Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2014. április 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyengéd bőrradír a normás és vegyes bőrre.

Kiszerelés: 75 ml

hena

2012. augusztus 4.

nekem nagyon bejött ez a radír. nem szárítja ki a bőrömet és mióta rendszeresen használom a mitesszereimet szépen kordában tartja.
normál/vegyes bőrre ajánlják, szerintem inkább a szárazabb bőrre való.
ár/érték arányban pedig tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

normál/vegyes bőrre ajánlják, szerintem inkább a szárazabb bőrre való.
ár/érték arányban pedig tökéletes :)

Corra

2012. június 23.

Abszolút ízlésfüggő a dolog, de én a zselés radírokat nem szeretem, szerintem nem hatékonyak, ámbár gyengédek, az igaz. száraz, nagyon érzékeny bőrre lehet jó, vagy erősebben pattanásosra, ahol egy erősebb radír felsértené a sebes, pattanásos bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

nikk22

2012. május 30.

Az én száraz bőrömnek ez a radír tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

Az én száraz bőrömnek ez a radír tökéletesen megfelel.

VanilleLana

2012. május 28.

Nem arcradírnak, hanem masszírozónak mondanám... nem vált be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Nem arcradírnak, hanem masszírozónak mondanám... nem vált be...

Hibiszkusz

2012. május 26.

Ritkán használom, mert nem igazán kedvelem. Nekem valahogy túl kicsik a szemcséi, és úgy tűnik, mintha nem sok mindent csinálna a bőrömmel. Persze csinál, csak nem olyan látványos, mint pl. a korábbi radíromnál. Amúgy nem olyan rossz, de ha végre elfogy akkor biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 26.

ayeshakari

2012. április 7.

Ár/érték aránya megfelelő, én szeretem a szemcséket benne, kellemesen dörgölősek. Használat után simább a bőröm, hetente alkalmazom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

M. Noémi

2012. február 21.

Az igaz, hogy ár-érték szempontból a legjobb választás. Használtam egy ideig, de sajnos nekem nagyon problémás a bőröm így beszereztem egy finomabb peelinget (clinique) meg egy durvábbat (garnier), és igény szerint használom. Egyébként jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

simple

2012. február 2.

Nekem nem vált be, nem igazán radírozza le a bőröm, és borzasztó zsíros érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 2.

Mypinkworld

2012. január 24.

Nem rossz, de kapható gél és krém formátumban is, és a másik a jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Nem rossz, de kapható gél és krém formátumban is, és a másik a jobb.

szaniblue

2012. január 5.

Nagyon jó arcradír. Jól tisztít, mégsem szárít túlságosan, persze utána kell használni krémet. Kellemes az illata. Eddig ez a legjobb amit használtam, hatásilag is és persze árban is. Én hetente vagy kéthetente radírozok és így elég sokáig tart. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.