Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 11.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon korpásodás és fejbőrviszketés ellen. Megakadályozza a korpásodást, segít enyhíteni az érzékeny viszkető fejbőrt.

olizbo

2019. március 25.

Nem lett a kedvencem.Alig habzik,ebből kifolyólag rengeteget használok el egy hajmosásra.Az illatát se kedvelem,és ezt vettem észre,hogy hamarabb zsírosodik a hajam,mióta ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

MademoiselleSumire

2018. január 28.

Én is korpára hajlamos vagyok, és így télen nagyon makacs, csúnya, viszketős korpás lett a fejbőröm. Én is próbáltam már sok drogériás és gyógyszertári sampont, de egyik sem működött. Ez a sampon 4 használat alatt TELJESEN eltüntette a korpámat.
- Én kétszer samponozok vele, és (bőrgyógyász utasítására) a második samponozásnál egy kicsit a fejbőrömön hagyom a habot, hagy hasson.
- A hullámos hajam nem olyan definiált és puha, mint más samponoktól, sőt, egy kicsit sprőd lesz a vége, de aki már volt elkeseredve a makacs,korpás,fájó fejbőre miatt, az nagyon fogja értékelni. Még nagyon sok maradt az én tubusomban, úgyhogy majd megelőzésképp néha-néha előveszem majd.
- Ahogy más is mondta: ennyi aktív hatóanyag korpa ellen egy samponban ennyi pénzért? Nevetséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Ria22

2017. november 20.

Ahogy beköszöntött a hideg idő, megjelent a korpa is, (amivel még sosem volt dolgom!) nagyon bosszantott.
Itteni vélemények alapján vettem meg, nem akartam elsőre nagyobb beruházást. Mint azt előttem többen is megírtátok, tényleg nem képez dús habot, az illata viszont kifejezetten tetszik, olyan tisztaságot sugárzó. Viszont ami furcsa és még sosem tapasztaltam samponnál, hogy szó szerint csikorgósra tisztít, tényleg hangot ad tőle a hajam, ha végighúzom a kezem rajta...
A festett hajra való balzsammal használom, valamint naponta teszek a hajhosszra olajat is, mivel száraz, csak heti egyszer mosom. Egy hónapja használom és ezalatt csaknem teljesen megszűnt a probléma. Azon kívül, hogy kicsit száll tőle a hajam, nem tudok rosszat mondani róla, teljesen korrekt kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

jk23

2017. október 21.

Sokkal rosszabbat vártam, viszont kellemesen csalódtam. Nálam megelőzte a Head&Shoulderst ami egyáltalán nem működött. Ennél viszont azt kaptam amit a flakon ígér, tetszett az illata szóval ár/érték arányban bőven elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Aranytincs

2017. július 7.

Kb. millió fajta korpásodás elleni sampont próbáltam ki. Egyik sem tűnt tökéletes megoldásnak (Pl. a Neutrogena is csak csökkentette a viszketést, de nem volt teljesen tökéletes). Ettől az olcsó és parfümös terméktől nem vártam semmit. Ehhez képest kb. a harmadik használattól kezdve sokkal jobb lett a fejbőröm. Hatalmas megkönnyebbülés, hogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Mary13

2017. április 11.

Nekem nagyon bevált, legalább fél éve használom. Nem gondoltam volna, hogy a korpásodásom egy ilyen olcsó sampon fogja megoldani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

lupiusz

2017. április 9.

Ár/érték arányban csillagos ötös, nagyon elégedett vagyok vele! Irtó tartós korpám volt jó egy éve, amire mindent próbáltam, ennél sokkal drágább samponokat is... Végső elkeseredésembem nyúltam ehhez a tubushoz, és nagggyon nem bántam meg. :) az illata nem nagy cucc, valóban nehéz kicsit eldolgozni (ráteszem miniadagokban a vizes haj több pontjára, még egyszer átvizezem, és így jól lehet oszlatni), de a korpát maximálisan eltűntette!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Nyuszoka

2017. március 26.

Sajnos nagyon nem jött be számomra, borzasztóan lelapította és zsírosította a hajamat, ráadásul nagyon nehezen habzott még ha felvizeztem is és így szinte kínszenvedés volt vele a hajmosás. Kb. a flakon 3/4-ét tudtam elhasználni, mielőtt végleg feladtam vele a küzdelmet, addig nem igazán vettem észre, hogy jelentősen csökkentette volna a korpásodásomat vagy a fejbőrviszketésemet. Ecsetmosásra elhasználom, de a hajam közelébe nem engedem többet, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Ella

2017. március 1.

2016. június 14.:
Szerintem nagyon jó kis sampon, vagyis eddig annak tűnik. Már egy tubussal elhasználtam. :-) Jól tisztít, nem lapítja le a hajamat, 2 napig se korpa, se zsírosság. A harmadik napon is még egész jó a hajam. A végek sem szállnak, persze ha van időm, használok hajpakolást és/vagy balzsamot. Eddig 5*, ha az árát is figyelembe veszem. Ugyan nincs wow hatás, de ennyi pénzért többet is nyújt, mint amit elvárok tőle.

UPDATE:
Sajnos hozzászokott a hajam és már nagyon lapít, gyorsan zsírosodik. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

2016. június 14.:

UPDATE:
Sajnos hozzászokott a hajam és már nagyon lapít, gyorsan zsírosodik. :(

StrawberryGarden

2017. január 26.

Nagy kedvenc. Már a sokadik tubust használom belőle. A korpát abszolút eltüntette, és a viszketést is megszüntette. Az állaga valóban sűrű, de felhígítva abszolút használható, legalább sokáig kitart. :) Az illata kellemes, és nem is zsírosít. Szerintem fantasztikus. Én a Balea barna hajra való balzsamjával használom párba, és jól működnek együtt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.