Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Hajápolók

A barack és a selyem protein simává varázsolja a fénytelen hajat, mely ezáltal érezhetően puha a lesz.

Kiszerelés: 300 ml

K.Hedi

2013. november 14.

Régóta használom, jót tesz a göndör hajamnak, és könnyű is kifésülni mosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Wehler

2013. szeptember 24.

Évekig a szerelmem volt, annyira fincsi illata van :D Sima 5ös, mert csillogó és sokáig illatozó hajat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Xinezia

2013. február 17.

Remek az illata, és a hatása is. Leginkább nyáron szoktuk használni, mikor a sok naptól fakó, fénytelen, töredezett lesz a hajunk. Szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Gwendoline

2013. február 13.

Imádom az illatát. Jól ki is tudtam fésülni a hajam tőle. De a legjobb az illata, tényleg olyan, mint a barack. De semmi extrát nem nyújt ez a balzsam sem, ahogyan a többi sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

kumpika

2013. január 7.

Többféle samponnal is használtam már, mindegyikkel ugyanolyan jó volt. Jó az illata, selymes, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam a "seprű" helyett :D Ja, és nagyon jó az ára, elsősorban ezért vettem meg először :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Henci

2013. január 5.

AZ illata tényleg finom, de a hatása már elmarad sajnos. Egyáltalán nem lesz kifésülhetőbb, szinte összeragad tőle a hajam. Festett hajam van, lehet arra nem igazán hatásos. Árban viszont verhetetlen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

rose

2012. november 8.

Az őszibarackos sampont használom, és a hozzávaló balzsamot szerettem volna megvenni, de itthon vettem észre, hogy véletlenül ezt vettem le a polcról. Az illata isteni, olyan, mint a barackos joghurt, nem bírok betelni vele. Nagyon pozitív, hogy szilikonmentes, és persze az ára is verhetetlen. Sajnos viszont három használat után kijelenthetem, hogy a hajam nem szereti. Elnehezíti, nagyon szállós lesz tőle, ráadásul a nedves hajam pókhálószerűen nyújtható lesz tőle, ami elég félelmetes. Ezért 3 csillag jár neki. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

redberry.247

2012. október 16.

Bár számomra nem olyan meggyőző, mint a pakolása, azért szép puha lett tőle a vastagszálú-dús-ultraeaxtraszáraz hajam. Együtt használtam a samponjával és a pakolásával, úgyhogy most illatozik a hajkoronám, amit pedig imádok! Ja, és nem utolsósorban így hárman kerülnek annyiba, mint egy középkategóriás sampon..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

princessina

2012. szeptember 26.

Nagyon szeretem ezt és a sárgabarackos változatát is! A hajam mindig isteni illatú és szuperpuha utána:) Először 3 éve Németországban adták a kezembe, azóta nem bírok megválni tőle! Ja de fontos, hogy nem szabad az egész hajra kenni a többi balzsamhoz hasonlóan, mert akkor hamarabb zsírosodik. És olcsó is:) Balea ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

VintageTim

2012. június 14.

Én sokáig csak a Pantene hajbalzsamot mertem használni, mert majdnem derékig érő dús hajam van, és azt kifésülni sok mással kínszenvedés volt. Most, hogy már egy ideje elég intenzíven spórolok, kipróbáltam a Balea termékeket. Imádom az intenzív illatukat, ami sokáig meg is marad. A balzsamot pedig kb. 2 perc hatóidő után áldottam! Mint kés a vajban, úgy csúszott a hajamon a fésű. Már amikor lemostam, akkor érezhető volt, hogy totál megváltozott a hajam tapintása. Én nagyon szeretem a tusfürdőkkel együtt. Arról nem is beszélve, hogy a fele árba kerül, mint a Pantene.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 14.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!