Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aprouleany, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre, citrom kivonattal.

pilleriin

2018. november 4.

Nagyon szerettem, sokáig elég volt és az illata mennyei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Nagyon szerettem, sokáig elég volt és az illata mennyei.

Encsys

2015. október 25.

Azért vettem meg, mert a kókuszosat már nem lehetett kapni (nyáron), de nem csalódtam, ez is hozta amit kell. Jó illat, kellemes szín, megfelelő állag, ebből is kevés kell, rosszat nem tudok mondani, a célnak totál megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

sztinke

2015. augusztus 5.

Elég tömény, édes illata van, de még az élvezhető fajtából, amolyan aromaterápiás jókedvcsináló. :) Jól habzik, a célnak megfelel, bár szerintem a sima rózsaszín verzió még jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Wildflow

2015. március 12.

Update: miután leöblítem, kicsit csomósan összeáll a víz felszínén. Az áfonyás a színe ellenére nyommentesebb :)
Kíváncsi voltam erre az illatra, amikor nagyon akciósan belefutottam egy talán utolsó darabba, nem tétováztam, majd elfogy... :) az illata ennek is jó, édesebb, mint az áfonyás, és engem nem irritál. Eddig elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

mnikc

2015. február 25.

3 félét próbáltam mindegyiknek isteni illata volt , de valami borzalom amit a lábammal művelt éget csipet viszketett és még jól ki is pattogott RÉMES :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 25.

2015. február 20.

Szeretem a Balea borotvagéleket, mert olcsók és jók, ez sem volt kivétel. Nem irritál, a célnak abszolút megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

candus

2014. július 31.

Imádom az illatát, annyira fincsi, mint egy tál süti :) Viszont én is észrevettem, hogy a hónaljam mindig kipattog borotválkozás után -lehet, hogy ez a gél hibája? Eddig mindig a dezodorra fogtam, amivel utána befújtam magam, de most már figyelni fogom ezt az egészet. De azért a 4* -ot megérdemli :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

stallone1946

2014. június 1.

Nah most komolyan eddig ez a legrosszabb amit használtam. Igen az illata jó, még talán el is lehet oszlatni,de hogy ez érzékeny bőrre való??? nem is érzékeny a bőröm de úgy kipattogtam utána h csak úgy égett a lábam, többet soha! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

lizdalma

2014. május 13.

Teljesen jó, tetszik, hogy ilyen jól el tudom oszlatni, és könnyebb vele a borotválkozás, mint a habbal. Árban is jó, meglátjuk, meddig bírja.

UPDATE

Ki kellett dobnom a kukába, mert egy-két hét múltán égetni kezdte a bőrömet. Sajnálom, pedig jól teljesített :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

UPDATE

emyke

2014. április 7.

Nagyon jól megpuhítja a szőrszálakat.Isteni citromos süti illata van.Gazdaságos,szerintem sokáig elég lesz.Az ára sem vészes,a drágákhoz képest ugyan olyan jól teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.