Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. augusztus 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Balea Face arctisztító tej az arcbőr és a szemkörnyék mindennapos, lágy tisztítását végzi. A könnyű emulzió alaposan és kíméletesen eltávolítja a sminket és a bőrön lerakódott szennyeződéseket. Használat után nem hagy zsíros nyomot. A B5 provitamin már tisztítás közben ápolja, hidratálja a bőrt és segít megőrizni természetes egyensúlyát.

eeevi

2014. október 6.

Nagy csalódás volt ez a sminklemosó tej. Alig akarta levinni a sminkem és kicsit zsírosította is az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

sal

2014. július 7.

Nekem is ő volt az első arctejem de az utolsó is! Elöszőr csak zsírosította a bőröm,utána már szinte féltem lemosni vele a sminket,olyan szinten csípte a szemem és sokszor az arcom is égette. Azóta próbáltam más tejeket is de rájöttem,hogy nagyon nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 7.

momóka88

2014. február 20.

Sminklemosásra jó volt,de csakis arra. Mitesszeres lettem tőle,a réteg,amit hagyott..brr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Kiscsillag5

2013. június 29.

Ő volt az első arctejem. Szerettem. Nem szárított annyira, mint a habzós arclemosók. Tisztításra, smink eltávolításra egyaránt jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

lizdalma

2013. március 18.

Csípte az arcom, akár lemostam vele, akár csak sminket távolítottam el vele (amit egyébként elég szépen le is vitt). Párszor használtam, mert azt hittem, hogy csak alakalmilag csípett és égetett, de nem... hál' égnek, már nem gyártják! :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Dynu

2012. október 2.

Nem szárít, nem csíp, pont jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Nem szárít, nem csíp, pont jó!

Andi17

2012. augusztus 17.

A festéket nagyon jól lehozza, de használat után a szemem, mint két koktélparadicsom!! Nagyon csípi is, ami elég kellemetlen. Hatásosnak hatásos, de miután elfogy megpróbálkozom valami sensitive fajtával.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Nicu

2012. július 31.

Szerintem nem tisztít elég jól, kipirosodom használat után, ég a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Szerintem nem tisztít elég jól, kipirosodom használat után, ég a bőröm.

munyi91

2012. július 29.

Évek óta ezt használom mert szerintem az ára meggyőző és a hatása is.Nekem leszedi még a legdurvább vízálló sminket is néha elfogy 2 vattakorong is.egyedül az essence vízálló spirálja fogott ki rajta de ha valakit ez zavar a balea szemfesték lemosók is nagyon jók!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Darky

2012. július 27.

Régebben ezt használtam, nem is volt vele gondom, de nem is volt a kedvencem, tehát áttértem másra.... Ma ilyennel mostam le a sminkemet a szoli előtt, és csípett. Na ebben is megváltozott valami összetevő :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol