Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. október 9.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

A füge és gyapot megvédi a bőrt a hideg évszakban, rugalmassá teszi, intenzíven táplálja és felfrissíti a bőrt. A sárgabarackmag olaj feltölti a bőrt nedvességgel, a shea vaj nyugtatja és táplálja, a panthenol és az E-vitamin pedig védi az arcbőrt a kiszáradástól.

Kiszerelés: 2 x 8 ml

Kisu

2016. január 5.

Nagyon nem jó:(
Az illata kellemes,minimálisan talán hidratál,de más maszkoknál lemosás után látszott és érződött,hogy történt valami,itt szinte semmi. Ráadásul lemosni is alig tudtam,brutál zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Nagyon nem jó:(

nettike

2015. január 3.

Régebben sok Balea arcmaszkot használtam gondoltam veszek egyet , felkenés után kissé melgeg hatáést keltett, 15 percig hagytam hatni, majd lemostam puhább lett tőle a bőröm más pozitivumot nem tudok róla mondani , 200 ft ért jutottam hozzá , ami nem drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Matilda

2015. január 1.

99 Ft-ért vettem, gondoltam annyiért megér egy próbát. Az illata nagyon finom, de sajnos a hatása nem nagy szám. Több órán át fent szoktam hagyni az ilyen maszkokat, de kb csak olyan volt, mint egy zsíros hidratálókrém. Azért jó volt kipróbálni ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Scatty

2014. március 21.

Szolidan hidratált, fél óra alatt kb a felét beitta a bőröm, de ezen felül semmi extra hatást nem érzékeltem. Átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

tkaukal

2014. február 2.

Kényeztető maszk.. irritálta a bőröm, és ettől nem láttam h sokkal szebb lett volna az arcom. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology