Balea

Ár:   270 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2016. január 1.

Kategória:   Tusfürdők

Relax tusfürdő ylang-ylang olajjal.

LittleSpark

2015. szeptember 10.

Nagyon jól ellazított még az államvizsgás időszakban is. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Moonbride

2015. július 15.

Jaj de szerettem...mindig a Palmolive relaxálós lila tusfürdője jutott róla eszembe, tényleg jót tudott tenni egy-egy hajtósabb nap után. Sajnálom, ha már tényleg nem gyártják, remek kis termék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

MissKB

2015. június 13.

Régóta keresem ezt a tusfürdőt a DM-ben, de sosincs belőle. Egy flakonnal használtam el több mint egy éve, de azóta is hiányzik. Nem tudom minek köszönhető, de tényleg nyugtató hatása volt :) Újra venném, ha ismét találkoznánk, remélem valamikor újra gyártani fogják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

nettike

2015. április 4.

Igazi relaxálós tusfürdő volt, Gél állagú halványlila színű , én nagyon szerettem a többi társával együtt, valamivel sűrűbb is volt mint a megszokott Balea tusfürdők, kár hogy nem gyártják már! A bőrömet nem szárítja! Én télen használtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

Kyraemett

2015. február 3.

Isteni illata volt, nagyon szerettem, még őrizgetek egy testápolót amivel néha-néha a kezemet kenem nosztalgiából. Dms dolgozók szerint nem is lesz sohamár...:( Nem tudom mi volt benne, de nyugodtabban aludtam tőle, 4és fél csillagot adnék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

szagica1981

2014. október 13.

Kellemes illat, jólhabizik,megfeleloen tisztit,es az ára roppant kedvezo....szerintem biztos hogy fogok meg venni;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

Dhewilgirl

2014. október 5.

Elsőre tetszett az illata, de két hét után már vártam, hogy mikor fogy el. Mint tusfürdő, teljesen jó, csak az a szag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

rebus

2014. július 16.

hozza a szokásos formát, nem szárította a bőröm, jól habzott, jó áron vettem, bár tusolás után nem éreztem már magamon az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

sztikke

2014. július 1.

Ez a kedvenc illatú Balea tusfürdőm. Sajnos az illat nem minden, egy idő után szárítani kezdte a bőrömet, és sajnos gyorsan fogy, mint bármely más Balea tusfürdő. Ettől függetlenül nagyon jó kis tusfürdő ár-érték arányban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

im

2014. július 1.

téli illatnak szerettem, persze ez sem túl tartós, meg annyira nem is habzik, de nem is szárít túlzottan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Színezék. Lila színű.