Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes. 24 órás push-up hatást biztosít.

Pofike

2017. december 23.

Kellemes az illata, nekem nem szárította a fejbőrömet, jól habzott. Push uh hatását egyáltalán nem tapasztaltam, de nem is vártam tőle ilyen hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

dreammiyss

2017. november 6.

A hosszantartó, kellemes illata miatt kap 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

A hosszantartó, kellemes illata miatt kap 5 csillagot.

Szucsnori

2017. április 14.

Nálam a push-up hatás jelentkezett, de borzasztóan kiszárította a fejbőrömet, de ennek ellenére nagyon zsírosodott a hajam a használata után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

ramonanagy0669

2017. január 27.

Azért vettem meg, mert amit ígér az számomra elvileg tökéletesek kellet volna lennie.. na most, Push-up hatás nincs, de még ráadásul olyan jol le is lapítja a hajat, hogy még a hajhab se tud rajta segíteni, mert másnapra már be is zsírosodik. Alul a hajvégek meg szárítás után csak szállnak és szállnak, le sem lehet őket lőni.. természetesen ezt nagyon utálom, és ha ezt tapasztalom, akkor egyből sampon csere..
A jó illat, meg csomagolás most nem hat meg, mert a hajam az amire a legjobban oda figyelek, és nem tűröm el ha lelapultnak, és olyan "mosatlannak" tűnik egy sampontól.. A fele meg van még, nem tudom mit csináljak vele, talán elhasználom, de minél többet használom annál jobban kezdem utálni...
Ilyet többet soha de soha nem veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

Ilyet többet soha de soha nem veszek!

klnfranciska

2017. január 6.

Én a magam részéről a push-up hatást nem érzékeltem, szépen tisztított, szilikonmentes, úgy megvoltunk egy darabig, de egy idő után úgy kiszárította a fejbőrömet, hogy alig hittem el. Még el sem fogyott és váltottam. Ugyan nem szeretek kidobni semmit, de sajnos nem hiszem, hogy elhasználom még ami van a flakon aljában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

AstraNauta

2016. október 6.

Azzal kezdeném, hogy szeretem a dm saját márkás termékeit, ezt is úgy vettem, hogy biztos szeretni fogom. Vékonyszálú hajam van, zsírosodik a fejbőröm (2 naponta mosom), hajam viszont száraz. A koffeines elfogyott a dm-ben (azzal nem volt bajom, csak az illata borzasztó), ezért ezt vettem le a polcról. A szemétben landolt 2 mosás után! Ez rettenet! Soha nem viszketett még semmitől a fejbőröm, ettől viszont végig szenvedtem pár napot, mire rájöttem, hogy ezzel van baj. Többet nem is tudok róla mondani, mert időt sem hagytam neki, hogy zsírosítja-e a hajamat vagy korpásít stb. A hajamat mindenképp szárította. Gondolom a fejbőrömet is, azért viszketett. Ebből kiindulva tuti zsírtermelésbe kezdett volna a fejbőröm, ezért kukában végezte. De a lényeg a viszketés. Ezt nem is tudom hova tenni, ilyennel még nem találkoztam. Az illata amúgy kellemes, de már meg is bántam, hogy emiatt megvettem...
Pont most finomítatlan kókusz-argán-ricinus-panthenol saját gyártású pakolással ülök, és így fél óra elteltével már érzem, hogy megnyugodott a fejbőröm, már nem viszket. Babylove samponnal fogom lemosni, szerencsére van itthon ez a tartalékjátékos elfekvőben a kispadon...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

szaboanita1991

2016. április 29.

Szeretem ezt a sampont, jól tisztít és nekem nem okoz viszketést sem. Nem érzem ,hogy jobban zsírosítaná a hajam, mint bármelyik másik sampon, ugyanígy a "hűha" dúsító hatást sem hozza, igaz arra, nagyon szükségem sincs, de egy próbát megért. Derékig érő, vastagszálú, sűrű hajam van. Nekem nem lesz tőle gubancosabb, mint bármelyik másik sampontól, bár nekem alap a balzsamozás a sampon után, így az is lehet, hogy talán azért se csomósodik tőle össze. Tetszik, hogy színtelen és kifejezetten kellemes az illata. Biztosan újra fogom venni. A push up hatás elmaradásáért 4 csillagot kap, egyébként 5-öt kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

petrevici

2016. március 20.

Ez egy rettenet. Lesújtó, hogy hajmosás után egyszere száraz és zsíros a hajam... A lányomé is. Lelapult hajtő, szétszárított, kifésülhetetlen, szénakazal hajhossz. Igazából egyse csillag. 😠

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 20.

RimmelAthen

2016. február 28.

Édesanyámnak vettem karácsonyi ajándékként, mivel mindig az a problémája, hogy nincs a hajának tartása. Mivel általában egy sampont használunk, és az én Pantene-em elfogyott így mát én is ezt használom 2 hónapja. Az illatát nagyon szeretem, igazán kellemes. Nagyon jól tisztít és fényes lesz tőle hajam. Vidzont semmi push-up hatás bár nekem nincs is rá szükségem. Már van új sampon ha elfogy ez de elég átlagos, viszont ár-érték arányban elég jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

CeCeDrake

2015. november 23.

Amit egy samponnal szemben elvárok: szilikonmentes legyen, tisztítson jól, ne szárítsa szét a fejem.
Először működött. Később a fejbőröm rettenetesen kiszáradt tőle. Maradtam a márkánàl, jeden Tag mellett döntöttem, de milyen jól! Ettől később már 1,5-2 nap után úszott a hajam a zsírban, biztosan megszoktam... kár, mert tetszik az illata és hogy átlátszó.
Később még lehet, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Később még lehet, hogy visszatérek hozzá.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Soluble Collagen, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.