Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szójaolajat tartalmazó ránctalanító arcmaszk rendszeres használatával segít csökkenteni a ráncok mélységét. A Q10-koenzim regenerálja a bőrt és megvédi azt a szabad gyökök káros hatásaitól. Az E-vitamin védelmet nyújt a káros környezeti hatások ellen.

szeretlek

2013. június 16.

Próbaként vettem anyukámnak, de nem csökkentette a ráncait, csak kellemes illat lett tőle a szobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

bendee91

2013. január 15.

Most hasznaltam el a veget. Jelenleg meg rajtam van...lassan megyek lemosni.:)
Haat-hat...az elso 5 perc brutal...nem vagyok annyira erzekeny meg minden csippcsupp ugybol elefantot csinalni, de ez iszonyat mod csipte az arcom...most mar egy fokkal jobb.://
Amugy hatalmas adag.:) Mivel ritkan szanom ra magam most a masjk felet full az arcomra raktam, mert jartam mar ugy, hogy el is felejtettem, hogy van arcmaszkom felbe es igy kiszaradt vagy a lehuzhato pl egybe megszaradt...stb.
Nagyon kivancsi vagyok, hogy milyen lesz...mar regen hasznaltam az elso reszet meg sok Baleas maszkot probaltam mar es kicsit keveren a hatasukat.:D
Egyebkent nagykn jo aron van es eleg nagy a valasztek, viszong azert arban sztem sok ha azt nezzuk, hogy csak x ml...aztan akar osszedobom ra a penzt lehet picivel tobbert mar egy tubusos pakolast is kapok, de termeszetesen ez a 2-300 ft se vagott foldhoz.:D

Na megyek lemosni, aztan irok utana, hogy mi a tapasztalat utana. Hosszutavu vepemenyt ugy se tudok, mert ahhoz ez keves es sztem nem mostanaban veszem ujra.:)

Na...szoval lemostam. Amig irtam a velemenyt meg hogy csip meg tarsai akkor eleg rendesen le akartam szavazni.
Lemosas utan abszolut elegedett lettem viszont. Olyan szep porcelan borom lett tole.:) Zsiros erzest abszolut nen tapasztaltam utana. Matt a borom, mint mindig.:)
Osszesegeben nem rossz termek.:) Lehet majd egyszer ujra fog landolni a kosaramba. Bar annyi maszk letezik, hogy lehet inkabb probalgatok tovabb.:)
Mivel a csipos erzes felett nem tudok elnezni meg az osszetevok miatt is...minusz egy csillagot azert levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Most hasznaltam el a veget. Jelenleg meg rajtam van...lassan megyek lemosni.:)

emma0121

2013. január 11.

Ha az összetevők nem zavarnak érdemes kipróbálni, mert az ára nagyon kedvező, és 4-5 alkalomra elég /pedig én vastagon, pakolásként kenem fel/. Én váltottam natúr kozmetikumokra, ettől függetlenül alkalmanként visszatérek ehhez az egy termékhez, mert nekem nagyon bevált. Csodásan puha, hidratált lesz tőle a bőröm. Teljesen kisimítja a ráncaimat. Egyik natúr kozmetikum sem képes rá :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 11.

Ellie

2012. július 16.

Sajnos nekem nem vált be ez a maszk, használat után nagyon bezsírosította a bőrömet és nem éreztem semmi felfrissülést vagy ehhez hasonlót, amit egy maszknak nyújtania kellene. Az összetevőlistája sem a legszebb, jól teli nyomták mindenféle 'finomsággal',

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0