Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Hajápolók

A tisztán növényi hatóanyagokat tartalmazó, kókuszvízzel gazdagított hajpakolás mélyen beszívódik a hajszálakba. Javítja a haj kifésülhetőségét, fényesebbé és puhábbá formázza a hajat egészen a hajvégekig.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

SiluMilu

2020. január 22.

Egy ilyen kis tégely elég volt 2-3 hajmosashoz. Bár nincs valami hosszú, dús hajam.

Nekem tetszik, selymes, fényesebb lett tőle a hajam. Meg vettem a nagyobb valtozatat is. Illetve majd kiprobalom a sampont is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Jelizz

2019. június 24.

Puhava fenyesse es illatossa tette a hajam! Tetszik, nem egy nagy csoda , de az arahoz kepest oke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 24.

wunderan

2019. június 16.

Nekem nagyon jól hidratálta a hajam. Szerintem tartja amit igèr. Èn a hajmosás után vittem fel ès a javasolt 2-3 percig hagytam hatni. Ujra fogom szerintem venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

DianaS

2018. október 10.

Nekem az illata csalódás volt, iszonyat mű kék színnel vegyítve, a hatása is elhanyagolható, hidratálásban, könnyebb kifésülhetőségben sem erős. Félhosszú a hajam, pár hajmosás erejéig elég volt ez a kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Yeliz

2018. július 31.

Én fent hagytam egy óráig, felkötöttem a hajam és tettem-vettem lakásban. Nagyon finom illata lett a hajamnak és jó puha lett tőle. Biztosan újra veszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Gyalogkakukk

2018. július 19.

Nem egy nagy durranás. Fura kék szín és meglehetősen mű illat. Nem rossz éppen, de hidratálhatna jobban is.
Valóban, valamivel fényesebb és puhább lett a hajam, de ha nem szárítom be és/vagy vasalom ki, kb. annyit érek el vele, hogy talán nem lesz annyira szálkás, sprőd végű a rőzsém, mint általában.
Összességében ár-érték arányát tekintve, ha éppen más nem jön velem szembe, és egy gyors pakolásra van szükségem (mindenképp előny, hogy kevés ideig kell fennhagyni), akkor mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

SzL

2018. július 15.

Használtam a zabtejes változatot és ezt is. Mindkettőről ugyan az a véleményem.
5-10 percig hagytam a hajamon. Utána finom, puha és selymes tapintású volt utána a hajam. Nem tesz csodát, de 1-1 alkalommal jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Használtam a zabtejes változatot és ezt is. Mindkettőről ugyan az a véleményem.

AngelBeauty

2018. június 28.

Muszáj volt kipróbálnom, a csomagolás és az ára nagyon megfogott!
Nem csalódtam, a hajam kellemes kókuszos illatú, lágy tapintású volt a használata után.
Tervezem a zabtejes változatát is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Muszáj volt kipróbálnom, a csomagolás és az ára nagyon megfogott!
Tervezem a zabtejes változatát is kipróbálni.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.