Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes, nyugtató hajbalzsam zabtejjel és természetes betainnal, érzékeny fejbőrre. Védi és intenzíven ápolja a fejbőrt és a hajat, mely ismét erős és könnyű, valamint bársonyos tapintású lesz.

CrazyHairDontCare

2019. május 16.

Még régebben használtam el belőle egyet, tisztességes balzsam, de nekem nem volt csodaszer.
- Megfelelő a csúszóssága, ki tudtam szedni vele a gubancokat a hajamból, de volt már szerencsém jobbhoz is.
- Az illata finom, de nem tartós. Barátomnak annyira tetszett, hogy néha használt egy kicsit belőle a szakállára :D
- Lehetne 3 csillag is, de a nagy alkoholtartalom miatt le kellett vonnom egyet. Legalább szerencsére szilikonmentes.
- Egy nagy előnye, hogy egyáltalán nem nehezíti el a hajat (pedig nekem nagyon vékonyszálú).
- Sajna az én száraz hajamra édes kevés volt, nem tudott megfelelő táplálást nyújtani, még ha 15 percig is hagytam fenn.
Nem újravevős nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Nem újravevős nálam.

Dorci94

2019. január 30.

Két dolog miatt kap 2 csillagot és nem egyet. Az egyik az illata, ami telitalálat a másik pedig hogy gyönyörű puha lett a hajam. VISZONT. Mióta elfogyott és más kondícionálót használok nem viszket a fejbőröm... Úgyhogy megvan a bűnös...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

pommegrenade

2018. november 27.

Már első használat után viszketett tőle a fejbőröm és ez több nap után sem múlt el. Nem jó semmire és nem ajánlom senkinek. Pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Momiji

2018. július 1.

Nagyon jó az illata, nagyon jó az állaga, a hajam szép fényes lett tőle. Nekem bejött.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

szabs

2018. május 29.

Ár érték arányban tökéletes.
Vastagszálú, szőke hajam van, a vége szárazabb. Nekem pozitív tapasztalataim vannak a balzsammal. Krémes, táplál és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Ár érték arányban tökéletes.

Gica81

2018. május 27.

A samponjával használtam együtt használtam. Ár-érték arányban elfogadható termék, de nekem nem lett kedvencem.
Az illata hamar eltűnik és gyorsan zsírosodott tőle a hajam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Az illata hamar eltűnik és gyorsan zsírosodott tőle a hajam is.

csikosmatyas

2018. január 13.

A samponjával együtt két valószerűtlenül hosszú hajú lánynak teljesen megfelel 😊.
Kiemelendő a klassz illata, mert nekem elég sok túlszagositott balzsamtól egyszerűen forog a gyomrom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 13.

kovacsnikoletta92

2017. december 21.

Vaciláltam, hogy a Garnier Ultra Doux Délicatesse rizskrém és zabtejes balzsamot vegyem-e meg, vagy ezt. Majd beugrott, hogy hmmm, mintha a dm-ből eltűntek volna a Garnier U.D. termékek és ezzel egy időben megjelent a Balea új termékcsaládja... furcsa véletlen, főleg, hogy árban kb 100 Ft különbség van... és nekem szimpatikusabb egyelőre az INCI-je, kevesebb a sárga összetevő benne.

Gondoltam ezt gyorsan leírom, hátha másnak segít. Jövök majd termék jellemzővel :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

csuszka

2017. október 16.

Jó az illata, és az állaga is. Korrektül hidratál, és nem kell belőle sok. Egyáltalán nem drága, szóval teljesen rendben van ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

doktorjulcsi

2017. október 11.

Pikkelysömörös fejbőrre valami csoda! Csak hajtőre kenem és bemasszírozom, nem zsírosít és elég szépen csökkentette a pikkelysömört. Sajna nekem eléggé száraz meg durva a hajam, ezért a haj hosszára kell használnom más balzsamot is, de ezért nem vonok le, mert annyira örülök hogy találtam végre valamit, ami jót tesz a fejbőrönek :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine