Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: kikcse, az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2024. március 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2023-ban megújult változat!

• Arcszérum 30 éves kor felett
  • Természetes Q10-zel, C- és E-vitaminnal
  • Feszesíti és erősíti a bőrt
  • Simább és rugalmasabb bőr
  • Csökkenti a ráncokat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

doradove

2013. április 12.

Elég érzékeny a bőröm amit ki is kezdett, csípte, kipirosodott. A felszívódásával sem voltam elégedett , maszk hatást keltő volt a viselete. Sajnos hiába jó az ára :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 12.

brunette

2013. április 9.

Az arcomon úgy éreztem, mintha egy vékony filmréteg maradt volna a használata után, ami egy kissé zavart. Szem körül enyhén irritált, ezért egy idő után lekerült a repertoárról, így hosszútávú hatásairól nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 9.

orsipanka

2013. április 5.

Egyrészt az itteni jó vélemények miatt vettem meg, másrészt azért, mert árban tényleg verhetetlen. Édesanyám is évek óta használja nappali krémnek és dícséri. Én éjszakára használom egy hete, de amikor felkenem a kellemes hűsítés helyett enyhén égető érzés lesz. Kibírható, de zavaró. (A bőröm nem pirosodik be és kiütéseim sem lesznek.) Ez természetes? Folytassam a használatát? Eddig minden vackot magamra kenhettem és semmi bajom nem volt tőle, ez az első, hogy így reagálok egy krémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.

sephora

2013. március 11.

Néhány napja használom esténként az éjszakai krém helyett. A kombinált bőröm jól bírja, de egy picit ragacsos lesz tőle az arcom. Ez éjszakára annyira nem zavaró, de nappal biztosan zavarna.
Az illatát picit erősnek érzem, jobban szeretem a kevésbé illatos arcápolókat.
A hosszú távú hatásáról majd updatelek, ha elfogy a tubus.
Az 5 csillagot egyenlőre megérdemli, árban verhetetlen, tetszik az állaga, praktikus pumpás a kiszerelése. Irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 11.

Az illatát picit erősnek érzem, jobban szeretem a kevésbé illatos arcápolókat.
A hosszú távú hatásáról majd updatelek, ha elfogy a tubus.

devababa

2013. február 8.

Velemenyt kizarolag egy egesz tegely elhasznalasa utan mondok. 38 eves vagyok. Arcomon nincsenek rancok, viszont meglatszik, ha keveset aludtam.

Illata: picit intenziv, de szamomra kellemes
Allaga: nem zsiros
Hasznalat utan: hidratalo krem ala hasznaltam s kiprobaltam ejjelre es nappalra is. Extra hiratalast biztosit a bornek es jolfeltolti feltolti. Telen hasznaltam. Kombinalt es normal borre idealis. Ar ertek aranyban nagyon jo. Nem zsirosit, nem hagy fenyes nyomot a boron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 8.

Illata: picit intenziv, de szamomra kellemes
Allaga: nem zsiros

killdy

2013. január 18.

Éjszakára szoktam a nyakra és dekoltázsra kenni. Isteni, rendkívül gyorsan beszívódik és hidratál. Semmilyen zsíros érzetet nem hagy, nem irritál, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

Domjánné Gabi

2012. szeptember 3.

Nagyon szeretem az illatát, könnyen és gyorsan felszívódik. Arra még kíváncsi vagyok, hogy hosszabb idejű használat után mit tesz az én zsírosodásra hajlamos bőrömmel...? Bár írtátok, hogy nem jönnek tőle pattanások.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Edóka22

2012. június 24.

jó kis szérum, én napi 2x használom, már kb. 1 hónapja. nem irritál egyáltalán, smink alá is nyugodtan használható, simán felszívódik, nem ragad... a bőrt szépen kisimítja, de ránctalanításhoz nyilván komolyabb eszközökre van szükség :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

LexiSmink

2012. június 2.

Nem tudom, hogy jó-e a ráncokra, de nem lesz a bőr pattanásos tőle, szóval már emiatt is megéri. Összességében jól hidratál elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

aneta.lalova

2012. március 13.

Nagyon jó szérum. Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 13.

Nagyon jó szérum. Ajánlom

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydroxyacetophenone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Közismertebb nevén Q10-koenzim, mely megtalálható az emberi sejtben, és fontos szerepet játszik a sejtek energiatermelésében. A Q10-koenzim számos ételben is megtalálható: például halakban, kagylóban, spenótban és mogyoróban. A bőrre kenve hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő, valamint öregedésgátló tulajdonságokkal is bír. Szájon át bevéve is hasznos étrendkiegészítő antioxidáns és energizáló hatása miatt (ez utóbbi miatt reggel célszerű bevenni).

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.