Balea

Ár:   400Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   400Ft
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon fakó és fénytelen hajra, orchidea illattal. Fényessé, élettel telivé varázsolja a hajat, a B3 vitamin és B5 provitamin rugalmasságot ad. Vegán termék.

Andrea456

2020. szeptember 28.

Nem fogom továbbhasználni, mert legutóbb egy kisebb adag hajam végezte mosás közben a kádban, és annyira összegubancolta a hajam, hogy a balzsam se sokat ért neki. A bontófésű nem bírt a gubancokkal, csak a hajkefe, az eredmény pedig egy kisegérnyi adag haj a kefében.
Rá kellene írni figyelmeztetésként, hogy: VASTAG SZÁLÚ, HOSSZÚ HAJÚAK MESSZIRŐL KERÜLJÉK!

A hajam tényleg szép fényes lesz tőle, és végre a tapintása is olyan, mint régen volt (vastag szálú, egyenes hajam van, és más sampontól olyannak éreztem mosás után, mint valami drótszőrű kutyát). Hajmosás közben iszonyatosan gubancol, pedig előtte mindig átkefélem a hajam, de szerencsére a hajbalzsam segít rajta.Viszont csak két napig bírja a hajam, a második estén már jobb, ha újra megmosom. Elhasználom, de keresek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Adala

2020. július 5.

Egyik kedvenc samponom.😊 Nem szárítja ki a fejbőrömet és a hajamat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

Egyik kedvenc samponom.😊 Nem szárítja ki a fejbőrömet és a hajamat sem.

bettina28

2020. július 3.

Az illata kellemes, viszont iszonyatosan viszket tőle a fejbőröm 1-2 napig ha nem használok utána pakolást. Egyébként viszonylag sokáig bírja a hajam zsírosodás nélkül, gondolom azért mert jól kiszárítja ahogy a fejbőrömet is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

v.alexandra27

2020. február 18.

Ár-érték arányban jó samponnak mondanám. Én úgy vettem észre, hogy kicsit szárította a hajamat, de amúgy is használok hajpakolást, úgyhogy ez nem akkora probléma. Amúgy jól tisztít, nem csinált semmi extrát a hajammal, de rosszabb sem lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Gica81

2020. január 27.

A másofik flakonnal használom. Nekem elég sok kell belőle hajmosáshoz, egy átlagos samponnak mondanám, az illata is hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

kata07

2020. január 17.

Hatalmas csalódás.Nagyon száraz a hajam tőle, hamar zsirosodik. Egyszóval nem ér semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Luska

2019. október 25.

Nekem bevált. Már újravettem. Szépen tisztítja a hajam,igaz kicsit szárít, de én olajat használok hajmosás után, így nem baj. Az illatát is szeretem. Szerintem összességében elég jó termék, ár érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Lorsza

2019. július 20.

Bizony másnapra már zsíros a haj, ami várható is volt, viszont jó fényes tőle. Mikor már a fejbőrömnél gondokat látok, beszórom kicsit szárazsamponnal, akkor türhetően néz ki, és szép fényes a hajam.
Egyébként nagyon jó az illata, rendesen habzik, nem kell belőle sok és a csomagolása is szépike. Vártnál jobban teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

hippiesaur

2019. május 27.

A legrosszabb sampon, amit valaha használtam. Nagyon gyorsan zsírosodott utána a hajam, fényes egyáltalán nem lett, cserébe szanaszét áll az egyébként teljesen egyenes frizurám. Kb. 2x használtam, de több esélyt nem kívánok adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Arkihercegno

2019. május 17.

Pont annyira borzalmas, mint amennyire olcsó. Az illata semennyire nem marad meg, hajmosást követő nap pedig már összeálló, zsíros hajat eredményez. Balzsamjával együtt használtam, biztosan nem veszem újra egyiket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.