Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, hidratáló sampon száraz és sérült hajra, kókuszvízzel.

"Ismeri Ön a Csendes-óceán szépségtitkait bársonyos és ragyogó hajra? A kókuszvizet tartalmazó receptúra ápolja, kényezteti és hidratálja a hajat. A száraz és igénybevett haj ragyogó és bársonyos tapintású lesz. Természetes betainnal – cukorrépából."

vszilvi94

2019. június 20.

Kicsit nehezen habzik, emiatt viszonylag sokat kell belőle használnom, tehát gyorsan fogy - ezért az egy csillag levonás. A hozzá való balzsammal (és egy szintén baleás, kókuszillatú hajolajjal) együtt használom, így ettől a hármastól nagyon puha lesz a hajam és jó pár napig érezni az illatukat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

sziluetta

2019. június 2.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, nem volt kedvem drága samponra költeni egy professzionális samponnal használom felváltva, erre mindenképp elég. Igazából semmi különöset nem vettem észre, rosszat nem tesz, jól habzik, tisztítani tisztít, elég mű illata van igazából, de elvagyok vele.

Up: brutál módon kiszárította a fejbőröm, meg amúgy a hajam is, kevesebb a kár a keratinos samponomnak hála, de azért na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Csipetke

2019. február 27.

Tetszik ez az új csomagolás. Az illata kellemes hajmosás közben is és a hajamon is. Szépen habzik és tisztít is könnyű kiöblíteni is. Egy picit szárítja a fejbőröm de nem vészes. Nem vettem meg hozzá a balzsamot helyette a cocos hajápoló tejet vettem meg. Így együtt a két termék szépen kiegyenlítik egymást. Nem bantam meg, hogy megvettem de meg meggondolom, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

GoldTree

2018. december 14.

Évek óta szenvedek a hámló fejbőrömtől. Egyszerűen minden sampon kiszárítja, még a drága gyógyszertári termékek is.
Ezt a sampont minden mindegy alapon vettem le a polcról, hogy legalább ne 5000 Ft-ért legyen száraz a fejbőröm, ha ugyanazt elérem 500-ért is.
Már elhasználtam a sampon felét. Nagyon meglepődtem, ugyanis nem hámlik, nem száraz a fejbőröm. Fenékig ér a hajam, de ennyire könnyű még sosem volt kifésülni. A tartása is sokkal jobb, egészségesebbnek tűnik. Mosni is napokkal később kell az eddigiekhez képest. Még most sem akarom elhinni, hogy ilyen jó ez az olcsó kis sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Doryen

2018. december 4.

Illata jó, de elillan, tisztít, de csodákat ne várjunk. Persze, semmitől sem szabad, szóval ez inkább egy átlagsampon a sok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

pommegrenade

2018. november 27.

Jó illata van, a célnak megfelel,jól tisztít bár a fejbőrömet picit kiszárította. Hozzá való balzsammal használtam,így az illata 1-2 napig megmarad. Átlagos balea minőség. Az ára viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

lviki

2018. október 10.

Oriasi Balea csalódás. Az itteni velemenyek alapjan esett ra a valasztasom,de nekem eleg macera vele a hajmosas. Eloszor is...a flakonbol erovel kell kinyomni, es akkor is szepen lassan csordogal, kb 2x megszarad a hajam,amig a megfelelo mennyiseget sikerul belole kicsepegtetni. Az illata fincsi amugy. Hajmosas kozben. Kb addig is tart. Az hogy nem kepez gigahabot elsőre még hagyján...na de hogy csubakka is megirigyelne ugy osszeall a hajam mikozben oblitem es annyira osszeragad hogy a balzsam se segit az mar ijeszto. A masik....mikozben oblitem, konkret tincsekbe jon ki a hajam. Azert ezt ne mar... es nem, nem vagyok hajhullos. ugyhogy illat ide vagy oda nekem ugy landolt a kukaba mint a huzat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

R3ka

2018. október 10.

Az illata tetszik. Elsőre nem igazán habzik,de ha leöblítem és teszek újabb adagot, akkor az már rendesen felhabzik. Azt vettem észre, hogy sokkal gyorsabban zsírosodik a hajam, de talán egy picit puhább is lett. Összességében nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Glowycosmeticsblogspot

2018. szeptember 17.

Ajándékba kaptam, szerintem ez az új Baleás külső jobb lenne, mint a sima régi. Vannak pillanatok, amikor sikerül messziről összekevernem a Garnier termékcsaláddal, az illatával nem tudok annyira azonosulni kicsit olyan mint a gyerekeknek az a buborékfújóka és kókusz keveréke. Viszonylag jól habzik, de ez csak akkor működik ha többet teszek belőle és ha már nagyon vizes a hajam. Alapjáraton mindennap mosok hajat, és nekem nagyon szárította. Talán a szilikonmentessége a hibás.:) Egynek talán elmegy, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

lovecreams

2018. augusztus 14.

Eszméletlen jó kis sampon. Nagyon jó az illata, mosás után is érzem egy picit. Pakolás nélkül is puha és fényes lesz a hajam tőle, nem száll, nem szálkás, nem zsírosít és a hajvégeket sem szárítja :) Az ára pedig 500 Ft..biztosan visszatérek hozzá, mert számomra most ez A sampon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.