Balea

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: szilvia.bano, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2022. január 31.

Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

A Balea Professional Spliss Protection 2in1 töredezés elleni hajkúra mélyrehatóan ápol, megelőzi a töredezés kialakulását és helyreállítja a sérült hajszerkezetet. Beépített hővédelme 230°C-ig óvja és előkészíti a hajat a forró hajformázók használatára. Használható hajmosás előtti könnyű ápolásra és hajmosás utáni intenzív hajápolásra is. Szilikonmentes receptúrával, ideális töredezésre hajlamos és formázástól igénybe vett hajra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Hanallys

2022. május 20.

Nekem nagyon tetszik az illata.
Két hete használom, a hajam puha, selymes, nem töredezik-szárad a hajvégem még vasalás/beszárítás után sem.
Tökéletes hajmosás záró, ár-érték verhetetlen, Csak jót tudok rá mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Nekem nagyon tetszik az illata.
Tökéletes hajmosás záró, ár-érték verhetetlen, Csak jót tudok rá mondani.

jazsa

2022. május 11.

Az INCI-je és az itt olvasott vélemények alapján vettem meg. Sajnos számomra csalódás volt, mert nem lett tőle szebb, puhább a hajam és kissé ragacsos érzetet is hagyott néha maga után. Az illata egész kellemes. Elhasználom, de számomra sajnos nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

tsibus

2022. április 20.

A Balea Beautiful Long hajápoló folyadékkal együtt használom, nekem csodát tett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 20.

nangien

2022. április 10.

2022. április 10.: Visszajöttem levenni egy csillagot. Igazából elég sokat kísérleteztem közben, és találtam nála nem sokkal drágább, de jobb terméket, még mindig jó cuccnak tartom ár-érték arányban, de csodaszernek azért nem, már inkább másért nyúlok.

2022. január 18.: Pár hónapja használom, szerintem nagyon jó kis cucc, vszeg újra fogom venni. 2x mosok hajat, utána törülközőszáraz hajra teszem fel, vízzel lemosom, majd ismét törülközőszáraz hajra kondicionáló. Az eredmény eszméletlenül puha haj, nem érzem, hogy zsírosabb lenne, nincs idegesítően erős illata, és még olcsó is, úgyhogy ár-érték arányban nagyon-nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

pont

2022. április 7.

szerettem, egész jól puhítja és hidratálja a hajat, viszont csalóka a kiszerelés/ár arány, mert valamiért nagyon gyorsan fogy, nekem talán egy hónapra volt elég (mondjuk hosszú, viszonylag dús hajam van és kb heti 2x mosom), de még így is bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

vanilla.fair

2022. március 18.

Én szerettem volna szeretni, mert nagyon jó az INCI-je, de sajnos nekem halottnak a csók. Se könnyebben kifésülhető nem lett a hajam, se selymesebb, sőt a szilikonmentesség miatt még nehezebben is lehetett a gubancokat kifésülni. Az illata kellemes, de az én extra száraz, frizzy hajamra nagyon nagyon kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

mucskalaura

2022. január 14.

Imádtam, nagyon kellemesen csalódtam benne. Az egyetlen ami nem tetszik, hogy nem volt sok alkalomra nekem lég a középhosszú hajamra, bár én nem spóroltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 14.

Jazmin01

2022. január 12.

Annyira agyon dícsérték ezt a terméket, hogy gondoltam kipróbálom. Olcsó, egészen szép összetevőkkel, könnyű beszerezni, csak nem lehet rossz. Csak pár alkalommal használtam még, de szuper. Annyira puha a hajam mint ezer éve. Szőkített, vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam van, de babahaj minőségűnek érződik tőle.
Mire rátaláltam ki is vonták 😅

Illata kellemes, nem erős. Enyhén gyöngyház fényű fehér sűrű, puding állagú krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

Mire rátaláltam ki is vonták 😅

candices

2021. november 10.

Pár hét használat után véleményem szerint nagyon puha lett a hajam a pakolástól. Hamvasító sampont használok ami nagyon szárítja a hajam, így hajmosás előtt és után is használom. Nekem a balzsamot teljesen kiváltotta. Nagyon alaposan ki kell öblíteni, mert az olajos textúrája látszódhat szárítás után is ami az alapból könnyen zsírosodó hajnál nem igazán mutat jól. Az illata nekem tetszik és az ára hihetetlen olcsó, többet is hajlandó lennék kifizetni érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

ninahf

2021. október 31.

Én csalódtam ebben a termékben. Mindig mindenhol ezt ajánlják, de se a sérült, se a frissen levágott ápolt résszel se igazán kezdett semmit. Az illatát se nagyon kedvelem

Legalább nem volt drága

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 31.

Legalább nem volt drága

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.