Balea

Ár:   400Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   400Ft
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon fakó és fénytelen hajra, orchidea illattal. Fényessé, élettel telivé varázsolja a hajat, a B3 vitamin és B5 provitamin rugalmasságot ad. Vegán termék.

v.alexandra27

2020. február 18.

Ár-érték arányban jó samponnak mondanám. Én úgy vettem észre, hogy kicsit szárította a hajamat, de amúgy is használok hajpakolást, úgyhogy ez nem akkora probléma. Amúgy jól tisztít, nem csinált semmi extrát a hajammal, de rosszabb sem lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Gica81

2020. január 27.

A másofik flakonnal használom. Nekem elég sok kell belőle hajmosáshoz, egy átlagos samponnak mondanám, az illata is hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

kata07

2020. január 17.

Hatalmas csalódás.Nagyon száraz a hajam tőle, hamar zsirosodik. Egyszóval nem ér semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Luska

2019. október 25.

Nekem bevált. Már újravettem. Szépen tisztítja a hajam,igaz kicsit szárít, de én olajat használok hajmosás után, így nem baj. Az illatát is szeretem. Szerintem összességében elég jó termék, ár érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

CrazyKid

2019. október 10.

Nem túl rég használom, de azt hiszem az én hajamat inkább szárítja. Segít rajta a hajbalzsam, meg hajkondicionáló, de most azért elég nehéz volt még ezekkel is kigobozni szárítás közben. Igazából nem vészes, tényleg szép fényes tőle a hajam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Lorsza

2019. július 20.

Bizony másnapra már zsíros a haj, ami várható is volt, viszont jó fényes tőle. Mikor már a fejbőrömnél gondokat látok, beszórom kicsit szárazsamponnal, akkor türhetően néz ki, és szép fényes a hajam.
Egyébként nagyon jó az illata, rendesen habzik, nem kell belőle sok és a csomagolása is szépike. Vártnál jobban teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

hippiesaur

2019. május 27.

A legrosszabb sampon, amit valaha használtam. Nagyon gyorsan zsírosodott utána a hajam, fényes egyáltalán nem lett, cserébe szanaszét áll az egyébként teljesen egyenes frizurám. Kb. 2x használtam, de több esélyt nem kívánok adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Arkihercegno

2019. május 17.

Pont annyira borzalmas, mint amennyire olcsó. Az illata semennyire nem marad meg, hajmosást követő nap pedig már összeálló, zsíros hajat eredményez. Balzsamjával együtt használtam, biztosan nem veszem újra egyiket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Olív

2019. február 10.

Hamarabb zsírosodik a hajam tőle. Az illata sem a legjobb. Pl.a gránátalmás társát meg sem közelíti.
Elhasználom, de többé nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Elhasználom, de többé nem veszem újra.

Vanesszaeszter

2019. január 30.

Fura, de nekem nagyon bevált. Könnyen tisztít, jól habzik és isteni az illata. Nem mondom, hogy nem kell hozzá a balzsam, de olcsó sampon viszonylatban tökéletes. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.