Balea

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2023. augusztus 1.

Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

A Balea Professional Spliss Protection 2in1 töredezés elleni hajkúra mélyrehatóan ápol, megelőzi a töredezés kialakulását és helyreállítja a sérült hajszerkezetet. Beépített hővédelme 230°C-ig óvja és előkészíti a hajat a forró hajformázók használatára. Használható hajmosás előtti könnyű ápolásra és hajmosás utáni intenzív hajápolásra is. Szilikonmentes receptúrával, ideális töredezésre hajlamos és formázástól igénybe vett hajra.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Buklika

2023. október 16.

Hajmosás előtt szoktam maszkként használni, ha nem kell kimozdulnom, akkor van, hogy egy egész nap is pácolódik benne a hajam. Szuper puha lesz tőle a hajam, és nem törnek a végek. Mivel szilikonmentes, ezért fényt nem ad a hajnak, és hiába jól puhít, valahogy mégis sprődnek hatnak a végek, amit leave-in kondícionálóval szoktam orvosolni, mert azért ez az egy termék nem vált ki egy teljes hajápolási rutint két mosás között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 16.

Brunettee

2023. június 7.

A balzsamot korábban megvettem, azt is szerettem. Aztán úgy voltam vele, hogy nem baj, megveszem őt is, lesz ami lesz. A balzsamhoz képest ezt sokkal jobban szeretem. Úgy használom, mint a balzsamot, mosás után pár percre felteszem a hajamra, aztán lemosom. Egyszerűen szuper cucc. Érezhetően puha lesz tőle a hajam, nekem könnyű kimosni is, és ha a hajtövek közelébe kerül, akkor se zsírosít. Az illata is kellemes, de annyi minden mást is használok, hogy önmagában nem tudom, mennyire lenne tartós. Tetszik az állaga, elég sűrű, de jól kezelhető. Az árát tekintve szerintem nagyon megérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 7.

LUNACICA

2023. április 24.

Valaki tud Budapesten boltot ahol még lehet kepni? Három üzletben sem találtam,azt mondták már nem gyártják, és online sem találom a DM oldalán :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 24.

MademoiselleSumire

2023. április 18.

Hm-hm. Régóta használom, de nem fogom újravenni. Vékonyabbszálú, hullámos, hosszú hajam van. Egészséges,de nagyon szereti a proteint, attól szebben loknisodik,ezért vettem ezt.

+ jó ár
+ finom illat
+ nagyon szépen segíti a kifésülést
+ gyönyörű, értékes összetevők
+ fényes és puha lesz a hajam
Viszont!
- nagyon elnehezíti a hajamat, az állaga is egy tömör hajvaj tulajdonképpen. Ez számomra nem volt egyértelnű a leírás alapján. Szerintem ez kifejezetten vastagszálú, sprőd, szalmaszáraz harja lehetne jó. De ettől még jó termék, csak nem nekem való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 18.

+ jó ár
+ finom illat
+ nagyon szépen segíti a kifésülést
+ gyönyörű, értékes összetevők
+ fényes és puha lesz a hajam
Viszont!

Mrk93

2023. április 17.

Heti egyszer rakom fel samponozás után. Nagyon szereti a hajam a proteint, így pár hónapja csak proteines hajápolókat használok. Sokkal szebb a hajam és az ára is kedvező. Rendkívül sokáig elég. Nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 17.

histrionic

2023. február 22.

Kb egy hónapja használom, tetszik, puha és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, de nagyon extrát nem tapasztaltam. Nagyon fura, hogy gyurma illata van, ami sokáig meg is marad. :)
Mivel sok jót olvastam róla, mindenképp meg akartam venni, de közben valami olajos ápolást is szerettem volna adni a hajlamnak, ezért a pici kiszerelésű olajos Balea maszkból vettem hármat, amit belekevertem ebbe, biztos, ami biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 22.

fdorottya

2023. január 25.

Nem nagyon kedvelem a Balea termékeket, de az általam preferált hajpakolás ára nálam elérte a lélektani határt, így váltásra kényszerűltem. Mivel itt nagyon jókat olvastam róla, így gondoltam egy próbát megér. Szőkített hajam van, ami elég száraz tud lenni. A termék használata után könnyen fésülhető, kellemes, puha tapintású lesz a hajam, ami kitart több napig is. Az illata az egyetlen amivel nem tudok megbarátkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 25.

o.laura21

2022. december 12.

Kreatinos hajkezelés után, ezzel a termékkel ápolom hetente 2* a hajam. Nem tudom, hogy nélküle is ilyen lenne-e a hatás, de bízom benne, hogy emiatt is a hajam puha, selymes, egészséges

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 12.

Mia0602

2022. október 30.

2022. Október 30.

Ma próbáltam ki az új csomagolású és új nevű
"rózsaszín tégelyest". Volt egy tartalékom a régiből azért húztam ilyen sokáig. Sokkal sűrübb az állaga mint a réginek, már ezért jobban tetszik. A másik ami első használatnál megfogott, hogy már öblítés közben láttam előbújni a lokniaimat. Ilyet még egy terméknél sem tapasztaltam.
Hajmosás után szétoszlatom a hajamon és belefésülöm. Amíg letusolok dunsztolódik a hajpakoláshoz való sapiban. Nekem nem volt nehéz kiöblíteni. Még jobban szeretem mint az elődjét.

2021. Augusztus Balea Oil Repair Schwerelos

CGM rutinom legkedvesebb darabja. Fél órát- egy órát szoktam a hajamon hagyni zuhanysapi+pamutpóló alatt dunsztolva. A végeredmény: puha, fényes és selymes tapintású haj, amit eddig soha, semmivel nem sikerült elérnem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 30.

2022. Október 30.

Ma próbáltam ki az új csomagolású és új nevű

2021. Augusztus Balea Oil Repair Schwerelos

lucaelza

2022. július 26.

Az egyik legjobb balzsam amit valaha használtam. 10-40 percig szoktam a hajamon hagyni, utána szulfátmentes samponnal még egyszer megmosom és jó alaposan kiöblítem. Nem egyszerű kiöblíteni, lehet, hogy picit sokat használok belőle egyszerre, de utána nagyon szép puha és ápolt a hajam. A Loreal 8mp-es balzsamja után szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Forrás: truth-in-aging, BFT

A búzafehérje kémiailag felaprított változata, amely főként aminosavakból, peptidekből és fehérjékből áll. Leginkább hajápolókban használt hajkondícionáló, hidratáló, filmképző összetevő. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően könnyen beszívódik a hajszálak belsejébe. Képes ellensúlyozni és samponokban lévő tisztítószerek irritáló hatását, valamint helyreállítja a sérült hajat, puhává, selymessé és simává téve azt.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.