Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2014. április 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyengéd bőrradír a normás és vegyes bőrre.

Kiszerelés: 75 ml

szzh01

2014. január 26.

Nyomokban radírszemcséket is tartalmazó, gyenge, alig radírozó termék, nekem hatalmas csalódás volt. Lézengenek benne a túlméretezett szemcsék, arcradírnak el sem tudtam használni, testradírnak/tusfürdőnek használom kínomban, de inkább csak tusfürdésre mint radírozásra jó. Az illata sem tetszik, van benne számomra valami alkoholosan "hideg". Az állaga pedig túl folyékony, és rosszul adagolható. Eddig az Ilcsi tengeri homokos és a Dr Organics olivás arcradír váltak be, ez a termék a közelükbe sem jön, nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 26.

jpetruci12

2013. december 28.

Olyan 700-800 Ft-ért vettem a DM-ben. Első használatra nagyon jó volt. A benne lévő apró szemcsék segítik,hogy még jobban lehámlasszák az elhalt sejteket.Utána annyira selymesnek tűnt.Nagyon sima és puha volt a felület.Utána több használatra is csak ilyen eredmények születtek, szóval teljesen megvagyok vele elégedve.Amúgy nekem is ugyanazok az összetevők vannak rajta mint Elamie-n.4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 28.

vivitrius

2013. október 23.

Elamie: az enyémen is azok az összetevők vannak, mint a tieden. Ha tudom, hogy van benne paraben, nem veszem meg.....
Furcsa, mert amúgy bejön. Legalábbis azért a 700 Ft-ért, amennyit adtam érte, nem vártam többet. Amire kell, bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

lilla.kiraly

2013. július 29.

Nagyon régen használtam bolti arcradírt,mert áttértem inkább a saját készítésűre. Nem mindig van időm készíteni arcradírt, ezért vettem ezt. Hát nagy csalódás volt.:s Elkezdtek foltok megjelenni a bőrömön, és használata után durva tapintású lett a bőröm:s Inkább ajánlom mindenkinek a könnyen elkészíthető mézes-cukros (-vagy sós) otthoni arcradírt:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 29.

Ágibaba1982

2013. június 9.

Nemrég vettem,és úgy tűnik nekem beválik! Heti 2-szer használom, és utána kipirul a bőröm tőle(gondolom ez természetes) , de nagyon selymes lesz tőle, jó hozzáérni.:) Én igazából ezt kerestem! Szerintem ennyi pénzért,( azt hiszem 7-800 Ft körül volt) teljesen jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 9.

kogotki

2013. május 4.

A leírás alapján ez való a kombinált bőrre, viszont valóban gyenge, legalábbis a heti 1-2szeri használatnál. Visszatértem a Balea sárgabarackos radírjához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

katagi

2013. április 30.

Kipróbálásra vettem, de nem bírtam elhasználni a teljes tubust. Az illata kellemes, de radírnak gyenge, csak arra volt jó, hogy eltömítse a pórusaimat, és még pattanásosabb legyek tőle. Úgyhogy többet nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

ramnaat

2013. április 30.

Nem vagyok oda ezért a termékért. A hatása átlagos, de lehetne erőteljesebb is. A bőrt simítja, de valami nem az igazi. Az illatát se nagyon komálom. Szóval elhasználom, nem is annyira szájhuzigatva, de legközelebb nem ilyet veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

shoesgirl

2013. április 3.

Eddig háromszor vagy négyszer használtam. Tetszik, mivel nekem zsíros, egyenletlen felszínű az arcbőröm. A pólusokat kitisztítja és simábbá varázsolja a bőröm. Igaz, hogy nem drága, de elég kis tubusba kapható és nekem egy kicsit túl folyékony, egyszerre kis nyomásra nagyon sok jön ki a tubusból. Egyenlőre még várom a hosszan tartó hatását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

xyBence

2013. február 20.

Radíroz, de valahogy nem az igazi. Kis próbaterméknek vettem meg 300 forint :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

Radíroz, de valahogy nem az igazi. Kis próbaterméknek vettem meg 300 forint :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.