Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2013. december 18.

Kategória:   Hajformázók

A Balea hajformázó zselé wax fényt és extra erős tartást kölcsönöz a frizurának. Védi a hajat, könnyen eloszlatható és nem szárítja a hajat.

Kiszerelés: 75 ml

annodobo

2018. január 5.

Nekem nincs bajom vele. A szöszösödő hajvégekre vettem. Egy borsónyi is elég belőle. A hajam viszont nem lett zsírosabb és nem is szárította ki. Én imádom, a sok "csoda" kence után, ez legalább használ neki valamit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. január 5.

Ez a wax, vagy nem is tudom micsoda nem jó!!! Gyorsan kellett így vettem egyet. De nagyon megbántam. .( Ragadós, nem lehet formázni vele a hajat, mert a kezeden lévő paszta ráragad a hajadra és húzod vele a hajadat amíg ott van a kezed. :((((És tartani sem tart jól. Nem ,,szárad" meg rajta, hanem olyan mintha egy sűrű méz lenne rajta, még ragad is. Hosszú hajra tragikus!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

geucsa

2012. november 26.

Bármennyire gél állaga van, de nagyon zsírosítja a hajat. Olyan érzésem van tőle, mintha mangalicazsírt kentem volna a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

mankaa

2012. november 11.

Rövid, állandó formázást igénylő hajam van, ehhez kerestem waxot. Én tökéletesen elégedett vagyok vele, kellemes az illata, jó az állaga, lágy, könnyen eloszlatható és nagyon kedvező az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 11.

karakumsivatag

2012. október 16.

Lehet, hogy rosszul használtam?? Loncsos, ragacsos lett tőle a hajam. Utáltam, kidobtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 16.

eda

2012. augusztus 13.

Vegyes tapasztalataim vannak a termékkel, extra erős tartást egyáltalán nem tapasztaltam, de könnyen eloszlatható. Nem tartja sokáig a haj formáját, ha ezt használom. Hát, tényleg nem szárítja a hajat, sőt, inkább zsíros érzetet kelt. Az illata finom, olyan gyümölcsös. Összességében többet vártam tőle! :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Sorbitol, Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Oleth-5 eu 3 2

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.

Oleth-3 eu 5 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3