Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2014. március 17.

Kategória:   Samponok

Gwendoline

2013. február 13.

Nagyon rossz! Nekem háromnaponta kell mosni a hajam, kicsit hajlamos zsírosodásra. De ez olyan furcsa tapintásúvá tette.. olyan volt, mintha nem lett volna jól kimosva a hajamból ,nyilván én jól kimostam, de lehet teljesen megtapadt a hajon... Nem jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Naturka

2012. november 3.

Na ez az, ami az én vékony szálú szállós hajamra borzasztó volt. Olyan volt utána, mintha egy szénakazal lenne, keményítővel kezelve. Átörökítettem anyósomra, nekik festett haja van és meg van vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

princessafanni

2012. szeptember 9.

A Dm azt írta, hogy 2013 januártól állandó lesz az összes More Blond és After Sun termék a kereslet miatt. Németországban található egy rakat van belőle a DM-ben :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Reb

2012. augusztus 26.

Kapható még valahol? Sehol sem találok másik 2in1 terméket, amelyikben fényvédő is lenne! Követelem vissza a polcokra a drágát!
Ugyan nem lélegzetelállító az eredmény, amit a hajammal csinál, de tiszta lesz, nem nehezíti el, nem zsírosodik hamar, és puhítja is. Igaz, a hajam végét kissé szárítja, de azért az elvárásaim sem olyan magasak egy ilyen egyszerű kis cucchoz. Nyaralásra tökéletes, beletöltöm egy piciri flakonba, és több deka hajápolót megspóroltam:) Sampon+balzsam+fényvédő egyben, gondolj bele! :)
Az egyetlen gond az, hogy lassan rám romlik a 2011-ben, vadul beszerzett egy flakon alján figyelő maradéka, ugyanis nincs szívem otthonra, télire elpazarolni. Tudtommal már kivonták a forgalomból, sajnáltam rendesen.
5*, nem a szuper hatás, hanem a kompaktság miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

5*, nem a szuper hatás, hanem a kompaktság miatt.

black_cico

2012. augusztus 14.

nekem a balzsamja van meg csak, de az nincs fent itt, úgyhogy ide írok inkább.. nem rossz, de semmi extra, az illata nagyon finom, olyan mango-ananászos, trópusias.. viszont a lényeg nem az illat lenne, hanem az uv védelem ami sehol nincs, plusz a hatalmas hidratálás, ami szintén nulla, szerintem még szárazabb is a hajam, ja és gyorsan fogy, mert nagyon sokat kell rákenni a hajra és abszolút nincs kifésülhetőség utána.. háát nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

vivuss87

2012. július 27.

arra tökéletesen jó, hogy nyaralásnál amikor naponta akár többször is hajat mos az ember, ellötyögtesse kizárólag balzsammal. Erre az ára is megfelelő. Nem szárít, kiválóan tisztít. Tipikus nyári, nyaralós sampon, legalábbis én ezt viszem magammal idén is, balzsammal együtt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

uaim

2011. június 16.

Nagy reményeket fűztem hozzá, ez is hármas. Semmi extra, jól tisztít, hidratálás nem igazán van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. június 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.