Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 27.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az olajmentes arckrém-gél könnyed textúrája mattító és pórusfinomító hatású, egyenletes bőrtónust eredményez. Hosszan tartóan hidratál, és fenntartja a bőr természetes egyensúlyát. Csökkenti a bőrproblémákat, mint pl. a túlzott faggyútermelést. Vegán termék.

VictoryFord

2018. július 28.

Nyáron a legnagyobb hőségben nagyon zsírosodott a bőröm. Amúgy is kombinált,a T-vonalban hamar fénylik de a mostani párás melegben ez csak fokozódott. Semmi nem segített amikor is levettem ezt a krémet a polcról és láss csodát,segített. Keveset kentem fel belőle az igaz de szépen beszívódott és mattított. Szebb lett tőle a bőröm. Nem csodaszer,de a polcomon bérelt helye lesz ezentúl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

cherry19

2017. október 28.

Épp elfogyott a NMF-em és hirtelen kellett valami arckrém. Nem ezért futottam be, de nem találtam a MED verziót, szóval ő jött haza. Magában hidratálókrémnek ez nekem kevés, de megtaláltam a funkcióját a rutinomban.
Talán SophDoesNails-től hallottam, hogy ha egy arckrémnek magas a glicerintartalma az primernek is kiváló, mert "hozzátapad" az alapozó és ezáltal tartósabb is lesz. Jelentem ez ezzel működik. Kicsit kukacosodik, valóban, de szivacsot használok, azzal nem vészes annyira.
T-ben ígyis-úgyis eltűnik az alapozóm estére, de mindenhol máshol szinte tökéletesen fennmarad, ahol eddig ledörzsölődött/leizzadtam/stb.
Kevés is elég belőle, szóval egy ideig biztosan el vagyok látva.
Egyedül az zavar, hogy víz és glicerin után denaturált alkoholból van benne a legtöbb, ami híresen nem jó az ember bőrének..ezért kap egy csillag mínuszt, ezen kívül nekem tökéletes primer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Kevés is elég belőle, szóval egy ideig biztosan el vagyok látva.

gretta

2017. október 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá, azt hittem megtaláltam a tökéletes nyári nappali krémemet, mikor megláttam a DM Facebook oldalán. Hónapokig vadásztam rá, de egyáltalán nem jött be. Ragacsos, nehéz érzetű a bőrön, 'kukacosodik', ha nem sikerül elég vékonyan felkenni, és nehéz rá sminkelni. A szérum változata ugyanennek a vonalnak sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

mymakeupcakes

2017. október 1.

Ez életem legrosszabb arckréme! De tényleg. Vékony rétegben kentem fel, ennek ellenére úgy ragadt az arcom tőle, hogy nem igaz. Vártam pár percet, hátha beszívódás után jobb lesz - nos, nem lett jobb, úgyhogy rögtön le is mostam. Soha többet nem veszem elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

reka15

2017. szeptember 23.

Én elsősorban azért vettem mert a bőröm eléggé zsírossá válni, csillogni és gondoltam adok ennek a terméknek egy esélyt hátha segít le mattítani az arcomat. Bármennyire is reménykedtem, sajnos nálam ebből a szempontból nagyon nem vált be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

hzs

2017. augusztus 5.

Új arckrémet szerettem volna venni, mert úgy éreztem a mostani túl zsíros és hamar átfényesedik tőle az arcom. Mivel zsíros, pattanásos bőröm van, ezért nagyon megörültem ennek a kis krémnek, bár már-már túl jól hangzott a leírás is róla. És tényleg túl szép volt, mert sajnos felkenés után nagyon ragadt tőle az arcom, pedig nagyon vékonyan kentem, emiatt a sminket is nagyon nehéz volt eldolgozni rajta, mert a ragadós felületen nem lehetett szépen eloszlatni az alapozót. Valahogy megoldottam, de nagyon maszk érzetem volt utána, még ha amúgy valamennyire mattított is (nyilván 40 fokban nehéz nem átfényesednie egy krémnek). A pórusokat sem finomította és a bőröm nem lett lágyabb érzetű, inkább feszült és sajnos másnapra több pattanást is előhozott. Az állaga amúgy tényleg gél, nem az a nagyon folyós, de nem is az a tömény fajta, és az illata sem erős.
De akármilyen jól hangzik a leírás (főleg, hogy vegán), sajnos nekem nem vált be, bár ettől még másnak ez lehet a tökéletes krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.