Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 3.

Kategória:   Tusfürdők

Ápoló krémtusfürdő szeder illattal. A pH-semleges formula minden bőrtípusra megfelelő.

netti1990

2020. május 13.

Egyszerűen imádtam!!! ❤😊 Balea (imádom a márkát és a minőségét),de ez a tusfürdő felért,egy minőségi krémtusfürdővel.Az illata mennyei finom,az állaga krémes volt.Jól habzott és tisztított.Szép,puha volt tőle a bőröm.Élmény volt vele a zuhanyzás.Nemcsak a fürdőszoba,hanem a bőröm is sokáig illatozott a használata után.Már bánom,hogy nem táraztam be belőle ☹ 5*-ot adok ❤☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

elfmercina

2019. június 4.

Első használat után kicsit érdekes az illata, de nem rossz az állaga, nyári melegben ideális lesz.
Az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Az ára nagyon kedvező.

PinkMcFreeze

2019. március 2.

Az illata nagyon tetszik erdei gyümölcsre emlékeztet a legjobban 💋 Krémes, kellemes illat és könnyedén habzik. Viszont egy használat után viszont szerintem nagyon sok fogyott belőle, emiatt nem gondolom takarékosnak a kissé folyós állagát vagy a flakon bűne is. Fürdés után nem érzem magamon az illatát ☹ Szerintem nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

AppleMaple

2019. február 23.

Szokásos Balea tusfürdő, jól habzik, tisztit, nem száritja a bőrt és kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Ennie86

2018. október 22.

Szerintem isteni finom illata van! Nem szárítja ki a bőröm és még fürdés után is körbeölel az illata. Biztos fogok még venni belőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

ritaszeged

2018. október 3.

Nem igazán szoktam tusfürdőt értékelni, mert viszonylag olcsó dologról van szó és a legtöbb teszi a dolgát. De nekem ennek annyira isteni és fantasztikus illata van, hogy öröm vele a tusolás. Kicsit valóban gyorsan fogy, lehetne kisebb a tetején a lyuk, mert akarva, akaratlanul is sokat használ az ember. Fűszeres, édes, keleties az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

cattitude

2018. szeptember 26.

flakonból nagyon tetszett az illata, nem tudom, mire hasonlít, de szerintem se nem kurkuma, se nem szeder. fürdés közben nem annyira érezni. nagyon puha, selymes lett tőle a bőröm, szóval az illat már nem is érdekel :D remélem a levendulásat is be tudom hamarosan szerezni

update: időközben felvilágosítottak, hogy levendulás nincs is :D sebaj. nagyon hamar fogy egy flakon, egy hónap alatt szinte teljesen elhasználtam úgy, hogy egy hétig elő se vettem. de azért nem vonok le csillagot, mindenesetre a "régi" flakonos Balea tusfürdők kiadósabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

eperturmix

2018. augusztus 31.

Mintha valami ordenáré nagy kiadásról beszélnénk annyit vacilláltam rajta,hogy az már ciki..Nem tudtam,és még most se tudom eldönteni,hogy tetszik-e miután megvettem.Az illata halovány,nagyon enyhe,szederre semmiképp nem emlékeztet,nekem arról más fogalmam van (kneipp szedres tusi),nem rossz,valami különleges van benne,de nincs nagy ősrobbanás érzésem.Flakonból még csak csak,tusolva szinte semmit nem érzek,nem is marad meg.Gondolkodtam még a másik,azt hiszem rizstejes? változatán,annak intenzívebb valamennyire az illata,csak az meg olyan egyszerű..
Az állaga folyékonyabb,megnyomod a flakont kijön egy csomó.Szárítani nem szárít,jól felhabzik.Elhasználom,egynek jó volt,de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

dorottya96

2018. augusztus 23.

Valamire emlékeztetett az illata,ami kellemes emléket idézett- ezért került a kosaramban. 3. tusolás során eszembe jutott! Teljesen olyan illata van, mint a régebbi GYURMÁKNAK!!! Emlékszem kisgyerekként gyurmázás után mindig szaglásztam a kezem, mert annyira furi illata volt. Most is fura számomra ez az illat. Így, hogy rájöttem mire is emlékeztet még furcsább lesz vele zuhanyozni. De nem baj, kellemes maga az illat, nem szárít, jól habzik és az állaga is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

nandy.25

2018. augusztus 19.

A nyári gyümölcsös, gejl, édes vagy pont a nagyon friss illatok után ez felüdülés. Nagyon keleties, indiai illatú (mondjuk én parfümökben is a fás, orientális illatokat kedvelem). Elsőre meglepődtem mert nagyon vizes,híg állagú, nem zselés,és nem is krém, de nagyon jól (fel)habzik, és az én bőrömön tartós az illata. Újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Lactic Acid