Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2021. április 12.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

2021-ben megújult összetétel!

Természetes ragyogást és optimális kifésülhetőséget kölcsönöz a hajnak. Keratinnal és mikroproteinnel gazdagított formulája bársonyos tapintásúvá varázsolja a hajat. Kívülről és belülről egyaránt regenerálja a károsodott hajszerkezetet, kitölti a porózus, sérült felületeket. A kisimult hajfelszín szebben csillogó hajat, könnyebb kifésülhetőséget, ezáltal kevesebb hajtöredezést eredményez.

Nem tartalmaz szilikont.

Dokamercedesz24

Korcsoport: < 18
2021. április 6.

Igen igen igen... Az olcsó balzsam, ami egy musthave termék mindenkinek! Proteines, szilikon enters, csodás! Csak úgy siklik a fésű a szőke, száraz hajamban. Biztos újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. április 6.

feketebarbo

2021. március 9.

Nem volt a rózsaszín "testvére" ezért őt kaptam le a polcról. Olyan szinten kiszárította a hajam egy használat után,hogy azonnal a kukában landolt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Palma215

2021. február 4.

Ár-érték arányban szerintem verhetetlen. Puha, fényes loknikat eredményez, azz én hajam nagyon hamar beszívja, és szereti is, az egyik legjobb és legolcsóbb cgm cucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 4.

Zsuzsuanna

2020. november 10.

A cgm miatt kezdtem el használni, már vagy másfél éve és nagyon jó! A hajam puha, de jobban tartanak a loknik, persze tobb más terméket is használok mellé, de ez nagyon jó alapot ad, úgy érzem megfelelően táplál is. Jó az ára is, nagyon elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

Nokedlee

2020. november 7.

Dús, vékonyszálú göndör/hullámos festett derékig érő hajam van. Mivel azt olvastam ez cgm, úgy gondoltam ennyiért egy próbát bőven megér. 😊 Valóban megéri, nekem nagyon bejött. Kb 15 percet hagytam a hajamon, de olyan hatása van, mintha pakolás lenne, szerintem állagra is inkább ahhoz hasonlít mint balzsamra, nagyon sűrű kis cucc.. 😊 A hajam nagyon puha, rugalmas és csillogó lett tőle, nem gubancolódik, ráadásul az illata is nagyon tetszik, az én hajamon sokáig érezni.Ennyi pénzért ajándék, természetesen újravevős.❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

Nindzsuuu

2020. július 7.

Ezt nagyon sokáig imádtam. Kb 20-30 tubussal elhasználtam már. De újdonságra vágyva másokkal is kísérletezek, időnként visszatérek hozzá. Olcsó, jó, puha lesz a hajam tőle és szép fényes. Nyaralásra is vittem már párszor magammal és a sós víz hatásai nem látszottak meg a tincseimen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

MademoiselleSumire

2020. április 14.

Kellemes, átlagos balzsam. Finom az illat, könnyíti a kifésülést, van benne "jóság" (fehérje, olaj), olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Laroselly

2020. március 9.

Jó az illata, szépen ki lehet fésülni utána a hajat, szép csillogó és puha lesz tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 9.

Aliz79

2020. február 27.

Nagyon örültem, hogy kipróbáltam ezt a terméket, nagyon bevált.
Erősen szőkére festett, eredetileg sötétbarna hajam van, szóval eléggé igénybe van véve emiatt.
Minden hajmosás után ezt használom mostanában, törölközőszáraz hajra teszem, bőséges mennyiségben, majd 40 percet - 1 órát rajtahagyom fóliasapka alatt, mintha pakolás lenne.
Finom puha lesz tőle a hajam, semmi sprődség vagy gubancosság.
Az illata kellemes, bár öblítés után jórészt eltűnik - de ugye nem is ez a feladata.
Időszakosan elcsábulok valami agyonhájpolt, márkás új balzsamra, de mindig és mindig visszatérek hozzá, mert valóban jó és pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Nagyon örültem, hogy kipróbáltam ezt a terméket, nagyon bevált.
Finom puha lesz tőle a hajam, semmi sprődség vagy gubancosság.

bettina.tarin

2020. február 21.

Nagyon jó termék és nagyon olcsó, puha és selymes lesz tőle a festett hajam, elég pár percig rajta hagyni majd jól ki kell mosni. Szerintem abszolút megéri, mondjuk az összetevői nem a legszebbek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.