Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2014. február 10.

Kategória:   Hajápolók

24 órás dúsító hatással.

Szilikonmentes

dreammiyss

2017. november 6.

Ez az a páros, amely leginkább bevált nekem a baleától. Az illatát nagyon szerettem. A vele megélt jó emlékeim miatt 5 csillagot kap!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Sisszy

2016. szeptember 7.

Nekem ez a szilikonmentes dolog úgy látszik nem válik be, mert konkrétan semmit nem dobott a hajam minőségén. Sőt, még gubancolódott is tőle. Az illata se fogott meg, főként a barátom használta el. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Blueberry99

2016. augusztus 8.

Nem hinném, hogy egy balzsam dúsítani tudná a hajat, szóval ezt nem is vártam el tőle. Viszont nagyon selymessé és puhává tette a hajam, nem gubancolódott utána. Nekem kellően hidratált is, habár a hajam egyáltalan nem a száraz kategóriába tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Szandus199315

2016. június 23.

Jó volt használni, picit dúsított is, és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Jó volt használni, picit dúsított is, és kellemes az illata.

Divaldia

2016. június 23.

Átlagos balzsam, semmi extra. Nekem nem szárít, nem dúsít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Átlagos balzsam, semmi extra. Nekem nem szárít, nem dúsít.

Nittuska

2016. június 18.

Nem olvastam el a tapasztalatokat mielőtt meg vettem. Nagy hiba volt.... Hamarosan elfogy, röviden és tömören annyi h tuti nem veszem újra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

senskin

2015. augusztus 10.

Volt ilyenem, de valamiért újra is vettem. Elmegy, ha éppen nincsen más, de nem vagyok egy nagy Balea rajongó. Szilikonmentes, nem mindenkinek válik be. Különösképpen nem dúsít, de én hajvastagító balzsammal használom együtt. Nem rossz, szép a hajam így tőle. Önmagában nem fogadnék rá, hogy szép lenne a hajam, a szilikonmentesség miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

ukrisz

2015. június 25.

Nem könnyítette meg a kifésülést, pedig emiatt vettem. A dúsító hatását sem vettem észre. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

nanachan

2015. április 20.

Szeretem a Balea termékeket de ez nem a legjobb nagyon szárította a hajam! És a volumen hatást sem tapasztaltam! Az egyetlen jó az volt benne, hogy szilikonmentes. Nem vagyok szilikonmentes párti de a túl sok szilikon sem jó a hajnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

punkyorange

2015. február 15.

Nekem is nagyon szárítja a hajamat és nem tudom utána kifésülni, ezért csak a hajtövekhez közel szoktam kenni, a hajvégekre pedig valóban hidratáló balzsamot teszek. Nálam észrevehető a volumennövelő hatás, valamint az illatát is szeretem, de nem érzem szükségét, hogy újravásároljak egy ilyen macerás terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Soluble Collagen
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid