Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sparklepony, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló bőrvédő nappali arckrém F15 UV-védelemmel, igénybevett bőrre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Zafado

2016. február 19.

Még nyáron használtam ezt a krémet és akkor nagyon utáltam. Azért vettem,mert nyáron sokat kertészkedem és sokat vagyok a szabadban, és szerettem volna egy krémet ami ilyen körülmények között is hidratál. Hát nem ez lett az! Hagy egy réteget az arcon, nem szívódik be tökéletesen ami engem nagyon irritált. Ezen felül ha bármi por, kosz éri az arcomat -ilyen azért gyakran előfordult - szépen odaragasztja az arcomhoz. Ezenfelül a pórusaimba is beleült, amik így eltömődtek. Nagyon rövid időn belül a kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

orsheee

2014. április 21.

Egész télen ezt használtam, és nagyon bevált. Gyorsan beszivodik, nem hagy ragacsos érzést es nekem az illata is kellemes. Most majd kiprobalom a nyári változatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Tyuki

2014. április 4.

Még csak most kezdtem használni. Sajnos pár hónap után minden arckrém elkezdi irritálni a bőrömet. Még nem jöttem rá, mi lehet az oka :( Örülök, hogy van benne fényvédő, az illata jó, az ára sem volt vészes, úgy látom, pár hónapra elég lesz. Gyorsan beszívódik, és jól lehet rá sminkelni, egyelőre a hidratálásával is elégedett vagyok. Pár hónap, és kiderül, mi lesz a sorsa...
Külön tetszik, hogy nem tégelyes, hanem tubusos kiszerelés, így nem kell kézzel belenyúlkálni :) Megelőlegezem neki a négyest, de majd még visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

edke

2014. január 28.

Nagyon bejött így télen! Erősen hidratál, de nekem most szükségem van rá attól függetlenül, hogy pattanásokkal is küzdök (de egyébként jól beszívódik). És ami nagyon ritka egy krémnél: a szemkörnyékre kenve sem irritál (ellenben pl. a vadrózsás alverdéssel). Egy tubussal használtam már el, be fogom szerezni a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

itsdorina

2014. január 13.

már elég régóta várok arra, hogy írjak ide, de nem szerettem volna úgy nyilatkozni, hogy még szinte csak pár alkalommal használtam. most már lassan másfél hónapja annak, hogy megismerkedtünk, és azóta is tart szoros kapcsoltunk. amikor nappali krémet kerestem elsősorban az volt a fontos, hogy fényvédőt is tartalmazzon (kémiai hámlasztásra készültem), másodsorban pedig, hogy megfeleljen a pénztárcámnak is. így hosszas nézegetés után akadtam rá erre a krémre, és.. egyszerűen imádom! nem matt a finise, de ezt nem is várom tőle, de nem csillogok túlzottan se, használtam bb krémmel is, akkor se volt semmi gond, nem dobta le vagy ilyesmi, de magában is megállja a helyét. a fényvédő hatásáról nem tudok sokat mondani, egyrészt az utóbbi időszakban szinte alig volt nap, másrészt mégsem hámlasztok, de hétköznapi használatra szerintem csodálatos, ha egyszer elfogy (bár úgy érzem igen lassan fog ez bekövetkezni), újra fogom venni:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

hajni927

2013. október 26.

Jól hidratál, jó az állag, napi használat mellett is lassan fogy, nagyon jó árban van. Nem mattít, természetesen fényes hatás lesz tőle az arc, én szoktam fölé púdert használni a T-vonalamra. Ettől függetlenül nagyon jó, biztosan újraveszem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

SuperHiro

2013. szeptember 11.

Mivel elfogyott a hidratálom gyorsan kerítenem kellett valamit, ami olcsó és parabén mentes. A Balea termékekről eddig csak jót hallottam/tapasztaltam, gondoltam kipróbálom ezt.
Nem csalódtam, ár-érték arányban tökéletes. Gyorsan felszívódik, jól hidratál, van benne UV védelem, fantasztikus! A dobozára az volt írva, hogy sminkalapnak is használható, de én nem láttam változást a sminkem tartósságában (jó, mondjuk eddig is egy viszonylag tartós alapozót használtam.) Ettől függetlenül megy az 5ös, mert egy nagyon korrekt termékről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Akkor vettem a krémet, amikor városba költöztem, mert a bőröm is nagyon megérezte ezt. Egy ideig nagyon jó volt, majd úgy éreztem, hogy "eltömíti a bőröm", pattanásos lett és egyenetlen felületű. Abbahagytam a használatát, és még sokáig kínlódtam az arcbőrömmel, persze, lehet, hogy nem is ettől volt konkrétan, de jobbnak láttam nem újrakezdeni rendszeresen használni. Néha előfordul, hogy bekenem az arcom vele, így nem csinál bajt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

jégvirág

2013. augusztus 2.

Kedvelem ezt a krémet. Könnyen beszívódik, nem hagy semmilyen kellemetlen réteget az arcon. Nekem bevált hideg és meleg időben egyaránt, bár azért mégsem tökéletes, mert az orrom körül nem tudja teljesen elmulasztani a szárazságot, de ennek ellenére jó krémnek tartom. Mostanság ennek a nyári változatát használom (sárga tubus, 20-as fényvédővel), de remélem, hogy ez ősztől újra kapható lesz a dm-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 2.

winnie

2013. május 17.

Ez egy igazán jó krém, ár-érték arányban simán verhetetlen. Az itteni vélemények alapján vettem és tényleg szuper. Könnyen beszívódik, alaposan hidratál, és valóban gyönyörűen lehet rá sminkelni.
Ezentúl csak ezt fogom használni, nagyon jó.

Update: Melegben már túl sok, nagyon fényes tőle a bőröm. Úgy tűnik csak télre lesz jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

Ezentúl csak ezt fogom használni, nagyon jó.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).