Balea

Ár:   289 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 15.

Kategória:   Szappanok

Pitaja és kókusz illatú folyékony szappan, mely regenerálja és hidratálja bőrét. Vegán termék.

gyongyikeolasz

2018. augusztus 25.

Egyik kedvenc Balea folyékony szappanom volt. Most fogyott el a legutolsó flakonnal. Sajnálom hogy már nem lehet kapni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Vanesszaeszter

2018. július 25.

Imádtam! Tudja amit tudnia kell, fantasztikus és hosszantartó illata van! Tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Luna1024

2017. december 28.

Átlag baleás folyékony szappan, se több, se kevesebb. Használtam már másikat is a márkától - az ibolyásat, mangósat, ananászosat többek között -, és mindegyiket jobban szerettem ennél. Az illata finom, de én valahogy többet vártam, intenzívebben kókuszosat és különlegesebbet, de igazából ez csak egy átlag, beazonosíthatatlan gyümis illatka, amiben szerintem nem a kókusz dominál... Természetesen sok pontot nem vonok le ezért, mert tudom, hogy illatozni elsősorban parfümtől kell, nem egy kézmosótól. :D :) Amennyi illata van, az viszonylag gyorsan elillant, cserébe viszont egyáltalán nem szárította az amúgy érzékeny bőrömet, nagyon baráti áron kapható, a mennyiség pedig óriási: többen is használtuk, de így is több hónapig elég volt. :)
Összességében nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de a doboz végére eléggé meguntam, és örültem, hogy végre elfogyott, így nem sírom vissza, ez biztos. :) Legközelebb is Baleát veszek, de másik illatút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Ennie86

2017. december 19.

Most bontottam fel az utántöltőt. Csodás illata van! :) Kár, hogy nem marad meg valami sokáig. Mint minden balea szappant ezt is imádom. :) Jól habzik és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Mona29

2017. december 1.

Nagyon-nagyon szerettük. Nem rég fogyott el az utolsó utántöltő és már hiányzik. Jól tisztított, kellemes volt a habja. Az illata nem maradt meg sokáig a bőrön, cserébe nem is szárított. Ha jövőre lesz, biztos bevásárolok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

wildrose

2017. november 22.

Fincsi, gyümölcsös illat, bár én a kókuszt nem éreztem ki belőle igazán, ettől függetlenül tetszett. Krémes állag, jól habzik, jól tisztít, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

PinkMcFreeze

2017. október 10.

Nagyon finom illata van, de a kókusz illat dominál inkább (: Mivel a kókusz illat szerelmese vagyok, így nem volt nehéz elnyernie a tetszésemet. Viszont ha sokszor mosunk vele kezet akkor tényleg picit szárít, mert előfordult, hogy kiszáradt nagyon enyhén a kezem. Ár/érték aranyban szuper. Alapvetően kellően krémes és folyékony állagú. Nálam az illat miatt kapja meg az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

veresbarbi

2017. augusztus 31.

Nagyon finom az illata, viszont nagyon szárít, miden kézmosás után egyből kézkrémeznem kellett :( 2 flakonnal használtam el, elég is volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

dizabella01

2017. augusztus 21.

Nagyon finom az illata, kevés is elég ahhoz, hogy jól tisztítson, ráadásul jól is habzik.
Ár/érték arányban csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Ár/érték arányban csillagos 5-ös!

leja

2017. augusztus 15.

Annyira jó az illata, kár, hogy nincs tusiban, testápolóban. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Annyira jó az illata, kár, hogy nincs tusiban, testápolóban. :(

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sorbitol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Sorbitol h 1 1