Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. november 16.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Kényeztető tusfürdő frangipáni illattal.

wildrose

2020. december 3.

Kellemes, könnyű, egzotikus, nyári illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 3.

Irudi

2020. október 18.

Kellemes az illata, de nem tart sokáig.
Nekem szárította a bőrömet, így elhasználtam ugyan, de újra nem venném.

Ha valaki hasonló cipőben jár, ajánlom helyette a Balea krémtusfürdőket.
Lehet, h nem leszek tőlük karibi hangulatban, de azok között is van nagyon jó illatú (és még tartós is), és a bőrt sem szárítják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Kellemes az illata, de nem tart sokáig.
Nekem szárította a bőrömet, így elhasználtam ugyan, de újra nem venném.

Ha valaki hasonló cipőben jár, ajánlom helyette a Balea krémtusfürdőket.

sznori96

2020. október 17.

Kellemes illatú igazi nyári tusfürdő. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

Kellemes illatú igazi nyári tusfürdő. :)

Angelless

2020. október 2.

Miután használtam, másnap elmentem még venni kettőt, az egyiket anyukámnak adtam. Nagyon emlékeztet az illata a kedvenc parfümjeimre, nagyon kellemes illata van. :) Nyilván nincs nagy hidratálóképessége, de olcsó és tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Lills

2020. szeptember 29.

Alapvetően szeretem nagyon a Balea tusfürdőket. Ennek is szuper az illata, nem szárít, bár az állaga viszonylag híg, elég jól habzik. Olcsó, csak sajnos SLS van benne.. más kivetnivalóm nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

emagdi

2020. szeptember 11.

Lehet, hogy én egy hibás szériából fogtam ki egy dobozzal, de az enyémnek tömény petróleum (vagy valami olajszármazék) szaga van. :(.. De a szagától függetlenül sem jó, mert nagyon szárítja a bőröm (jobban, mint a többi általam használt Balea). Szóval nem bejövős sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Nokedlee

2020. augusztus 30.

Erőteljes édeskés virág ilatta van, én nagyon szeretem. Jól habzik,tisztít, és engem ez sem szárított, nagyon sokáig tartja a bőröm az illatát. Ezzel is csak az a bajom, hogy limitált..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

tonic

2020. augusztus 8.

Vettem,és teljesen megszerettem az illatát így nyárra, viszont már csak hűlt helye volt az üzletben két napja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Nicu

2020. augusztus 5.

Nagyon finom virág illata van. Kár, hogy limitált. Rajtam tartós. Viszonylag jól habzik, nem irritál. Testápoló kell utána, de nekem mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Stenico

2020. július 31.

Kellemes illata van, bár nem tartós. Kicsit szárít, de egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Kellemes illata van, bár nem tartós. Kicsit szárít, de egynek jó.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate