Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BogcaaKiss, Módosítva: 2019. november 11.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Arcápolók

Limitált kiadás

Galaktikus arcápolás: varázsolja ragyogóvá arcbőrét ezzel a csodásan csillogó arcmaszkkal. A kristálykivonatot tartalmazó különleges formula glicerinnel és panthenollal hidratálja bőrét. Élettel telibb és üdébb arcszínt biztosít.

darbarad

2020. január 10.

Jaj ugyanolyan csalódás volt, mint a rózsaszín verziója (oké, az tisztító hatású, lehúzható maszk volt, de tényleg egy kaptafa), a problémák is ugyanazok voltak. Róla is azt hittem, hogy csillogos, barackszínű, kicsit látványosabb dolog lesz, igazából azért is vettem meg, mert a balea maszkok hatásától nem vagyok elájulva általánosságban, ettől is csak annyit vártam, hogy egy idegösszeomlás után valami vicces termékkel tudjak relaxálni. Társához hasonlóan, ő is egy átátszó, enyhén csillámos kenőcs volt, ugyanúgy szemirritáló hatása volt nálam, a bőrömet is bántotta, minden volt csak kellemes nem. A letisztítása után a bőrömön semmi változást nem vettem észre, élénkítésnek vagy frissítésnek nyoma sem volt sajnos. A másik kis tasakot el sem használom inkább, és legközelebb probálok nem bedőlni a jól sikerült design-nak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Csipetke

2020. január 8.

Azt hittem, hogy egy szuper rózsaszín csillámos maszk lesz, de sajnos átlátszó trutyi amiben van egy kis színes csillám. Nem tetszik az állaga sem és a hatása sem. Nem érzem, hogy bármit is csinálna. Nehezen szárad is, 20perc után sem száradt meg teljesen. Annyi előnye van, hogy könnyű tőle megszabadulni és nem lesz minden csillámos tőle. Na jó még a csomagolása ami tetszik de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

yukari99

2020. január 1.

Szét marta a bőröm, még mindig fáj, eddig soha nem tapasztaltam ilyet. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

ecet

2019. december 5.

Én szerettem. Nem erre az átlátszó, folyós kencére számítottam, de a kellemes "tisztaságillata" és a hatása megvett. Nekem csak picit csípett, de valóban puha és szép lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Nicu

2019. november 23.

Nagy csalódás. Nagyon folyós, gél állaga van, ami tényleg kicsit habos, apró csillámokkal. Nem bírtam sokáig, talán 3-4 percig, mert elkezdte marni a bőröm, és nem bírtam tovább, lemostam. Nincs illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

AnnaR

2019. november 22.

Elvárások nélkül vettem meg és bevallom a csomagolás miatt esett erre a választásom. Szimpla hidratálásra alkalmas maszkot kerestem. Nagy Balea arcmaszk rajongó vagyok, nekem teljesen lefedi a "nagytisztítós" rutint ezek a maszkok. Ezt utolsó lépésként tettem fel.
A csillogás nem érdekelt, a géles állagot izgalmasnak gondoltam. Átlátszó, puritán egyszerűségű termék került elő a tasakból, ami felkenés után nekilátott "dolgozni" az arcomon. Kicsit csípett de nem zavaróan, leszedés után pihe-puha bőrt kaptam amit igencsak értékeltem a mattítós-tisztítós rutin végén. A szemem körüli területet csodaszépen rendberakta, megnyugtatta. Ha nem is ezt a terméket, de géles állagút biztos fogok még venni, mert tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Nessy

2019. november 22.

A másik két peel-off maszk jobban tetszett a kollekcióból, de az alkohol elbizonytalanított, így ez lett.
Sajnos a felkenés pillantától végig égette a bőrömet (10 percig azért kibírtam), változást nem észleltem, valamivel talán puhább lett a bőröm. Azt gondoltam, hogy narancsos színű lesz, de átlátszó habos gél, tele csillámmal. Ahhoz képest, hogy sok parfümöt tartalmaz, nem éreztem az illatát.

Plusz még két nappal később is érezhetően zsírosabb a bőrőm mint általában, pláne az időjárás is hűvösebb és változás sem volt a rutinomban. A második tasakot kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.