Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arminacska, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Balea arcradír gél megtisztítja és finomítja az arcbőrt. A bambusz arcradír szemcsék eltávolítják az elhalt hámsejteket és serkentik a bőr vérkeringését. Ragyogóan friss és sima arcbőr.

Vattacukor1990

2018. december 23.

Rózsaszín géles állagú termék, amelyben az átlagostól jóval apróbb radírozó szemcsék voltak. Az apró szemcsék miatt igen kíméletesen, de nem túl intenzíven radírozott. Gyakori használatra is megfelelő volt. Szerettem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Nem kell tőle csodát várni, radíroz. Teszi a dolgát de volt ennél jobb arcradírom is.

Tatinta

2017. november 13.

Nem csodaszer, mert akkora szemcsék nincsenek benne.
Heti 2-szer igyekszem használni a heti bőrradírozás mellett, ill. ha ez utóbbit elfelejtem.
Az illatát imádom (emiatt kap a +1*-ot), mindenképpen újravevős).
(Olyan mértékben, hogy most vettem elő a fürdőpolcról a tartalékot, mert az első tubus kifogyott, és muszáj, hogy legyen otthon, annyira szeretem az illatát - ahogy egy korábbi véleményíró írta, jókedvre derít, szeretem ha így indul a napom. - Remélem, lehet még kapni...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Nem csodaszer, mert akkora szemcsék nincsenek benne.
Az illatát imádom (emiatt kap a +1*-ot), mindenképpen újravevős).

PMJuci

2016. július 18.

Imádom az illatát ennek a radírnak, de akár napi szinten is lehetne használni, mert nem túl sok és nem igazán durva szemcséi vannak. Csodát nem várok tőle, de az illata legalább jókedvre derít. Limitált kiadású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

AlexandraKatona

2016. június 3.

Imádom! Néhány hete használom, de szemmel látható, érezhető, tapintható a különbség. Külön tetszik, hogy nincs benne túl sok radírozó szemcse, sokkal kíméletesebb a bőrhöz mint a többi arcradír. Ez azt jelenti, hogy használhatom akár minden nap, mert nem sérti meg a bőrt, és nem egy héten egyszer kell egy durva arcradírral végigmennem az arcomon hogy megszabaduljak az elhalt hámsejtektől és szennyeződésektől, hanem a mindennapi használat során egy kíméletes termékkel folyamatosan tisztán és frissen tudom tartani az arcbőröm. Az illata csodálatos, és a használata után még sokáig érezhető a bőrön, valamit rendkívül olcsó, megéri az árát!

Én reggelente felkelés után ezzel kezdem a napi arctisztító rutinomat, eltávolítja az éjszaka folyamán a pórusokba ivódott zsírokat, egy hideg arcmosással kombinálva pedig csodálatos frissességet és ragyogást kölcsönöz a bőrnek.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Csak ajánlani tudom!

Nicu

2016. március 6.

Alig radíroz, én is úgy érzem, mintha műanyag gömböcskék lennének egy arclemosóban. Sima arclemosónak mondanám inkább. Az illata sem jön be annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

vpverapapp2

2016. február 26.

nekem jót tesz az arcbőrömnek, mondjuk nincs is túl problémás bőröm. kellemes az illata is, és ár-érték arányban is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

szfruzsi

2016. február 16.

korulbelul egy hete hasznalom, jol tisztit, nekem epp megfelelo mennyisegu benne a kis radirozoszemcse es nem szaritja a boromet 😊 az illata pedig egyszeruen zsenialis szerintem, hogyha csinalnanak Baleaék egy ilyen illatu tusit,biztos betaraznk belole 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Szozs

2016. január 29.

Nagyon jó kis termék, annyira radíroz amennyire kell, nem karcol de azért teszi a dolgát. Illata és állaga is nagyon jó, és kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

cicafun

2016. január 18.

Határozottan kellemes kis termék kifejezetten kíméletesen radíroz, nem szárít, nem okoz bőrirritációt nem hagy maga után húzódó, feszülő érzést. Ennek ellenére hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket, pihe-puha bőrt varázsol Az illata kellemes, nem tolakodó. Sajnálatos, hogy csak limitált termék :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.