Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, színvédő sampon festett és színezett hajra, pipacs kivonattal.

"Ismeri Ön Ázsia szépségtitkait festett hajra? A pipacsot tartalmazó receptúra értékes hatóanyagokat rejt, melyek a festett hajnak varázslatos ragyogást és könnyed lendületet kölcsönöznek."

zsoxcore

2019. július 14.

Nagyon szerettem ezt a sampont, tényleg egy csoda volt! Annak ellenére, hogy szinte már nyikorgósra tisztította a hajam, kitolta a két hajmosás közti időt. Jól habzott, nagyon jól tisztított, kellett hozzá balzsam. Szilikonmentes és ár-érték arányban nagyon jó választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Annai

2019. június 26.

Szerintem remek sampon, a balzsammal együtt. Ár-érték arányban mindenképp. Nem nehezíti a hajat, nem lett zsírosabb tőle, s ami számomra nagyon fontos, alaposan tisztítja a hajlakk maradványait.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Mosizso

2019. május 23.

Tavaly sikerült feketére festetni a hajam. (Persze világos szőkéből hehe, szóval schauma kéken világító samponjai zsupsz, édesanyámhoz kerültek.) S gondoltam illene valami színvédős olcsóbb samponnal védeni az új fürtöket. Mondanám, hogy védett valamit...de az túlzás lenne, mondanám, hoyg szerettem de az is. Az illata jó volt, a hajam ugyanúyg zsírosodott, ahogy szokott. Újat nem hozott a nap alatt, a cuki kis pipacsosságáért érdemel 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Yubiri

2019. március 4.

A balzsamját szerettem, de a samponnal kb. minden nap moshatom a hajam. Sem az ápoltsága, sem a színe nem lett szebb a hajamnak.
Az illat sem maradt meg a hajamban.
Ahogy másik Balea-s samponoknál írta az egyik lány, nekem is feltűnt ennek a márkának a samponjainál, hogy mintha a fejem tetején nem száradna meg a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Az illat sem maradt meg a hajamban.

p.krisztikee

2018. október 3.

Nagyon jó kis sampon, finom az illata viszont a hajamat zsírositja. Árat illetően kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

SimonKrisztike

2018. augusztus 17.

Jó jó jó !!! Nagyon örülök,hogy ràtalàltam erre a samponra a vastag,szőkített hajammal. Vègre egy olyan sampon amitől nem gubancosodik,hanem puha marad hajmosás közben a hajam...ha szàraz igènybevett, ràafàsul szőke hajszínetek van probàljàtok ki ! Nehezebben habosodik,viszont szép marad a hajatok, szilikon nèlkül!! Màsodik mosásra màr szèpen felhabosodott ès isteni az illata!! :) Jajj és nagyon jó árban van....👍🤓

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Rita0126

2018. május 22.

Nagy csalódás :( pedig szeretem a Balea termékeit. Sajnos extra gyorsan zsírosodik utána a hajam, az illata szörnyű. Inkább áporodott széna szaga van. Színvédelem terén kb olyan mint egy nem színvédős sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Melitta92

2018. április 17.

Ebben az árkategóriában az egyik legjobb amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Ebben az árkategóriában az egyik legjobb amit eddig próbáltam.

Missmoniq

2018. április 3.

Én nagyon szeretem, a minősége vetekszik a drágább termékekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 3.

Én nagyon szeretem, a minősége vetekszik a drágább termékekkel.

szakolczai.katalin

2018. március 8.

Nagyon gyorsan zsirosodott tőle a hajam, kifesulhetetlen, száraz lett tőle a haj, az illata sem jött be. Nagyon vártam már,hogy elfogyjon. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

Hidratálók: Betaine, Propylene Glycol, Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.