Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ribizli, Módosítva: 2015. július 5.

Kategória:   Hajápolók

Rugalmassá és dússá varázsolja a hajat. Használata után akár 3-szor nagyobb mennyiségűnek tűnik a haj, és akár 24 órás push-up hatás. Rendszeres használata javítja a hajszálak minőségét, erősíti a hajat, és visszaadja teljességét és vitalitását. A kollagén komplex formula puhítja a hajat és látványosan megemeli.

kisizé

2017. június 14.

nekem nem jött be :/ dúsítás 0, az illata sem tetszett. azért elhasználtam, de nem veszem újra (vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos, lelapuló hajam van)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Gina1031

2014. november 10.

Nekem bevált. Annyi azért hozzátartozik, hogy általában egyszerre két-három sampon is van a polcomon, tehát kizárólagosan csak ezt nem használtam sose. Dúsabbnak hat a hajam a használata után (de az előttem szóló hozzászólásában elhangzott tanácsot én is megerősíteném: fejjel lefelé hajszárítás!!!) Sajnos mivel zsírosodásra is hajlamos a fejbőröm, nem tudok csak ennél letáborozni, váltogatva használom általában gyógynövényes samponokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

lubi

2014. szeptember 22.

Nemrég megvettem, jelenleg nagy dúsító projektben vagyok. Viszonylag sok, de nagyon vékonyszálú, lapos, zsírosodásra hajlamos hajam van. Már egy ideje elfogadtam, hogy soha semmilyen csodaszertől nem lesz olyan "reklámos" hajam. Nehéz volt elfogadni a tényt, de azóta sokkal jobban tudok örülni kisebb hatásoknak is (bocsi, ha valakit lelomboztam). A balzsam önmagában egy sima, tök átlagos balzsam, egész jó kis illattal, minimális hidratálással, egy ici pici dúsítással. Valahogy minden dúsító ennyit ad nekem ezért gondoltam szánok rá kicsit több időt, hogy jobb hatást érhessek el vele. Kezdetben tettem a hajamra kókuszolajos hajpakolást, pár órát rajtahagytam, ezzel próbáltam a hidratálást kompenzálni első sorban. Aztán jól megmostam a hajamat, bekentem ezzel a balzsammal, rajta hagytam kb 5-6 percig, lemostam. Aztán szárításhoz tettem rá egy viszonylag újnak számító hajdúsító tonikot (head&shoulders),fejjel lefelé megszárítottam, végül pedig hajvégápolót tettem még a hajamra. Na így az eredmény már egészen látható volt, dúsabb egészséges(vagy legalábbis annak tűnő) hajkorona, szép fényes volt, tartása is volt, jó illatú lett, és még sorolhatnám. Persze pár óra múlva már nem volt ennyire tökéletes a dolog, de még másnap is jobb volt, mint alapesetben máskor. A termékek külön-külön nem adnak ilyen hatást, úgyhogy azért is írtam le így, hátha valakinek segít :)
A balzsamhoz még annyi jó tanácsom lenne, hogy a szárításnál - ahogy előttem is írták - fejjel lefelé legyen szárítva vagy pedig "fodrászmódra" beszárítva. Ez sokat dob a végeredményen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

irislove

2014. augusztus 18.

Nekem nagyon bevált. Természetesen világos szőke a hajam és sajnos vékonyszálú is, de ettől többnek tűnik. A samponját is használom, utána feldobok egy ápoló hajpakolást és utána ezt. Törölközővel kétszer áttörlöm és kifésülöm, utána fejjel lefelé hideg levegővel megszárítom. Pont úgy néz ki mintha csavarókkal aludtam volna vagy a fodrásztól jönnék. Az illatát imádom és három napig érzem is. Tapintásra puha lesz a hajam, de ez inkább a pakolásnak köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

senskin

2014. július 11.

Egyszer használtam, a bajom ezekkel a samponokkal, hogy unalmasan ugyan , de friss hajat kreálnak, ennyi, nem lesz dús, meg sörény a hajkoronából. Olyan ha nincsen más alapon, akkor elhasználom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

j.szintuska

2013. november 30.

Nagyon szeretem tényleg dúsít, nálam a következő hajmosásig bár nem hidratál jól ezért néha mással balzsamozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

csevelin96

2013. augusztus 15.

Dúsított az első használatnál, de utána sajnos már egyre inkább elmaradt az a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

ciseklusek

2013. július 25.

Korrekt termék. Meglepődtem, de tényleg dúsít. Szép fényt ad a hajnak, a kifésülést -ahhoz képest, h szilikonmentes- megkönnyíti. Nem zsírosítja a hajat jobban, mint bármilyen más balzsam.
Nem szeretem a kozmetikai iparban uralkodó trendet, h mindent nyomjunk tele illatanyaggal, de ennek az illata nagyon kellemes:)
Ha nem is csodaszer, de az 5 pontot megérdemli:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

Ha nem is csodaszer, de az 5 pontot megérdemli:)

Jelizz

2013. július 13.

Tényleg elég jól dúsít..! Kb 2x ANNYI hajat varázsol mint amennyi(m) van :D
de sajna nem erősít, finom az illata. Ahoz képest olcsó....
de sanos másnapra száraz lesz tőle a hajam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 13.

Tényleg elég jól dúsít..! Kb 2x ANNYI hajat varázsol mint amennyi(m) van :D
de sajna nem erősít, finom az illata. Ahoz képest olcsó....
de sanos másnapra száraz lesz tőle a hajam :(

eevelin

2013. június 8.

Én kb. 1 hónapja vettem és nagyon bejött. Nem zsírosítja a hajam egyáltalán, sőt! Tovább bírja a következő mosásig ami nagyon nagy előny! Én egész hajhosszra használom, bár a fejbőrömre ügyelek, hogy a lehető legkevesebb kerüljön. Tuti veszek még ha elfogyott!;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid