Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2014. április 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyengéd bőrradír a normás és vegyes bőrre.

Kiszerelés: 75 ml

Xinezia

2013. február 17.

Erős közepes, nem venném meg még egyszer. Nagyon bántotta az arcbőrömet, az én érzékeny bőrömnek túl durva. Sajnálom, mert olcsó, és alapjáraton szeretem a Balea termékeket, de ebben csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

bogarka

2012. november 16.

Jó kis radír, és elég gazdaságos lesz: vékonyan a nedves bőrre fel kell vinni, és kezünk helyett egy picit benedvesített vattakoronggal kell dörzsölgetni a bőrt. Sokkal kellemesebb,hatásosabb, és így kevesebb is fogy belőle. Jó mert nem erősen illatos, nem csíp, nem mar, teszi a dolgát. Az én bőröm kipirul egy sima arcmosástól is, ennél főleg,de ez azt gondolom egyéni. Egy teljesen kellemes finomszemcsés mechanikai radírról van szó, semmi extra :)

Az ára azt hiszem olyan 800 ft körül volt, de -10%os végösszegi kuponnal vettem nagybevásárláskor :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Schmetterling

2012. november 11.

Jó az illata, használata után puha és hidratált a bőröm. Csak a gél állag nem jött be annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.

Wyctorie

2012. november 11.

Nem rossz, de nekem is túl gyenge. Ezt még elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Nem rossz, de nekem is túl gyenge. Ezt még elhasználom, de újravenni nem fogom.

szonia

2012. november 4.

Általában elégedett vagyok a Balea termékekkel, de ebben az esetben egyetértek több előttem szólóval: nekem is túl finomnak bizonyult ez a "peeling", valóban jobban hasonlít egy mikroszemcsés arclemosóra, mint bőrradírra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

lampsfangirl

2012. október 31.

Megteszi azt amit vár tőle az ember. Szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket, finom, nem sért, és utána nagyon puha lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

anabela

2012. október 6.

egyszer próbáltam csak, de nem fogok ilyet venni, nekem túl gyenge, szinte nem is éreztem, hogy leradíroztam volna az arcomat, kb. olyan volt, mint egy lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Verus

2012. október 3.

Nagyon kellemes illata van, egyszerű, de nagyszerű. Szép friss és tiszta lesz használat után a bőröm. Heti kétszer használom, hetek óta, és frissebb az arcom tőle. Teljesen korrekt, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

CatLynn

2012. szeptember 17.

Nagyon szeretem, nem túl dúrva, de pont kellőképpen radíroz és tisztít. Az illata is mesés. Nagyon olcsó, és abszolút hatásos termék, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Christi

2012. szeptember 3.

nekem bevált, heti egyszer használom, felfrissíti a bőrömet

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

nekem bevált, heti egyszer használom, felfrissíti a bőrömet

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.