Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes hajápoló maszk keratinnal és argánolajjal. Mélyen táplálja a hajat, láthatóan ápolt, rugalmas és fényes hajat eredményez.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Stina

2020. szeptember 2.

Akciós volt, és mivel sok jót olvastam róla, megvettem. Kicsit előbb kezdett tőle zsírosodni a hajam, mint általában (-1 nap hajmosásig), DE valami olyan gyönyörű fénye lett tőle a hosszú ideje szőkített hajamnak, mint talán még soha. Melírozott félhosszú hajról van szó, ami már jócskán ősz is, tehát ez számomra óriási eredmény. Biztos, hogy teljes áron is fogok belőle vásárolni, havi 1 alkalommal még úgy is megéri, mert határozottan jó volt utána tükörbe nézni. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Colormonkey

2020. január 31.

Szép fényes lett tőle a hajam, meg vagyok elégedve vele. Picit drága, de múltkor akciós volt, fel is tankoltam belőle rendesen. :) Csak az ára miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Andrea1992

2019. november 4.

hónapok óta pakolgatom a szekrénybe, hogy na majd holnap kiprobalom. tegnap végre eljutottam odáig. gyorsan zairosodo vékony szálú hajam van így féltem tőle kicsit, de a végeredmény megnyugtato volt. nagyon szép fényes puha és könnyű lett a hajam tőle l. jópofa a turbán is nem kenek vele össze semmit és egyszerű a használata. biztosan újraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

KezdoManias

2019. április 20.

Színte pin up girl-nek éreztem magam ebben a meglepően cuki, pöttyös, fólia szerű turbánban, a fürdőkádban heverészve:) A festéstől száraz, hullámos hajammal csodát tett, szarítás után nem éreztem azt az érdességet, amit egyébként szoktam. Mindezt szilikon nélkül! Én is be fogok még szerezni néhányat - nem vagyok túl tapasztalt hajpakolások terén, de amíg ehhez hozzajutok, nem is érzem szükségét másiknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

Serjical

2019. január 19.

Teljesen véletlenül találtam rá a dm sorai között és mondhatni brahiból vettem meg, mivel a Balea termékek nem tartoznak a kedvenceim közé. Viszont ez a hajmaszk állandó tartozéka lesz a fürdőmnek és a vasárnapi szépség rituáléknak. Anélkül, hogy elnehezítené vagy elzsírosítaná a hajat, feltölti élettel. Egyetlen egy balzsamtól vagy pakolástól nem volt még ilyen selymes a hajam, az illata pedig egyenesen elbűvöl és ez így összességében még a hangulatomon is dob egy hatalmasat. Megyek is felvásárolni az összeset! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sodium PCA, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Keratin