Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Kategória:   Hajápolók

Zsíros hajra.

Nem nehezíti el a hajat.

Luckuska

2018. január 11.

A zsírosodást nem csökkentette jelentős mértékben, de a fejbőröm állapotán mégis javított. Feltúrbózva használom, csepegtettem hozzá rozmaring, levendula és aloevera olajakat is. Kellemesen hűsít, és serkenti a hajhagymákat is. Én megvagyok vele elégedve. Minden hajmosás után használom. Mikor már törölköző száraz a hajam, akkor fújom fel a fejbőrömre, és kötöm törölközővel turbánba a hajam, hogy hasson, majd hajszárítóval megszárítom a hajtövet. Komfortosabb, tisztább érzetet ad, s talán jó hatással van a hajnövekedésére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Kesudio

2016. december 9.

Lehet, hogy jó hatással van a hajra, de hogy ezen kívül mást nem tud, az biztos. Nekem ugyanolyan zsíros a hajam utána, mint mikor nem használom. Próbáltam hajmosás végén kiöblítve, szárítás előtt rajta hagyva és száraz hajon is, de az égadta egy világon semmit nem csinált a hajammal, csak elnehezítette. Ja de mégis csinált, csak nem jót. Már szárítás után úgy nézett ki a hajam, mintha picit zsíros lenne a tövénél és rálapult a fejemre. Szóval még az sem igaz, hogy nem nehezíti el a hajat. Mindemellett nagyon nagy kiszerelés, nehezen kezelhető, és az adagolása sem egyszerű. Én átborogatom és kisebb méretű fújós flakonból adagolom. Az illata nagyon erős, kevés is elég belőle, úgy érzem sosem fog elfogyni, pedig már nagyon szeretném. Ez tényleg pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Bibi

2014. október 5.

Csatlakozom az elottem szolohoz, en is csak egyszer probaltam meg, eddig semmi negativum. Mivel van benne pantenol, rozmaring, mentol es csalan, remelem a hajnoveszto hatasa is megmutatkozik. Olcso volt, 9 lej egy felliter. Remelem bevalik:).

Ebből a csomagolásból nemhogy nehéz adagolni,hanem lehetetlen. Át kellett öntsem a balea koffein lötyis üvegcséjébe. Kellemesen hűsít, nagyon jó illata,s mintha mar érezném is a zsírtalanító hatását. Mivel négyféle hajnövesztő cuccot használok egyszerre, nem tudom,h ennek lesz-e ilyen hatása. Ha valaki tapasztal hasonlót, ossza meg velünk:). Mindenesetre betárazok belőle, nehogy átmeneti termék legyen.

Kedves Csenemi, hosszútávú tapasztalat:)? Milyen gyakran hasznaljatok? Naponta v csak hajmosaskor? Valakinel hajnoveszto hatas jelentkezett?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

lide81

2014. augusztus 30.

A lenti vélemények alapján mertem megvenni, mert nem volt drága és gondoltam rosszabb nem lehet annál amiket korábban is használtam. Vizes és száraz hajra is működik, nekem egyenlőre plusz 1-2 napot sikerült kitolnom a hajmosás idejét (2 napról-4 napra), remélem nem szokik hozzá hamar a fejbőröm, mert akkora hatás elmarad.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

csenemi

2014. július 25.

Most vettem meg, hajmosás után vizesen tettem fel a fejbőrömre. Remélem tényleg segít a gyors zsírosodáson ahogy ígéri. Az adagolása nehéz, úgyhogy egy régi Herba Vitás flakonomba fogom átönteni. Eddig maxot kap, mert nem lapította le a hajamat és az illata is nagyon tetszik. Majd jön az update.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 25.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.