Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2021. április 12.

Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

Könnyű, szilikonmentes, olajos regeneráló hajkúra keratint és rózsavirág-olajat tartalmazó formulája intenzíven ápolja a vékony szálú és száraz hajat. A könnyed állagú hajkúra érezhetően javítja a haj minőségét, és optimális kifésülhetőséget biztosít. Mélyreható ápolás a selymes tapintású, ragyogóan fénylő hajért.

Angelika01

2021. április 15.

Szeretem, csak óvatosan kell vele bánni mert könnyen túl lehet proteinezni vele a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Kitsyke

2021. április 8.

Április 8 : Anno próbáltam ezt a pakolást, sokáig rajta hagytam vastagon a világos szőke hajamon, 1 hétig olyan volt a hajam tőle hogy fésülködnöm sem kellett:D Nos, gyorsan el is fogyott. :D Mivel azóta szilikonos termékeket használok, gyorsan törik a hajam, ezèrt vissza fogok térni a szilikonmentes ápoláshoz.
Majd jövök vissza updatelni azért ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Majd jövök vissza updatelni azért ;)

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2021. április 6.

A legtökéletesebb pakolás a világon! Egyedül az illatát nem kedvelem, de emiatt nem fogok levonni pontot. Nem szilikonos, tele proteinekkel, szinte egy jó 3 fogásos ebéd az én éhes szőke hajamnak. Csillagos 5!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. április 6.

kismadár

2021. április 4.

Alig vártam, hogy elfogyjon. Közepesen hidratál és nagyon furcsa állaga lesz tőle a hajamnak. Felkenve olyan érzés, mintha gépzsír lenne a hajamon, lemosás után pedig erősnek érzem tőle a hajam, de egyáltalán nem lesz puha. Az illatát sem tudom hova tenni. Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de újravenni biztosan nem fogom, gyenge közepes a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

Zsofi321

2021. március 22.

Vékony szálú, sok hajam van, ami hajlamos a kiszáradásra. Nagyon megszerettem ezt a pakolást, könnyen kifésülhető, hidratált lesz tőle a hajam. Másnap sem lesz annyira 'frizzy' a hajam, mint mástól, szóval nekem ez is egy plusz pont. Óriási pozitívuma, hogy szilikonmentes, amit én kifejezetten kedvelek, mert nem bírom elviselni a szilikonos termékeket. Biztos van nála jobb, de nagyon jó az ára, sok van benne, nem használok egyszerre túl sokat belőle, így sokáig elég lesz. Plusz pozitívum, hogy könnyen beszerezhető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

csekeregina

2021. március 18.

Nagyon száraz festett hajamra az olajok semmit nem érnek. Nem vártam csodaszert, de az lett. Csak úgy issza a hajam. Az illata pedig nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Szethy00

2021. március 17.

Rengeteg jót olvastam róla, ezért gondoltam veszek egyet. Hát őszintén szólva nekem nagy csalódás volt... Egyáltalán nem lett tőle sem puhább, sem fényesebb, sem pedig könnyebben fésülhetőbb a hajam, pedig hajmosás előtt kb. 1 órával rátettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

pacsalia

2021. február 23.

Sosem bíztam 100%ig a Balea termékekben de ezt nem bántam meg hogy megvettem és talán a legjobb hajpakolásnak mondanám amit próbáltam. Extra előnye hogy szilokonmentes. Nekem ez sokat jelent mert próbálok szilikonmentes hajápolásra áttérni szép lassan.☺️
Nem zsírosít, fényt ad a hajnak, könnyebben kifésülhetővé teszi. Talán mintha kevésbé is törne és jobban nőne a hajam🤔 De ezt már lehet csak hozzáképzelem.😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

HuszkaViki

2020. november 23.

Nagyon jó kis pakolás. Száraz, göndör hajam van, ráadásul most egy olyan sampont használok ami eléggé szárít. Ez a pakolás viszont megmenti a helyzetet. Nagyon szeretem 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

CrazyHairDontCare

2020. október 27.

Extra száraz hosszú göndör hajam van és szintén CGM követő vagyok. Egy ideig ezt használtam havi egyszer protein pakolás gyanánt. Elég jó hatása van, a törött hajszálakat természetesen nem ragasztja össze, de nagyon puhává varázsolta a hajamat. Az összetevői nagyon szépek (annak különösen örülök, hogy az illatszer az INCI végén van). Sajnos azonban a csomók kiszedésénél nálam eléggé csődöt mondott, nem elég csúszós, rengeteget kellett belőle alkalmanként elhasználnom, pedig Tangle Teezert használok ehhez a procedúrához, így elég hamar el is fogyott. Az illata számomra egy nagy negatívum, nem finom, tisztítószer szagú (bár legalább a hajban nem marad meg).

Nem rossz összességében, de nálam nem újravevős. Maradtam az Isana Mandulatejes pakolásánál protein pakolások terén (csúszóssabb, hatásban hasonló, és jobb az illata is). A barna testvérét még lehet, hogy kipróbálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin