Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: kikcse, az összetevőket feltöltötte: april, Módosítva: 2012. április 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum Q10 + Omega-komplex tartalmával egy koncentrált formula, ami növeli a bőr rugalmasságát, erősíti az ellenálló képességét és célzottan küzd a ráncok ellen.

Kiszerelés: 30 ml

Bettina0225

2021. június 9.

Nagyon erôsen parfümözött, de tulajdonképpen nem egy rossz termék. Nem okozott irritációt és pattanásokat sem. Szépen lehet rá sminkelni is. Nem lett a kedvencem, viszont ha valaki esetleg spórolni szeretne, annak 1-2 alkalommal jól jöhetnek a Baleas szérumok. Érdemes vele kísérletezni. A drágább márkák szérumai mint pl. a Body Shop irritációt/ pattanásokat okozott nálam, ugyanígy túl vannak parfümözve és alkohollal tele (jóval drágábban). Szóval nem feltétlen kell a drága termékek után nyúlni, mert esetleg reklámozottabb, vagy szebb a csomagolása. Több tízezreket megspóroltam már a Baleás termékekkel. :)
Annak ellenére, hogy jó ideje használom a szérumot, még mindig van benne. Az adagolója is teljesen rendben van és higiénikus. A hatásáról nehéz nyilatkozni, viszont az elmondható, hogy nagyon jól hidratál és üde a bôröm. Újravenni talán, viszont maradok a kísérletezésnél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 9.

Mantra

2021. május 30.

Csak lekaptam a polcról, gondolván, hogy a Baleás termékek egész jók, nekem pedig jól jönne egy kis plusz törődés... Itthon persze ránéztem az összetevőkre és egyből tudtam, hogy a kukában fog landolni, nem kenem még véltetlenül sem magamra. Mekkora csalódás! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 30.

sugar

2021. január 19.

Az arcbőröm egyáltalán nem bírja, így nyakra és dekoltázsra használtam.
Ráctalanítani nem tud. Talán hidratál.
Az illata erős, ahoz képest, hogy szérum. Az álaga és a pumpás adagolás jó.
Többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Az arcbőröm egyáltalán nem bírja, így nyakra és dekoltázsra használtam.
Ráctalanítani nem tud. Talán hidratál.
Az illata erős, ahoz képest, hogy szérum. Az álaga és a pumpás adagolás jó.
Többet nem veszem meg.

kismadár

2020. december 8.

Hogy mennyire ránctalanít, azt nem tudom, de egy alap nappali krémnek szerintem tökéletes. Gyorsan beszívódik, kellően hidratál, szépen mutat rajta a smink, kellemes illata van. Sokkal többet nem is várok el egy drogériás krémtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

babszem81

2020. október 25.

Már a sokadikat fogyasztom a 4 év alatt. Szépen feltölti az arcbőrömet pillanatok alatt és 18 évet letagad a koromból, ami a krém előtt -15 év volt. 😂 Hónapokig kitart, napi szinten használva. A márka eddig tesztelt egyik terméke sem okozott irritációt, pedig érzékeny, allergiás tudok lenni sok mindenre. Ár/érték/hatás 5*! Imádlak Balea! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 25.

Zsuzsi70

2020. június 21.

Semmi hatása nem volt nálam, túl erős az illata, ragad, fénylik, kukacosodik, semmit nem lehet fölé kenni, a kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 21.

aviii

2020. február 1.

4-5 napja használom esténként, nekem nem hoz ki pattanásokat se mitteszereket. Az én arcomat mattítja, és puha lesz tőle. A ráncaimat még nem igazán hatotta meg, de ettől függetlenül szeretem mert szereti az arcom (még), és reggelre szebb az összkép valahogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Alsace

2019. december 30.

Több mint két hete használom. Könnyen felszívódik, az illata nekem is túl erős, de az jobban zavar, hogy harmadnapra óriási fájó pattanások nőttek az arcomra tőle. Dekoltázsra kenve viszont nincs allergiás reakció és szép sima a bőröm tőle. Arcra viszont használhatatlan, ránc-ügyben emiatt nem tudok nyilatkozni. Elfogyni elfogy, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Erika80

2019. december 22.

Beszereztem egy ilyet is. Még csak néhányszor használtam és nem is napi szinten, így a ránctalanító hatásáról nyilatkozni nem tudok, de a hidratálásával meg vagyok elégedve. Nagyon kellemes a használata, az adagolója is remekül működik. Jó érzés a bőrömnek, az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

Ayanna

2018. május 17.

Először nagyon szerettem, jó illata van, puhítja és kicsit kisimítja a bőrt, de egy idő után észrevettem, hogy kipattog tőle a bőröm. Nagyon sajnálom, mert egyébként tök jó kis termék és olcsó is, de így számomra használhatatlan :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.