Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

3 az 1-ben radírozó arcmaszk aktív szénnel, szalicilsavval és cinkkel. Tisztítja és finomítja a pórusokat, küzd a pattanásokkal és láthatóan tisztább, matt bőrt eredményez. Vegán termék.

Lelaj

2019. szeptember 23.

Nekem nagyon nem jött be. Az illata kellemes, állatra és kinézetre mint az iszap: szürke, sűrű szemcsés Arcradírként semmi különleges hatása nem volt, maszkként pedig egy kín lemosni, mindent összefog. Használat után az arcom irritált, piros és száraz. Biztosan nem veszem újra, csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

dreammiyss

2019. május 6.

Nem számítottam sokkal többre tőle, mint amit ad, így nálam ő 5 csillagot érdemel. Látható és érezhető volt a tisztító hatása, de mindig hidratáltam utána. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

catherine

2019. április 11.

Szuper termek! Maszkkent es arcradirkent is jol lathato eredmenye van. Erdemes hetente 1-2x hasznalni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Livi87

2019. január 16.

Leginkább úgy használom hogy a száraz arcbőrömre viszem fel.A használata után puha marad a bőröm,de nem igazán érzem frissnek,illetve elég hamar bezsírosodik utána a bőröm.Viszont irritációt,pattanást nem okozott,így elhasználom,de nem hinném hogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

noxibaba

2018. november 21.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Az állaga nem annyira jön be. leginkább az vált be, hogy a vízzel lemosott, de száraz bőrre viszem fel, kicsit átdörzsölöm és lemosom. Szép tiszta és puha lesz a bőröm. Ha vizes arcon próbálom használni, általában a kinyomott termék fele eltűnik a lefolyóban.
Maszkként nagyon szereti a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Maszkként nagyon szereti a bőröm.

SiluMilu

2018. július 8.

Nálam 5 csillag!
Csak az a baj,hogy nem találom mostanába a DM polcain.Remélem nem vonták ki.

Arcmaszként szoktam használni,2-3naponta.
Megvagyok vele teljesen elégedve, főleg hogy az arcom elég kényes.

Nehézkes felvinni,és aztán miután megszáradt leszedni is,de úgy érzem megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Nálam 5 csillag!
Csak az a baj,hogy nem találom mostanába a DM polcain.Remélem nem vonták ki.

Arcmaszként szoktam használni,2-3naponta.
Megvagyok vele teljesen elégedve, főleg hogy az arcom elég kényes.

Nehézkes felvinni,és aztán miután megszáradt leszedni is,de úgy érzem megéri.

zsofien

2018. június 3.

Maszkként szoktam használni, mivel a piros patik színét enyhíti, picit szárítja is. De nem egy csodaszer, nehéz lemosni csak kézzel, én törülközővel szoktam de így is dörzsölni kell. Biztos nem fogom újravenni, elhasználom, de a Baleas 3 az 1-ben termékekben csalódtam, arcradírnak kevés, arclemosónak viszont túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Eszter4

2018. május 27.

Arcradírként bevált maszkként is szoktam használni, szépen letisztítja az arcom, de csodát azért nem kell tőle várni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

writa

2018. május 25.

A krém középszürke színű és kellemes, citrusos illatú. Szépen tisztít, a szemcsék talán túl finomak és nem is túl sok van belőlük. Enyhén szárít. Reggeli készülődéshez arclemosónak nem praktikus a fekete színe miatt. Tényleg megfogja a ruhát és a törölközőt, nagyon alaposan le kell mosni, ezért csak este használom arcmosáshoz is. Maszkként még nem próbáltam, de ki fogom és megírom :)

Update: Maszkként jól tisztít, szép és puha lett tőle a bőrőm, de továbbra is fenntartom, hogy nagyon alaposan le kell mosni a fekete színe miatt, ezért a reggeli a rutinba nem jó.

update: nem újravevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

update: nem újravevős

Kmetyek

2018. április 15.

Arcmaszkként használom, de mikor lemosom még jól le is radírozom vele az arcom.
Ha mélyebb arctisztítás kell, ezt használom, problémás időszakokban pedig feltűnően kevesebb lesz a pattanásom tőle. Nyáron és kora ősszes nagyon sokat segített, hogy ne legyen zsíros a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Arcmaszkként használom, de mikor lemosom még jól le is radírozom vele az arcom.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.