Balea

Ár:   400Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   400Ft
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon fakó és fénytelen hajra, orchidea illattal. Fényessé, élettel telivé varázsolja a hajat, a B3 vitamin és B5 provitamin rugalmasságot ad. Vegán termék.

audreyenn

2021. április 21.

Nekem nem hidratál, azért vettem mert egyszer volt egy jó fénysamponom amitől olyan csúszós lett a hajam és könnyű volt kifésülni.nahát ez nem olyan. Olcsóbb kategóriában akkor inkább a kókuszos Schauma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 21.

heiserfanni

2021. április 21.

Szép fényt ad a hajamnak,az illata mesés. Mérsékelten tisztít, és nem habzik túl jól. Bár nálam nagyon gyorsan fogynak a samponok, mivel fenékig érő hajam van. De ennyi pénzért, egy szavam sincs

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Andrea456

2020. szeptember 28.

Nem fogom továbbhasználni, mert legutóbb egy kisebb adag hajam végezte mosás közben a kádban, és annyira összegubancolta a hajam, hogy a balzsam se sokat ért neki. A bontófésű nem bírt a gubancokkal, csak a hajkefe, az eredmény pedig egy kisegérnyi adag haj a kefében.
Rá kellene írni figyelmeztetésként, hogy: VASTAG SZÁLÚ, HOSSZÚ HAJÚAK MESSZIRŐL KERÜLJÉK!

A hajam tényleg szép fényes lesz tőle, és végre a tapintása is olyan, mint régen volt (vastag szálú, egyenes hajam van, és más sampontól olyannak éreztem mosás után, mint valami drótszőrű kutyát). Hajmosás közben iszonyatosan gubancol, pedig előtte mindig átkefélem a hajam, de szerencsére a hajbalzsam segít rajta.Viszont csak két napig bírja a hajam, a második estén már jobb, ha újra megmosom. Elhasználom, de keresek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Adala

2020. július 5.

Egyik kedvenc samponom.😊 Nem szárítja ki a fejbőrömet és a hajamat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.

Egyik kedvenc samponom.😊 Nem szárítja ki a fejbőrömet és a hajamat sem.

bettina28

2020. július 3.

Az illata kellemes, viszont iszonyatosan viszket tőle a fejbőröm 1-2 napig ha nem használok utána pakolást. Egyébként viszonylag sokáig bírja a hajam zsírosodás nélkül, gondolom azért mert jól kiszárítja ahogy a fejbőrömet is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

v.alexandra27

2020. február 18.

Ár-érték arányban jó samponnak mondanám. Én úgy vettem észre, hogy kicsit szárította a hajamat, de amúgy is használok hajpakolást, úgyhogy ez nem akkora probléma. Amúgy jól tisztít, nem csinált semmi extrát a hajammal, de rosszabb sem lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Gica81

2020. január 27.

A másofik flakonnal használom. Nekem elég sok kell belőle hajmosáshoz, egy átlagos samponnak mondanám, az illata is hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

kata07

2020. január 17.

Hatalmas csalódás.Nagyon száraz a hajam tőle, hamar zsirosodik. Egyszóval nem ér semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Luska

2019. október 25.

Nekem bevált. Már újravettem. Szépen tisztítja a hajam,igaz kicsit szárít, de én olajat használok hajmosás után, így nem baj. Az illatát is szeretem. Szerintem összességében elég jó termék, ár érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Lorsza

2019. július 20.

Bizony másnapra már zsíros a haj, ami várható is volt, viszont jó fényes tőle. Mikor már a fejbőrömnél gondokat látok, beszórom kicsit szárazsamponnal, akkor türhetően néz ki, és szép fényes a hajam.
Egyébként nagyon jó az illata, rendesen habzik, nem kell belőle sok és a csomagolása is szépike. Vártnál jobban teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.