Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: kikcse, az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2024. március 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2023-ban megújult változat!

• Arcszérum 30 éves kor felett
  • Természetes Q10-zel, C- és E-vitaminnal
  • Feszesíti és erősíti a bőrt
  • Simább és rugalmasabb bőr
  • Csökkenti a ráncokat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

csakmoni

Korcsoport: >54
2024. május 27.

A csomagolása, adagolója sokkal jobb, mint a C-vitaminos pipettás valami, az állaga is kellemes, de az illata rettentő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. május 27.

Eniko25

2024. április 17.

Gyorsan beszívódik nem hagy ragacsos érzetet.De nekem önmagában kevés, de a nappali hidratálóm sajnos kukacosodik vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 17.

Regi1

2023. február 22.

Én már megújult csomagolással és magasabb áron vettem, mint ami itt szerepel. Ennek ellenére én szeretem. Egy kis könnyed krém, ami hamar és nyom nélkül beszívódik. Egész arcra használom, szem körül sem irritál. Még néha a finnyás férjemet is be tudom kenni vele. Egy kis illata van, nem erős és nem marad meg sokáig. Én nem sminkeltem rá, de nappal se izzadtam le. Én máskor is megveszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 22.

b.Rose57

2023. január 8.

Kísérletezési fázisban vagyok a q10-es termékeket illetően, ez volt az egyik első termék, amit kipróbáltam, jó illata van a krémnek, ami sokáig érződik a bőrön is. Az első két alkalom erejéig még jónak is tűnt, örültem magamnak, hogy ilyen árkategóriában sikerült találnom egy nagyszerű terméket. (na persze, tisztában vagyok vele, hogy egy terméket bizonyos ideig használni kell ahhoz, hogy a hosszú távú hatása is megmutatkozzon...) Száraz, érzékeny, allergiára hajlamos, lehetetlen bőröm van, talán így lehetne a legjobban bemutatni, így a legtöbb kozmetikai termékkel kapcsolatban szkeptikus vagyok, nem is nagyon szeretek új termékeket kipróbálni, ritka próbálkozásaim nagy része katasztrofális eredménnyel zárul, ezt követően pedig nehéz visszatornázni állapotát a minimum tűrhető kategóriára. A krém állaga könnyed, gyorsan beszívódik, viszont hagy maga után egy ragacsos réteget, ha jobban dörzsölöm, kis "darabokban" potyog, ami gusztustalan. A bőröm 1,5-2 hét használat után bemondta az unalmast, az arcom egy része kiszáradt, kipirosodott, égett, a másik része pedig gyulladt pattanásos lett, szóval azt hiszem az összes negatív hatás, ami létezik, megmutatkozott nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 8.

brigi50c

2022. július 18.

Nem igazán tudom hova tenni ezt a terméket. Nem vagyok egy érzékeny bőrű vagy orrú, finnyás valaki, de ez a masszív kézkrémes parfümszag még engem is kiakaszt. Mintha valami 2000-es évekbeli katalógusos krém lenne, amit anyám rendelt nulla szépségipari tudással. A baj azonban nem ezzel van, hanem hogy halál mindegy, mit kenek alá-fölé, lehámlik az egész kukacokban még önmagában IS. A szemkörnyékemre vettem, gondolván, hogy ránctalanító SZÉRUM, biztos jó lesz oda, de 1. rá van írva, hogy szemkörnyékre tilos (ez az én saram) 2. nem szérum, hanem krém. Gondolkodom még, hogy kidobjam-e, vagy testápoló lesz...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 18.

KisTigris

2022. július 16.

Felkentem, rá a baleás q10 krémet és kukacosodott. Másik krémmel ugyan ez volt. Akkor a krémet kentem fel, rá a szérum....kukacokban lejött.
Kidobtam. Szenvedjen vele akinek 6 anyja van
A Rossmann-os sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 16.

Kidobtam. Szenvedjen vele akinek 6 anyja van
A Rossmann-os sokkal jobb.

Nagypaleva

2022. február 25.

Nem lettünk barátok :( Habár úgy tesz, mintha gyorsan beszívódna a bőrömbe, de ugyan ilyen gyorsan egyszerűen le is tudom radírozni, pedig nem rétegezem túl. Arra következtetek, hogy nem tud mélyebb rétegbe behatolni, így a hatása sem annyira tuti. Az illatát nem kedvelem, de ha hatásos lenne, akkor ez nem érdekelne. A szemkörnyékemet nem irritálja egyébként és az arcbőrömet sem. Hidratál, de nincs olyan érzésem, hogy "húú de finom tapintatú lett a bőröm tőle". Nincs ránctalanító hatás, bár szerintem nem is ez a funkciója. Pumpás kiszerelés, aminek van előnye, de hátránya is. Számomra nem minőségi termék, nem veszem újra. Kézfejre kifejezetten előnyös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 25.

Boginyuszi

2022. január 12.

Könnyed krém, jól beszívódik, kellemesen hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 12.

Könnyed krém, jól beszívódik, kellemesen hidratál

Bettina0225

2021. június 9.

Nagyon erôsen parfümözött, de tulajdonképpen nem egy rossz termék. Nem okozott irritációt és pattanásokat sem. Szépen lehet rá sminkelni is. Nem lett a kedvencem, viszont ha valaki esetleg spórolni szeretne, annak 1-2 alkalommal jól jöhetnek a Baleas szérumok. Érdemes vele kísérletezni. A drágább márkák szérumai mint pl. a Body Shop irritációt/ pattanásokat okozott nálam, ugyanígy túl vannak parfümözve és alkohollal tele (jóval drágábban). Szóval nem feltétlen kell a drága termékek után nyúlni, mert esetleg reklámozottabb, vagy szebb a csomagolása. Több tízezreket megspóroltam már a Baleás termékekkel. :)
Annak ellenére, hogy jó ideje használom a szérumot, még mindig van benne. Az adagolója is teljesen rendben van és higiénikus. A hatásáról nehéz nyilatkozni, viszont az elmondható, hogy nagyon jól hidratál és üde a bôröm. Újravenni talán, viszont maradok a kísérletezésnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 9.

Mantra

2021. május 30.

Csak lekaptam a polcról, gondolván, hogy a Baleás termékek egész jók, nekem pedig jól jönne egy kis plusz törődés... Itthon persze ránéztem az összetevőkre és egyből tudtam, hogy a kukában fog landolni, nem kenem még véltetlenül sem magamra. Mekkora csalódás! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydroxyacetophenone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használt zsíralkohol.

Közismertebb nevén Q10-koenzim, mely megtalálható az emberi sejtben, és fontos szerepet játszik a sejtek energiatermelésében. A Q10-koenzim számos ételben is megtalálható: például halakban, kagylóban, spenótban és mogyoróban. A bőrre kenve hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő, valamint öregedésgátló tulajdonságokkal is bír. Szájon át bevéve is hasznos étrendkiegészítő antioxidáns és energizáló hatása miatt (ez utóbbi miatt reggel célszerű bevenni).

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.