Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: typical, Módosítva: 2018. június 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Balea Q10 ránctalanító nappali arckrém feszesíti és erősíti az arcbőrt, FF30-as fényvédő faktora pedig extra védelmet nyújt UV-sugarak ellen. A Balea Q10 arckrém hatékony megoldás a mimikai ráncok ellen: omega-komplex hatóanyaga támogatja a bőrazonos sejtfunkciókat. Erősíti, és új energiát szállít a bőrnek, ezáltal a bőr felszíne simábbá válik. Rendszeres használata csökkenti az első ráncocskákat, valamint a már meglévő ráncok mélységét. Fokozza a bőr rugalmasságát. FF30-as fényvédő faktora fokozott védelmet nyújt az UV-sugárzás okozta bőröregedéssel és a pigmentfoltok kialakulásával szemben. A Q10 segít a bőr regenerációjában. A B5-provitamin intenzíven hidratálja a bőrt, az E-vitamin védi a szabadgyököktől. Könnyű textúrája gyorsan felszívódik.

STetyi

2021. március 17.

Jól hidratál, éjszakára is használom, mert tömény, nappal kevesebbet használok.:) Nincs pattanás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Lina13

2021. január 17.

Egyet kell értenem az előttem szólókkal mert tényleg egy nehéz krémről van szó. Nekem télre tökéletesnek bizonyul, így hogy hámlasztót is használok rendszeresen tökéletesen megfelel ennek a krémnek a zsírossága. De nyárra illetve melegebb időben már nagyon csillog tőle a bőröm és eltömíti. Szóval jó krém, de szerintem szezonálisan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

dzsoff

2020. november 16.

Eléggé nehéz krém, nekem nem szívódott be teljesen és csillogott tőle az arcom. Egy ideje áttértem arra, hogy nem használok parfümös cuccokat az arcomra, úgyhogy ez végül a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

miuka

2019. április 7.

A krémet elsősorban a Q10 ránctalanatító hatása miatt vettem meg. Zsíros, kombinált bőrtípusra nem ajánlom. Az arcom kisimúlt tőle, de nekem túl zsíros a hatása. Azért el fog fogyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Soleils05

2019. április 6.

A pici, utazó kiszerelést vettem meg és télre elég jónak bizonyult.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

A pici, utazó kiszerelést vettem meg és télre elég jónak bizonyult.

takacseszti1985

2018. december 18.

Jöttem felpontozni :) Ebben a hideg időben imádja az arcbőröm, egész napra kellemes hidratált érzetet biztosít, és az alapozóm sem fénylik át nap végére (Maybelline Fit me-t használok). Vegyes, vízhiányos bőröm van, pattikat nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

Krisztiina

2018. december 3.

Az 5 milis kiszerelést dobtam be a kosaramba, napközben tatyóba pont jó lesz - gondoltam. A hűvösebb, hideg időben beszívja a bőröm a zsíros krémet, így ezt is. Viszont nyáron vagy enyhébb időben nem használnám. Alapjában tetszik, egy gondom van vele, ami elveszi a kedvem az újra vásárlásától: csípi a szemem, ki se tudom mosni, fél nap is eltelik mire helyre jönnek a szemeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Lanie

2018. november 3.

Valóban zsírosabb mint amilyennek egy nappali krémnek illene lenni, amit reggel gyorsan magára dob az ember. Egyébként nem lehet okom a panaszra, nagyon olcsó, végre 30-as és nem 15-ös, a hófehér száraz bőrömre nekem pont megfelel. Kihangsúlyozom még egyszer a szárazat, tényleg ilyen típusú bőrre ajánlom vékony rétegben felvinni és nem lesz semmi gond a reggeli készülődés közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Nicu

2018. október 16.

Sajnos nekem nyáron nem jött be. Védett a leégéstől, de annyira zsírosította a bőröm, hogy kényelmetlenül éreztem magam a melegben. Most, hogy bejött a hűvösebb idő, újra elővettem, sokkal elviselhetőbb. Jól hidratál, kellemes az illata, de a zsírban tocsogó érzés zavar. De ettől függetlenül nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Prifer

2018. augusztus 14.

Fényvédésre vettem, pluszban megláttam, hogy sminkalapnak is ajánlják,pont a legmelegebb hónapokban sikerült megvennem, sajnos...
Egyszerűen leizzad rólam, keveset viszek fel és így is zsírosít(plusz a 30+ fokok). De még ha légkondicionált helyen viszem fel ott sem “kényelmes” viselet az arcbőrömnek. Örülök, hogy nem drága, még ősszel próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).