Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kategória:   Tusfürdők

Az értékes fehértea-kivonatot és ásványi anyagokban gazdag holt-tengeri sót tartalmazó Balea Schönheitsgeheimnisse tusfürdő érezhetően ápolt bőrérzetet kelt. Tengert idéző, friss illattal.

Tvylvis

2019. november 13.

Hozta azt, amit egy tusfürdőtől elvárunk. Ápolni azért nem ápolta a bőröm, de én ezt egy sima tusfürdőtől nem is várom el. Nagyon kellemes, frissítő illata van. Ár-érték arány tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

zonga

2019. október 29.

Nekem tetszik, friss, kellemes illata van, jól habzik, jó az állaga. az ára kifejezetten jónak mondható. Alapvetően az illata/ állaga miatt vettem meg, és mindkettő teljesen jó, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 29.

ALettah

2019. augusztus 7.

Az illata nagyon kellemes, a drága szállodák wellness-részlegére emlékeztet :) Ilyen szempontból tényleg ad egy kis spa-élményt otthon, csak be kell csukni a szemet (zuhanyozáskor ez amúgy se árt) és némi képzelőerőre is szükség van.
Tusfürdőként teljesen átlagos, ennél rosszabb Baleákat is próbáltam már. Nem szárít, ez is valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Makk Zsuzsó

2019. június 16.

Nyári hőségben kellemesen hűsítő, reggeli ébresztő tusfürdő. Egyelőre nem érzem, hogy szárítana, nem irritál, olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

asszembocicsoki

2019. június 11.

Tisztaság-illatú, a szuper száraz és kissé érzékeny bőrömet egyáltalán nem irritálta/szárította!! Kőkemény 350 Ft-ért pedig egyenesen egy álom. :) Azt hiszem, mindenféle drága tusik próbálgatása helyett vissza kéne térnem ezekre a csodás, filléres DM tusikra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Boudica

2019. június 8.

Nagyon sajnálom, hogy le kell pontoznom. Egyszerűen imádom az illatát, elképesztően nyugtató, a végtelenségig tudnám szagolgatni. Remekül habzik és az állagáért is odavagyok. Viszont nagyon irritált. Minden használat után úgy viszketett a lábam, hogy nem bírtam vakarni és még a testápoló sem segített. Nem tudom, hogy a tengeri só volt-e benne a ludas, mindenesetre elmült a viszketés miután elhasználtam a tusfürdőt. Nagyon kár érte, biztos állandó darab lenne nálam, ha nem irritálna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Mandy133

2019. március 22.

Én semmilyen illatát nem érzem, nem is habzik annyira mint várnám, az állaga nagyon csúszós. Nekem nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

jkrisztie2

2019. március 9.

Mióta kipróbáltam, szinte minden DM látogatásom alkalmával bedobok ebből egyet a kosárba. Egyszerűen imádom ezt a kissé fanyar, sós tengeri friss illatot. Számomra ez a
" wellness " illata! Mennyei kényeztetés. Azóta megvettem a testradírját is, az is szuper, de úgy láttam, hogy azt sajnos kiárusítják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Colette221

2018. október 24.

Az illata tényleg mosóporra emlékeztet, de ez engem nem zavar. Szerencsére nem szárította ki a bőröm. Engem sem fogott meg annyira, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Nessy

2018. szeptember 15.

Átlagos tusfürdő, engem nem szárított, hamar elfogyott, de mivel olcsó, ez rendben is van. Újravenni nem fogom, annyira nem fogott meg, az illata leginkább mosóporra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate