Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arcmaszk gyógyiszappal, szalicilsavval és cinkkel. Hatákony a pattanások ellenek, finomítja és mattítja az arcbőrt. Gátolja a baktériumok képződését, felszívja a felesleges bőrzsírt.

2019. november 7.

A pattanásaimmal, miteszereimmel nem csinált semmit. Az illata nem volt rossz, viszont nagyon nehéz volt lehúzni, kifejezetten fájt. Még egyszer újra vettem hátha de a helyzet semmit sem változott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

SimonO

2018. november 22.

Megszokott Balea maszk, sárgás, sűrű krém. Használat után nehezen volt leszedhető, cserébe friss, tiszta érzetet adott a bőrömnek, miközben mattitott is.
Kellemes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Kellemes illata van.

Brigi0707

2018. március 22.

Nem vártam csodát, de egyáltalán nem vált be. Semmi hatást nem tapasztaltam a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

FooZoGo

2017. december 27.

Mint a többi, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Mint a többi, semmi extra.

FruzsiF

2017. szeptember 24.

A termek teljesen okés,250forintért ez a legjobb,teljesen jó kis termék patikra,mitesszerekre,nem túl hosszan tartó de egy ilyen 5-7 napig teljesen megfelel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 24.

avignon

2017. szeptember 8.

eléggé szárít, ezért csak egy-egy pattanásra szoktam kenni, így jól működik, gyorsan lejjebb viszi a gyulladást-pirosságot. az egész arcomra kenve nagyon durva volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

SztanKlari

2017. szeptember 6.

Nagyon szeretem ezt az arcmaszkot. Az állaga kicsit sűrűbb, ezért könnyebb felkenni mint a márka holt tengeri darabját. Használat után érezhetően puhább a bőröm, hetente kétszer használom a kritikus területekre. Annyira nem problémás a bőröm, de azért jól bánik bele. Újravevős már egy ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Candy21

2017. szeptember 5.

Egész jó jól tisztít szép puha utána a bőröm de a pattanásaimmal nem kezd sok mindent.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

vvivien

2017. augusztus 25.

Nagyon jó tisztít, több használatra elég, lemosás után a bőröm össz képe sokkal szebb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

little.shana

2017. augusztus 18.

Update: Végül mégis elhasználtam azt a maradék 8 milit, hogy ne vesszen kárba. :D Most kevesebb ideig hagytam fenn, kb. 5 percre és nagyon nagyon alaposan lemostam. A bőröm közvetlenül a használata után simább és puhább, de a mitesszerekkel, pattanásokkal szerintem nem kezd sok mindent. Alapvetően magamhoz képest most elég problémamentes a bőröm és a használata után jött ki pont 1-2 pattanás, szóval szerintem nekem az eredeti célját nem teljesíti, ami a megelőzés lenne. Lehet a gyulladással jobban elbánt volna, mindenesetre ez a termék nem nekem lett kitalálva.

2017. 05. 19.: A jó vélemények hatására vettem meg. Az állaga jó, háromszor használtam a 8 milit, szóval hat alkalomra is elég szerintem, így ár-érték arányban is nagyon jó lenne. Viszont: nekem sok kicsi pattanás (vagy inkább főleg kiütés és részint pattanás) jelent meg, ezért kipróbáltam úgy, hogy csak az arcom egyik részére használtam tegnap. Csak ott jelentek meg új pöttyök, ezért szerintem ő lesz a ludas, amúgy sem használtam semmi új terméket az arcomon. Ugyan nekem már máskor is kijött allergia az arcomon egy túlillatosított krém következtében, így szerintem ennél is az illatanyagokra lehetek allergiás. Nagy kár, így nem tudom, mit kezdek a maradék 8 milimmel, mert a kidobás fáj a környezettudatos szívemnek, bár persze a csomagolás se volt környezetbarát:((

De a lényeg: aki tudja magáról, hogy érzékeny a bőre, csak óvatosan, és ne csábuljon el úgy, mint én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Kaolin 0 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.