Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovacsrekaa, Módosítva: 2013. július 8.

Kategória:   Hajápolók

• Nem tartalmaz szilikont
  • Mélyregeneráló hatás phytokeratinnal
  • Gelée Royale hatóanyaggal és mikroproteinekkel
  • Intenzíven hidratálja és bársonyosan puhává varázsolja
  • Regenerálja a károsodott haj szerkezetét

Kiszerelés: 20 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Flami

2017. május 17.

Egészen jó kis termék drogériás szinten.
Puhává és simává tette az egyébként elég meggyötört állapotban lévő, szöszölődő hajamat.
Én ráraktam egy egész tasakot a fejemre. Illatával nincs semmi baj.
Ha mondjuk minden hajmosásnál elhasználnék egyet, akkor az ára azért kicsit borsos.
Szerintem még veszek, mert elégedett vagyok a hatásával.
Szebb és egészségesebb hatású a hajam, mint balzsam használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 17.

Egészen jó kis termék drogériás szinten.
Én ráraktam egy egész tasakot a fejemre. Illatával nincs semmi baj.
Szerintem még veszek, mert elégedett vagyok a hatásával.
Szebb és egészségesebb hatású a hajam, mint balzsam használata után.

Justic

2017. május 9.

Nyaralásokra ideális méret. Nekem nagyon bejött. Jó az illata, puhává és csillogóvá teszi az amúgy göndör, száraz hajam. A zsírosodást én nem tapasztaltam (de ügyelni szoktam rá, hogy a fejbőrömre lehetőleg nem kerüljön se pakolás, se balzsam --> ezt csak az előttem szóló krémmániásoknak írtam le tipp gyanánt, hátha ez okozhatta náluk a problémát). Ha lenne nagyobb, tégelyes kiszerelése, tuti megvenném, mert még a lila ultime pakolásomat is veri (a rózsaszínnel, pedig egálban vannak). Így csak utazásokra veszem meg, helytakarékosság miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

DianaS

2016. november 28.

Kb öt hajmosáshoz volt elég (félhosszú hajra), könnyen kifésülhető, fényes és puha lesz tőle a haj, de legfőképpen zsírosított és hamar lelapulóvá vált, szóval bőven elég volt egyszer kipróbálni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Heloise

2015. szeptember 8.

Ha lehetne egy csillagot se adnék, ez a "hajkúra" egy borzalom. Az egész miskulanciát felhasználtam remélve hogy jó lesz, de minek...csomós, gubancos, elnehezült, száraz és kifésülhetetlen maradt a hajam. Lehet hogy a szilikonmentesség az oka nem tudom, de hosszú hajjal nem tud mit kezdeni. Már a zuhany alatt éreztem, hogy vizesen sem adja azt a lágy és "kifésült" érzést, a törölközőszáraz hajam pedig szinte raszta lett, a fésűvel szinte merénylet volt a kifésülés.. Nagyon mérges vagyok...Szerintem jobbat tett volna a hajammal hogyha semmit sem teszek rá samponozás után... Soha többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

d.nikcsi

2015. január 22.

Nem ezt a terméket kerestem, de amit szerettem volna, az nem volt. Ezért gondoltam jó lesz ez, mivel szilikonmentes. Szóval nézzük:

Pozitívumok:
1. Nincs benne szilikon.

Negatívumok.:
1.: Büdös. Rettentően. Gyerekkorom jut róla eszembe, nekem gyurma szagú.
2.: Drága. Ahhoz képest, hogy 1 alkalmas, nem sikerült túl olcsóra. Persze ha tényleg hajkúra lenne, és nem kellene heti 2-3x használni, akkor az árával sem lenne gond.
3.: Ez nem hajkúra. Ez egy átlagos/átlagon aluli balzsam.
4.: Elnehezíti a hajat. Bár nem zsírosítja, így ez 0-0.

Összességében erre 2 csillagot tudok adni, azt is csak azért mert szilikonmentes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

Pozitívumok:
1. Nincs benne szilikon.

Negatívumok.:
1.: Büdös. Rettentően. Gyerekkorom jut róla eszembe, nekem gyurma szagú.
3.: Ez nem hajkúra. Ez egy átlagos/átlagon aluli balzsam.
4.: Elnehezíti a hajat. Bár nem zsírosítja, így ez 0-0.

Luca33

2014. szeptember 6.

Vegyesek az érzelmeim.
Nagyon hasonlított a rellée termékre, amit nagyon régen használtam párszor, de a hatása nem volt olyan jó...Ami nagyon idegesített, az a szaga, ami nem és nem illant el, még órákkal a hajszárítás után sem. Valahogy nem sikerült rendesen kimosnom a hajamból, a tapintásán is éreztem, és valahogy szárította is. Összetevők alapján nem erre számítottam. Nagyon ritkán dobok ki kozmetikumot, ez eléggé felhúzott ahhoz, hogy megtegyem. Bocsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Vegyesek az érzelmeim.

Rekaaaa

2014. július 31.

Nagyon szép puha, fényes lesz tőle a hajam. Mindig megkérdezik, hogy befestettem-e:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 31.

kalmaniki

2014. június 10.

Kellemes illata és állaga van, elég kiadós adag, nekem 3 használatra is elég volt. A használata után a hajam puha, finom illatú lett, viszont nem hidratált hajkúrához méltóan, inkább, mint egy jó kis balzsam. Szívesen elhasználtam, de többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

kovacsrekaa

2013. július 9.

Véletlenül akadt a kezembe a dm-ben, egy másikat kerestem. Illata kellemes, állaga jó, hajam szép volt tőle.. de kissé száraznak éreztem :( (300ft) Nem használom többet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Vitaminok: Panthenol