Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sailorluna, Módosítva: 2023. november 6.

Kategória:   Hajápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Palma215

2023. november 23.

Balea rózsaszín. Ugyanaz, csak más a neve, ez már vagy a harmadik csomagolása, de illatra, állagra, hatásra, érzetre egyáltalán nem változott a termék - most sem. Már ezt megelőzőleg is így volt. Sok tubust elhasználtam az elődeiből, ez is a fürdőszobám állandó lakója lesz jóeséllyel. Megfizethető kondicionáló, ami tökéletesen végzi a dolgát, és cgm rutinba is beleilleszthető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 23.

blessed

2023. október 20.

A hozzá tartozó sampon után használom, de sajnos szénásra szárítja a göndör, vékony szálú hajamat. :( Már a felvitelkor és leöblítéskor érzem, hogy nincs az a hatás, mint más balzsamokkal. Nem simít és nem segít a kifésülésben sem. Nyilván nem egy 500 ft-os balzsamtól várom a hajam keratinos újraépítését, és hajszerkezet erősítést, de egy szimpla simító, puhító hatást, azért elvártam, ha már ez a neve. A 250 ml-s samponhoz képest, kisebb, 200 ml-s a kiszerelése, így legalább hamar el tudom használgatni, de csakis hozzákeverve egy jobb balzsamhoz, hogy ne kelljen kidobni. Tűrhető az INCI-je első ránézésre, de a tejsav és a kaolin lehet a ludas nálam abban, hogy semmi pozitív hatást nem érzek, csak a száraz hajat a fejemen. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 20.

drebeka

2023. október 18.

Gondoltam, kipróbálom, hátha szerencsém lesz és le tudom cserélni a viszonylag drága Syoss márkájú keration balzsamomat. Azért esett erre a termékre a választásom, mert a leírása és az ára igen kedvezőnek bizonyult. Már első használatra megtetszett, mert nagyon jó az illata, nem kell belőle túl sok, pedig rengeteg hajam van, egyszerűen el tudtam oszlatni, majd belefésülni az hajam teljes hosszába, és még abban is segített, hogy könnyebben kifésüljem a gubancodásra hajlamos sörényemet (mert ez már az). Még egy kicsit tesztelgetem, de tényleg elégedett vagyok vele, és remélem, ki is tudom iktatni a drágább balzsamot a rutinomból, és ezzel helyettesíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 18.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.