Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Clinique, Módosítva: 2015. március 1.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív színvédő és fényt adó, hidratáló hajkúra UV-szűrővel, festett és színezett hajra.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Clinique

2012. július 12.

Ma használtam először és olyan, mint a Balea More Blond balzsam! Ami azt jelenti, hogy SZUPER:))) Végre találok olyan termékeket a hajamra, amit elfogad :). Hajtőre is kentem, mert éreztem nagyon síkos lesz tőle a hajam, az pedig jót jelent! Jól ki tudtam fésülni a hajam és nagyon csillogó lett :))) 49 Ft-ért vettem!!! :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

Heli

2012. július 10.

99 Ft-os kiárusításon vettem meg belőle kettőt. Az első használat után egész kellemes csalódás volt, ennyi pénzért... Kb. egy hete használtam el a másodikat, de valahogy jobbra emlékeztem. Semmi extrát nem csinált a hajammal, mintha egy sima balzsamot használtam volna. Nekem a Serical Latte a nr. 1 pakolás jó ideje, jobbat még nem találtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.