Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. április 28.

Kategória:   Hidratáló krémek

A Balea Q10 ránctalanító nappali védőkrém Omega-Komplexel új energiáva tölti fel bőrét. Rendszeres használatával a mély ráncok és az első ráncok is láthatóan csökkennek, a bőr rugalmassága növekszik.

A 30-as fényvédő faktor kiszűri a káros UV-sugarakat és megelőzi a bőr idő előtti öregedését. Használatával elkerülhető a pigmentfoltok megjelenése a bőrön.

A bőrazonos Q10 koenzim a sejtek energiaforrása, amely aktívan segíti a bőr regenerálódását. Az Omega-Komplex gazdag esszenciális zsírsavakban, amelyek erősítik a bőr ellenállóképeségét. A B5 provitamin nedvességgel látja el a bőrt, az E vitamin véd a szabadgyökök ellen.

A könnyű textúrájú krém gyorsan felszívódik, lágy érzést hagyva maga után.

Taylor25

2021. január 3.

Sajnos nagyon nem vàlt be. Erősen zsìrositja a bőröm. A fènylő hatàsa mellett kellemetlen az illata is a szàmomra. A szarkalàbak köszönik jòl vannak a hasznàlata mellett is. Úgyhogy nem fogom ùjra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

vikimaja

2020. december 18.

Csak a mini változatát vettem meg kipróbálásra, aminek utólag örülök is. Nyárra semmiképp nem jó, nagyon testes, nehéz krém. Télen elmegy, szerencsére nem pattogok ki tőle, de csodát se tesz a bőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 18.

komaeda

2020. október 9.

Kipróbáltam, mert el akarok kezdeni végre figyelni a fényvédelemre. Pacek módon eltömítette a pórusaim, szóval volt mit nyomkodni, és valahogy autóillatosító szaga van. Lepasszoltam anyukámnak, ő szereti, de kb egész életében használt el 3 tégely helia d-t meg 2 flakon testápolót, szóval szerintem neki még az ipari gepzsír is szép bőrt csinálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Boginyuszi

2020. augusztus 9.

Kellemesen hidratál, bár kicsit zsírosít. Inkább hidegebb időre való szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Kellemesen hidratál, bár kicsit zsírosít. Inkább hidegebb időre való szerintem.

novazsu

2020. június 3.

Alapvetően oké az a krém, főleg, hogy nagyon olcsó és könnyen beszerezhető. Én nyárra vettem, mert egyben szerettem volna használni a hidratálót és a fényvédőt. Nehéz krém, de ha csak magában használom, akkor gond nélkül beszívódik, és nem fénylik túőle az arcom. Viszont ha előtte a szérumokat is használom, akkor már fénylik sajnos. Naptej illata van inkább, mint krém illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

Stella1993

2019. május 12.

A fényvédő tartalma miatt vettem meg anno, és az ára miatt. Nyárra tényleg sok, viszont télen a hideg időben elég jól megvédte a bőrömet a hidegtől. Hosszú távon semmilyen javulást nem vettem észre, és sok benne a parfüm is, ezért újra biztos nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

babszem81

2019. május 12.

Testes krém, ezért nekem télen jó szolgálatot tesz, de nyárra sok. Jó kis krém, de az éjszakai változata hatásosabb, feltölti az arcbőrömet. Szeretem, mert Balea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 12.

veronka052194

2019. április 23.

Télre nagyon jó választás, de melegebb időben fénylik az arcom és kényelmetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Télre nagyon jó választás, de melegebb időben fénylik az arcom és kényelmetlen.

Sziszo96

2018. augusztus 12.

Nyáron,biciklizés előtt szoktam felkenni, elég tömény, zsíros krém. Nehezen szívódik be, a fényvédője miatt használom csak. Nagyon kicsi elég belőle annyira nehéz krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Bubus06

2018. június 15.

Első használatnál nem volt szimpi..
Nem néztem utána a krémnek itt krémmánián, mielőtt megvettem de akartam egy fényvédős krémet, és a 30 faktorosból pont hiányzott a polcon, úgyhogy nekem ugyanez van meg csak 15 faktorosban.
Pont sebes volt az arcom, és azt hittem nem fogja bántani (Niveás nem) de ez...ÁH A FRANCOKAT NEM. Nagyon csípte. Még a könnyem is kifolyt azon az oldalon a szememből. A parfüm nem örült a sérült bőrfelületnek. Meg is haragudtam rá, és még a 35 fokban túl testes, zsíros is volt..
De az illata nekem tetszik most is.

És MOST, amikor már kicsit hűvösebb, esősebb idő volt napokig..Most próba-cseresznye alapon felkentem a Niveás helyett és meg kell, hogy mondjam, hogy nagyon bevált. Puha volt az arcom egész nap, JÓL BESZÍVÓDOTT, egységesítette a színt az arcomon, igaz...kicsit kipirosodott és megmelegedett ott ahol felkentem, az orcáimon és a homlokom, de 5 perc után elmúlt és nem volt annyira vészes a pirosság sem. Az illata tényleg szuper és szeretni fogom szerintem a hidegebb időkben.
Ilyen 16-17-18 fokban jól muzsikált most. Megvettem a pici utazós kiszerelést is hozzá.
Majd még updatelek..Addig megkapja a 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Első használatnál nem volt szimpi..
De az illata nekem tetszik most is.

Majd még updatelek..Addig megkapja a 3 csillagot.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).