KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: typical, Módosítva: 2018. május 22.

Kategória:   Samponok

A Balea Professional sampon keratinnal és agyaggal gazdagított ápoló formulája gyengéden, mégis alaposan távolítja el a felesleges faggyút a fejbőrről, és szabályozza az újrazsírosodás folyamatát, ugyanakkor ápolja a száraz hajvégeket. Kiegyensúlyozott ápoló formulája bársonyos tapintású, ragyogó és életteli hajat eredményez, egészen a hajvégekig.

Nem tartalmaz szilikont. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

veronka052194

2019. január 17.

Nagyon klassz sampon! könnyen zsírosodik a hajam és 4nap után mosni kell, de ahogy látom ezzel jobban kitolható :D Nem lapul le a fejem tetején ahogy szokott.....

UP: 2hét után megszokta a hajam és felborult minden:(((( 2nap után moshattam újra. Visszatértem a Kallos-hoz...

veronka052194
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Capinyo

2019. január 12.

Es sok + véleményt látva gondoltam, teszek egy próbát. Ez se ér többet a gyorsan zsírosodó hajamnak, mint az összes többi sampon. Legalább nem volt drága, egy próbát megér. Nálam marad a mindennapi hajmosás, vagy 2 naponta, száraz samponnal :-(

Capinyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

HrgtBunny

2019. január 11.

A sok jó vélemény miatt gondoltam teszek egy próbát, hiszen az ára is nagyon jó. De nekem sajnos nagyon nem vált be! Kb. 2 hónapig használtam. Viszketett tőle a fejbőröm és korpás is lettem tőle.

HrgtBunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Husiii

2019. január 9.

A havi kedvencek bejegyzésbe láttam meg, és úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Ahogy tudtam, be is szereztem és már használom egy ideje, hogy véleményt tudjak róla írni. Nos nem igazán teljesít jól, el fogom használni, tetszik az illata, de hajammal nem művel csodát, sőt van olyan,hogy 2 napra úgy néz ki a hajam,mint aki legalább 4-5 napja nem mosott hajat. Lehet, hogy az a sapkás időszaknak is köszönhető, nem tudom. Nem fogom újravásárolni.

Husiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Victoriaformosa

2019. január 5.

Hát, kipróbáltam mint a legtöbb Balea terméket. Illata finom, habzik is, de mást nem mondhatok. Nekem ugyan úgy zsírosodik a hajtövem és száraz a hajvégem.

Victoriaformosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

vvivien

2018. november 25.

Nem szárít, jól tisztít, kellően habzik, nem zsirositotta a hajam és még olcsó is

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

Dorinaa

2018. november 19.

Nagyon jó, szépen tisztít, jó az illata és puha lesz a hajam tőle. Ajánlom. :)

Dorinaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Nagyon jó, szépen tisztít, jó az illata és puha lesz a hajam tőle. Ajánlom. :)

ki6kina

2018. november 14.

Nem rossz sampon, kellemes az illata, de nekem kevés volt a habzása. Hosszú hajnál kétszer, az időközben levágatott rövid (vállig érő) hajnál elég volt egyszer megmosni vele. Amiért 4 csillagot adok: nekem olyan volt mintha szárítaná a hajamat.

ki6kina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

sprefectesse

2018. augusztus 18.

Isteni finom az illata és nagyon selymessé teszi a hajamat. Megvettem a balzsamját is, de ha kihagyom, az se nagy tragédia, teljesen jól viselkedik a hajam vége is, úgyhogy szerintem beváltja, amit ígér.

sprefectesse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

keettee

2018. július 31.

Mindig a Rossmann-ban veszem a samponokat, most a Dm volt közelebb, és ezt tettem a kosaramba. Meglepően jó ez a sampon, az illata is kellemes, láthatóan kitolja a zsírosodást de mégis szép fénye van a hajamnak. Újravevős!

keettee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 31.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Soy Protein, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Kaolin 0 0

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.