Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. szeptember 20.

Kategória:   Hajápolók

A kollagénnek köszönhetően táplálja és erősíti a sérült hajat, megakadályozza a haj töredezését, és rugalmassá, ragyogóvá varázsolja a hajszálakat.

Szilikonmentes

Effi

2020. augusztus 31.

Egy fokkal jobb, mint a samponja. Átlagos kis balzsam, semmi extra, visszafogott, kellemes illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Kremcica

2020. július 21.

Sokkal jobban tetszik mint a termékcsalád hajvégápolója. Az illat ugyanaz, de ennek a hatása jobb és azonnali. Én két-háromnaponta mosok hajat és kitart a hatása a köztes időszakban. Jó az állaga, nem folyik le a hajról és egyből érezni hogy elképesztően puhít. Mindezt szilikon nélkül, szép incivel, alacsony áron. Nem vagyok szilikonpárti ha balzsamról van szó, pláne ha olcsóbb fajta, de ez kellemes meglepetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

cattitude

2020. május 3.

teljesen okés balzsam szerintem, én az olajossal összekeverve szoktam használni. puhább, könnyebben fésülhetőbb a hajam a használata után, meg olcsóbb, mint a Hask keratinos pakolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

vitezviki

2020. január 28.

A samponjával együtt vettem, gondoltam kipróbálom, mivel szereti a hajam a változatosságot (meg én is állandóan tesztelek). Bár tényleg puha lesz a hajam tőle, fél napnál tovább sajnos nem tart, fényes egyáltalán nem lesz. Csodát nem vártam ennyi pénzért, a hajam nem száll tőle, illetve kevésbé töredezik, pedig kétszer festettem, mióta ezt használom. Emiatt megkapja a 2 csillagot, de mivel a hajam teljesen élettelennek néz ki, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid