Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ez az aktív szenes, micellás lemosó 3 terméket egyesít: arctisztító, sminkeltávolító és tonik egyben. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút, és anélkül frissíti fel a bőrt, hogy kiszárítaná. Nem szükséges leöblíteni.

Pajzs

2019. október 11.

Nem sminklemosásra használom, csak arctisztításra, ha nem vagyok kisminkelve; nem birkózik meg egy makacsabb rúzzsal vagy szempillaspirállal. Az állaga inkább gélesbe hajló, mint teljesen folyékony. Az illata egy steril gyógyszertárra emlékeztet. Engem nem, vagy csak minimálisan szárít, de nem is használom minden nap. Utána mindenképp leöblítem az arcomat, mert hagy a bőrömön egy zavaró réteget, ráadásul olyan, mintha finoman, szürke kosszal kentem volna be magam. Egyébként tiszta érzetet hagy maga után, eltávolítja az aznapi krémek maradékát meg az összeszedett szennyeződést. Legalábbis így érzem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

HDorina

2019. június 21.

Ez a nagy aktív szenes őrület engem is magával rántott, szóval kipróbáltam ezt a micellás vizet. Sokszor kellett vattára tenni belőle, hogy lehozzon mindent, ezért egy habzó lemosó arctisztításra nálam nyerőbb. Toniknak azért nem használnám, mert nem tudtam ezt a réteget a bőrömön hagyni, kénytelen voltam lemosni. A fekete színe miatt ráadásul nem is látszódik, hogy van e még szennyeződés a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

csiniteki

2019. május 15.

Mióta használom, sokkal kevesebb pattanásom van .Nagyon problémás zsíros bőröm van és már ezer millió dolgot kipróbáltam,de eddig nekem ez vált be a legjobban.Az állaga tényleg inkább gél. Nekem egyáltalán nem szárít.Nagyon jó árba van.Ajándékba kaptam,biztosan megveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Amadea

2019. április 23.

Őszintén remélem, hogy aki ezt a terméket megveszi, nem követi a használati utasítást. Aha, micellás víz ("wasser"), a flakonban is látszik, hogy ez inkább folyékony gél. Aha, tonik, aha, nem szárít és aha, nem szükséges leöblíteni (bár ez még a Bioderma Sensibio micellás víz flakonján is szerepel...).
Nos, ez nem víz, nem tonik, szárít és muszáj leöblíteni. Ha valaki ezek tudatában veszi meg, nagyot nem csalódhat.:P

Második lépésként használom, az olajos lemosó után. A tenyerembe öntöm, mert a vattakorongon gusztustalan módon összevissza "mászkál", mint valami horrortrutyi, a kezemmel legalább oda kerül, ahova akarom. A színén túl a szaga is érdekes, de az én orrom odavan a szokatlan dolgokért (ld. festék-úszógumi-és képregényillat), nem zavar. Kicsit szárít, húzódik utána a bőröm, de nem vészes mértékben, azonnal követi egy toner, a rétegezős rutin elbírja.
Elhasználgatom, de nem fogom újravenni. Mondhatni, örömmel nézegetem a flakonban a látható fogyást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

darkoadrienn

2019. január 6.

A háromlépéses arctisztitási rutinom harmadik lépéseként szerettem volna használni, de sajnos arra alkalmatlan, ugyanis ez nem egy sima micellás víz, hanem egy habzó vizes gélszerű izébizé. Először nem is olvastam el figyelmesen, hogy fel kell rázni, épp csak meglögyböltem. Na később mikor rendesen felráztam, akkor egészen besűrűsödött a termék, a vattakorog felszínén is szinte megállt egyben. Tisztítani valószínűleg tisztít, de nehéz látni, mert a vatta ugye fekete alapszínű lesz. Ráadásul még le kell mosni, mert habzik is meg a fekete cucc is az arcon marad. Ez nekem macera, utálom még harmadszor is vízzel öbliteni az arcomat, ilyenkor már csak egy végső áttörlésre vágynék. Önmagában meg sosem használnék egy ilyen jellegű terméket arctisztításra... úgyhogy igazából számomra hasznavehetetlen ez az arctisztító. (Halkan megjegyzem, második lépésként működhet, ha valakinek úgy passzol a rutinjába.) Ráadásul sajnos száraz, húzódó érzést hagy maga után, így csak két csillagot tudok neki adni. Maradok a Balea Med gél+tonik kombónál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Krisztike84

2018. december 4.

Elég jól tisztít, de nagyon szárítja a bőröm. A fekete szine inkább hátrány a sminklemosásnál. Már 2-3 hónapja megvan, de nagyon várom, hogy elfogyjon. Valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

Kinleyni

2018. november 9.

Az arclemosást egy lépésben szeretem elintézni. Na most ez nem víz, hanem inkább vizes-gél, nem csíp, nem irritál, nem húzódik a bőröm tőle, de... cserébe a szempilla spirállal nem tud mit kezdeni, zavar hogy a feketeségtől nem látom mennyi szennyeződés jött le a bőrömről, és késztetést érzek, hogy lemossam.
Valószínűleg nem veszem újra, de nem azért mert nem jó, csak nem erre van szükségem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

crazy724

2018. november 6.

Nagyon bizarr ez a termék, képtelen vagyok eldönteni, hogy szeretem vagy utálom. Kicsit megtévesztő, hogy micellás víznek nevezik, mert inkább géles az állaga, szóval, aki olyasmire számít, mint a garnier micellás vize, az csalódni fog. A fekete a kedvenc színem, szóval muszáj volt elhoznom, de ennél a terméknél a fekete szín inkább hátrány, mint előny. Nagyon zavar, hogy a vattakorong is fekete lesz tőle, így nem látom, hogy leszedi-e a sminket, szennyeződést vagy sem, és ha ez nem lenne elég, még habzik is. Kipróbáltam szemkörnyéken is, a spirállal nem tud mit kezdeni, de nem csípte, irritálta a szemem, és nem pirosodott ki tőle a bőröm. Általában az arctisztító rutinom második lépéseként használom, ill. reggel is szeretem áttörölni vele az arcom. Nálam megvan a ragacsos hatás, érezni, hogy ott marad a bőrön a termék, picit húzódik is tőle a bőröm, így én mindig lemosom langyos vízzel az arcom. Az adagolója szuper, kinézetre is nagyon bejön, az összetevői szépek, és valami 450 forintért szereztem be, szóval ezek miatt szeretem, a hatását tekintve: nem tudom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

anna990

2018. szeptember 23.

Olajos lemosó utáni második lépésnek vettem, miután Biankánál (Tudományos Szépség blog) olvastam róla. Második lépéses lemosók terén nincsenek olyan túl magas elvárásaim, a sminket meg a fényvédőt eltávolítja az olajos lemosó, ennek meg kb annyi a dolga, hogy ne irritáljon és eltávolítsa az olajos lemosó maradványait. Elhasználtam belőle 1 flakonnal, működött, OK. 80% folyékony, 20% gél az állaga, az önthetősége miatt ez lett az utazgatós lemosóm, mert könnyű kiöntögetni mini üvegekbe. Nem rohantam újravenni, amikor elfogyott, de az azért megnyugtat, hogy van egy bárhol elérhető, olcsó lemosó. Most próbálgatom a Balea MED Ultra Sensitive lemosóját, de szerintem koreaiakat is rendelek még, ha úgy adódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Aadrii

2018. augusztus 27.

Számomra nagy meglepetés volt az állaga, mert hogy valójában nem víz, hanem gél. Sminklemosóként nekem jól funkcionál, nem ragad utána a bőröm, és nem zsírosít egyáltalán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol