Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2016. február 29.

Kategória:   Hajápolók

Nehezen kezelhető és fénytelen hajra.

Selymesen csillogó és bársonyos tapintású haj. A Balea Professional balzsam gyengéden megtisztítja a nehezen kezelhető és fénytelen hajat. Az Anti-frizz formula gondoskodik a sima és csillogó hajról. A panthenol intenzív hidratáltságot kölcsönöz. Hajvasaló nélkül is kisimítja a göndör, hullámos és elálló tincseket. Kíméletesen regenerálja és kisimítja a haj felszínét az optimális fényvisszaverődés érdekében.

rosa.love

2015. július 21.

Nem hittem volna, hogy érnek még kellemes meglepetések drogériás balzsam fronton, de megtörtént. Nagyon könnyű balzsam, a hajam pedig imádja. Önmagában nem egyenesít, viszont sokkal könnyebb hajat vasalni utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 21.

anitaanett

2015. március 22.

5/5 abszolút! Nekem teljesen más lett a hajam tőle, mint az előtte használt pakolástól. Valóban nagyon fényes, puha, ápolt a hajam. Az előtte használt pakolás is hasonló hatást ért el, viszont hamarabb zsírosodott a hajam tőle. Nagyon megéri az árát. Ki gondolná, hogy egy olcsó termék is lehet ennyire jó? :) Ennyi pénzért nem vártam csodákat tőle, próbaképpen vettem meg, de még sokszor újra fogom venni úgy érzem. Régóta használom már, de még mindig kb a feléig van, derékig érő hajam van, de kevés is elég belőle. Mindenki próbálja ki, nem fog csalódni benne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

maladicta

2014. szeptember 12.

Három hajmosás után sem látok semmilyen pozitívumot, nem fényesít vagy egyenesít, de legalább nem is zsírosít. Lehet, hogy a nagyon száraz hajammal nem kompatibilis a kémiája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

B.Violetta

2014. augusztus 21.

A legújabb formájában vettem meg. Nem vagyok tőle elragadtatva. Az illata nagyon tetszik, kár, hogy csak használat közben lehet érezni. A hatása... nos... olyan, mintha valamilyen bevonatot képezne a hajamon, amitől durva zsíros tapintású lesz, hiába öblítem ki alaposan. Simításban nem segít. Csak az illata miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

lujzi

2014. május 7.

nekem még a régebbi csomagolású (halványlila) van meg, valahogy elfeledkeztem róla, és kivárta a sorára a szekrényben. a samponjával együtt használom. szerintem semmilyen ez a balzsam. nem ront, nem javít a haj állapotán, egy kicsit segít a kifésülésben, de erre a célra is vannak jobb termékek. nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

hedigaga

2014. március 18.

Ez a legjobb balzsam, amit valaha kipróbáltam. Valóban gyönyörű, egyenes, fényes és puha lesz tőle a haj. Olyan érzésem van, mintha újra kislány lennék, és puha, "babás" hajkoronám lenne. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

classycat

2013. december 31.

Mivel igazából göndör a hajam, ezért csak akkor szoktam használni, ha kivasalom, mert ezzel a balzsammal úgy tűnik, hogy tovább marad egyenes (illetve inkább egyenesebb), mint pl. a koffeinessel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

benzol

2013. október 12.

Hát nekem nemigazán jött be, pedig abszolút balea-samponos vagyok. Eddig ezen kívül csak a koffeineset próbáltam, annál is előjött a zsírosító hatás, de nem az első mosás után, mint ennél... 2 nap után "jajjmegkellmosnomahajamat" érzésem támadt.. 3-4 napot ki kellene bírnia a hajamnak.. Azért adok neki még egy esélyt, hátha bennem volt a hiba és nem mostam ki elég alaposan a balzsamot...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Villango

2013. szeptember 25.

A koffeines balzsamja mellett használom, és közel sem olyan ápoló, pedig a koffeinesnek nem is az lenne a dolga. EZ utóbbinak szörnyű a "szaga", a glatt+glanz-nak viszont finom.
Valószínűleg nem veszem majd újra, de amúgy jó kis balzsam ez. ;-) Csak hát a koffeines jobb ettől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Jkriszti

2013. augusztus 28.

A samponjával együtt vettem, azzal használtam, de nem igazán voltam elpaffanva a hatásától. Vagyis mert nem igazán volt neki. Áthidalni jó volt azért, addig amíg nem tudtam niveat venni, de ez csakvésztartalék lesz nálam.
És még egy, ami nem ide való, deazt a terméket nem találom: van egy hajspray-je is a termékcsaládnak, ugyanilyen lila, de attól nehéz és zsíros hatású lett a hajam.
Aztán fene tudja, lehet velem van a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Aztán fene tudja, lehet velem van a baj.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.