Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. november 23.

Kategória:   Kézkrémek

A Balea Pure & Soft kézkrém csodálatos olívavirág illatával ejt ámulatba. Kényezteti a kezeket a magas minőségű rózsaszín agyag és a védő olaj-komplex segítségével. Ez a hidratáló kézápoló a leggyengédebb módon védi a kezeket, míg az értékes mandulaolaj rugalmasságot biztosít. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

HarmatosHajnal

2020. május 29.

Nem rossz, de csak átmeneti megoldást nyújt. Arra viszont jó, hogy a mostanában szükséges nagyon gyakori kézmosások után mindig bekenjem vele a kezem a munkahelyemen, és így elfogadható állapotban tudjam tartani a bőrõm. Emellett viszont használom a kedvencemet a Hélia kézkrémet, extrán durva helyzetben pedig a klasszikus Nivea krémet is bevetem. Ár érték arányt is figyelembe véve adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 29.

Zafado

2020. február 12.

Most akciós, 200 forintért vettem meg, nekem nagyon megérte! Az illatát imádom és a nagyon kiszáradt kezeimet egy nap alatt rendbe tette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Hanna27

2019. október 30.

Nagyon szeretem az illatát és intenzitását, tökéletes éjszakai kézkrém, nappalra én a könnyedebb
kézkrémeket kedvelem. Árérték arányban tökéletes termék, ekcémára hajlamos a kezem semmiféle irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Sophia00

2019. május 19.

Nekem nem annyira tetszik az illata, kicsit erősnek találom. Estére szoktam csak használni, nehezen szivódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

nyuszo

2019. április 15.

Kellemes illat...
Bársonyosan puha bőr...
Nem ragad!
Nincs zsíros utóérzet!
Kedvező ár!
Az utóbbi idők legjobb kézkréme, amivel találkoztam...
Még újravevős is lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 15.

Kellemes illat...
Bársonyosan puha bőr...
Nem ragad!
Nincs zsíros utóérzet!
Kedvező ár!
Az utóbbi idők legjobb kézkréme, amivel találkoztam...
Még újravevős is lehet!

googles

2019. március 19.

Megvettem es probalom megszeretni, de azert el nem ajultam tole eddig. A csodalatos olivavirag illat enyhe tulzas, nem tul jo az illata. Apolo hatasa is total atlagos. Csoda eseten mindenkeppen frissitek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.

ria23

2019. március 5.

Mostanában több kézkrémet is próbáltam, de mind zsíros utóérzetet hagyott, nem szívódott be, stb. A DM-ben ennek a krémnek nagyon megtetszett az illata, így adtam neki egy esélyt. Nem bántam meg, sőt :) Eszméletlen jó illata van, nagyon hamar beszívódik és semmi zsíros utóérzés :) Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Momiji

2019. február 4.

Nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik, nem kell sok belőle, és nagyon puha lesz a kezem utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

angelavaradi

2019. január 2.

Szuper illat, hamar beszívódik és jól hidratál. Megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Szuper illat, hamar beszívódik és jól hidratál. Megéri az árát :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol