Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Regeneráló fátyolmaszk, mely elősegíti a bőr regeneráló erejét, és nyugtató érzést nyújt. A kollagén komplex segít megerõsíteni a bőrfelszínt, az hidratáló árnika és a kamilla nyugtató kivonata csökkenti a feszültség érzését. A maszk puha anyaga finoman tapad az arcra, és biztosítja a sima, visszanyert bőrérzetet. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Blackxentric

2021. február 11.

Fogalmam sincs hogy ez a termék mit csinál. Egyedül a maszk anyaga tetszik. Illata nem jó, hatása nincs, alkohol a második helyen. Soha többé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

budaikrisztina11

2019. augusztus 3.

Ezektől a termékektől túl nagy csodát várni nem szabad. Kibontáskor sok folyadékban úszó maszkot talál az ember. Nekem ugyan nem folyt le de valóban sok. Kicsit bűvészkedni kell a felrakással miután rajötten hogyan kell pont jó volt az arcomra. Érdekes mert nekem kellemes érzés volt a bőrömön éreztem némi nyugtató hatást. 15perc múlva szinte meg is szárad. Felfrissült az arcom tőle jó érzés volt fent hagyni de nem lettem ráncmentes új asszony. 😁Nem rossz de nem is a legjobb. Egyedül a nyugtató érzés ami miatt bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

kismadár

2019. február 10.

Kellemes az illata, nem irritál, nem csíp. Puhább és hidratáltabb lett tőle a bőröm, nem gondolom, hogy ennyi pénzért lehetne több elvárásom. A maszk nagyon jól át van itatva, bőven jut belőle a nyakamra, dekoltázsomra és még a kezeimre is. Én szerettem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Marcsi66

2018. november 28.

Így igaz semmire sem jó,inkább árt a bőrnek,,,nagyon alkoholos,nem szabad megvenni!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

Banszky

2018. október 9.

Semmire sem jó és alkohol szaga van nagyon!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Semmire sem jó és alkohol szaga van nagyon!!

Manitabarbara

2018. augusztus 20.

A maszk mérete megfelelő és kb 20 perc alatt szinte teljesen be is szívódik.Az illata borzalmas.Miután leszedtem,nagyon ragacsos érzet maradt utána és még kellett neki pár perc,hogy teljesen beszívódjon.Puha lett a bőröm utána,de nem volt észrevehető a változás.Nekem csípte is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 20.

fuge7

2018. augusztus 7.

Ragad és benin szaga van. Hatása 0

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Ragad és benin szaga van. Hatása 0

Sztellus

2018. június 30.

Nekem sem volt kényelmes, a maszk mérete, volt ahol túl lógott máshol meg kicsi volt az anyag...és utána ragadtam nagyon, lemostam 3x mire már nem éreztem a ragadós értést. Semmit nem csinált ezen kívül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

hennniii

2018. június 25.

Nekem kicsit kicsi volt az arcomra, egyszeri élménynek elment, de semmit se csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

cattitude

2018. június 10.

a kamilla miatt vettem meg, szeretem a kamillát, gondoltam,ha csodát nem is tesz, azért kicsit feltölt. nagyon alkoholos szaga van, engem ugyan nem csípett, de azért zavaró. különösebb hatást nem vettem észre. nesze semmi, fogd meg jól, a szuperolcsó japán maszkjaim sokkal többet érnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract