Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrápoló krém papaja és őszibarack illattal. Alkalmas kézre, arcra és ajkakra is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

HDorina

2019. február 16.

Nagyon cuki a kicsi kiszerelése, bárhova elfér. Az illata is nagyon finom. Én inkább kézre használtam. Az arcomnak sok lett volna a krém, az ajkamra pedig azért nem mert nem tartom túl higiénikusnak, hogy bele kell nyúlni a tégelybe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

raramusic

2017. június 27.

Imádom az illatát, valami isteni.! :)
Az állaga jó, bár félek hogy azért a 40 fokban a táskában ha szétcsúszik akkor szét fog folyni és összeken majd mindent.. :D
Ettől függetlenül nekem tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Imádom az illatát, valami isteni.! :)
Ettől függetlenül nekem tetszik :)

zdoreebaba

2017. június 26.

Most már kedvenc nyári balzsamom. Tél óta gyötör a vágy, hogy végre kinyissam és eljött az én időm. 2 napja megfázással küszködtem, sokat fújtam az orromat és eléggé kipirosodott, kisebesedett szegényem. Gondoltam egyet, hogy ideje lenne elővenni ezt a kis krémet. Hát a sebet az orromon borzalmasan csípte, de mondhatni már majdnem fel is szívódott a hatására, pedig csak 1,5 napja kenegetem vele. Az ára egészen elfogadható. Na de az illata! Az viszi a Pálmát! Csodajó! Aki ismeri a DM cukrokat, most jelent meg a joghurtos kiadás és lehet belőle kapni papaya-barack ízűt. Teljesen olyan ennek a krémnek az illata, mint a cukor íze! Egyszerre használva a kettőt pedig a legjobb nyári íz és illat! A strandon mindkettőt magamnál tartom, hiszen enélkül már egyetlen napom sem telhet el. Kis helyen elfér és a csomagolása is cuki. Az állaga nem az a balzsam állag, mint egy rendes krém. Jól kenhető, gyorsan felszívódik. Minden fiatal és nem fiatal hölgynek szeretettel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

pomme

2017. április 21.

Karácsony után az első nap berontottam a DM-be, már nem jártam ott évezredek óta. A mostaztánmindentmegveszek lendületből kb lett egy zacskó zsepi meg ez a krém, plusz a kókuszos tesója. A fémdobozzal engem meg lehet venni kilóra, szerencsére nagyon olcsó kis krém emellé. Az illata szuper, de elég lassan szívódik be, amit már annyira nem szeretek. Szájra én nem kenném, de arcon kipróbálom. Télen jó szolgálatot tenne, ha arcon is működne, mondjuk éjszakai krémként. Nappalinak kicsit sok lehet, de ha találnék egy ilyen 2in1 krémet fillérekért, nagyon boldog lennék. Egyelőre egy gyenge 4-es, az illat és a doboz húzza fel leginkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

szanii

2017. április 21.

Barátnőmtől kaptam karácsonyra. Praktikus kiszerelés, táskában jól elfér. Ritkán használom, de nagyon szeretem. Jó illata van, közepes a felszívódása. Kezemre és az ajkaimra szoktam használni ha nagyon kivan száradva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

eo

2017. április 8.

Az ibolyás-fréziás testvére nekem jobban bejön, ezt például ajakápolóként nem érzem annyira jónak, kézkrémként viszont tökéletes, szépek az összetevői, és persze az ára sem elhanyagolandó szempont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

b0rzi

2017. április 4.

Nem igazán szoktam krémezni a kezem, de ha igen, hozzá nyúlok. Nehezen szívódik be, de másnapra nagyon puhák lesznek a kezeim, és pár napig nincs is rá gondom. És imádom az illatát! Már vettem még egyet, ha elfogyna... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Lutra

2017. február 4.

Én elsősorban kéz ápolásra használom, nem hidratál túlzottan jól, az illata jó, így télen szeretem az ilyen édes dolgokat. Elhasználom, de újra nem venném. A dobozát imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Nicu

2017. január 22.

Nagyon finom barackos illata van. Nehéz krém, de a száraz kezeimre nagyon jó. Szájra én sem ajánlom, fura az íze, arcra csak száraz részekre jó vékony rétegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Alysse

2017. január 12.

Tavaly az elődjéből is nevetségesen sokat vettem (egész ősz, tél és tavasz alatt kis ibolyás krémet használtam, sőt még barátoknak is vettem ilyen olyan alkalomra), nagyon szerettem és sajnáltam, hogy idén nincs, aztán ma ráleltem erre és rögtön vittem is két darabot.
A csomagolás ugyanolyan, kis fém dobozka, elfér mindenhol, az ábra rajta és a színek jobban tetszenek, mint ez elődé. Nekem olyan retro hangulata van ezeknek az aranyos kis pasztel színeknek. Az illata valóban finom, de jobban örültem volna valami kis visszafogott virágillatnak, de végül is a barackos joghurt sem rossz.
Minőségre, olyan mint a régi, nagyon finom puhává teszi a kezet. Szájra a leírással ellentétben semmiképpen nem szabad használni, az enyémet kicsípte, és az íze is rossz. Arcra szintén nem ajánlom, zsíros nagyon.

Megjegyzés: Most hogy pár napja megvan már nem is értem, hogy tudtam eddig nélküle élni. Hatalmas felüdülés a kezeimnek, megérdemli azt az 5 csillagot :P.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.