Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 24.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Tisztítja az arcbőrt.
  • Rendszeres használata megakadályozza a pattanások és mitteszerek kialakulását.
  • A bőr rugalmassá és tisztává válik.
  • Szalicilsavat tartalmaz.

Queen16

2020. június 3.

Nem ajánlom senkinek, a maradékot ami réggebröl maradt oda adtam masnak, a mitesszereket abszolut nem szedi ki, csak fáj amikor leszeded és piros lesz a böröd utánna max a pihéket szedi le de azt se szedi ki teljesen csak huzza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Tiziana

2020. január 25.

Nem értem,mi ez a hiszti a FEKETE maszkokkal? Tényleg annyira jó,és csakis feketében tud csodát tenni?
Nekem ez az első próbám,szerintem semmivel többet nem tud mint a Balea világoskék lehúzhatója.
Ugyanúgy elájulok attól a spiritusz-szerű alkohol megadózistól. És muszáj ez a fekete??
Kézmosásnál a szappantól felolvadva csorgott a fehér mosdóba, ahová szépen rá is ragadt,
úgy kellett lesikálnom.Szárít, de nem gyógyít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

úgy kellett lesikálnom.Szárít, de nem gyógyít.

KHVivienne

2019. május 30.

Szép sima lett a bőröm tőle,de a mitesszereket nem szedte ki. Nehéz felvinni a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

rottya

2019. január 23.

Szépen kitisztította a bőrömet,kiszedte a mitesszereket,de nagyon folyós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Szépen kitisztította a bőrömet,kiszedte a mitesszereket,de nagyon folyós volt.

M3la

2018. december 4.

Nem tudom mit vártam ennyiért, igazából semmire sem jó. Reméltem hogy csinál valami szépet a bőrömmel, de nem. Ugyan olyan, mintha az arckefémet használtam volna. A 3 csillagot a kezdeti örömért kapja🤷‍♀️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Nykol28

2018. november 24.

Felkenni nem a legegyszerűbb mivel ragad.Azt hittem gyenge lesz mint általában a drogériás lehúzható maszkok de ez majdnem leszedte az arcom.Miteszerek maradtak a helyükön és másnapra egy,kettő be is gyulladt.
Lehúzás után az arcom puha lett de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Lehúzás után az arcom puha lett de ennyi.

SimonO

2018. november 22.

A termékben levő szén és a zselés anyag nem vegyül el, így inkább csak egy szénnel dúsított peel-off maszk. Ezt látva nem vártam el tőle sokat.
Használat után matt arcbőr, és a felső, felesleges hámréteget letisztította, ezzel megtisztítva a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Viia

2018. szeptember 9.

Szerintem sokan összetévesztik "azzal" a fekete maszkkal. De nem kell olyan eredményre számítani. Ami a termék leírásában le van írva megcsinálja. Szóval nem csalódtam. Csodaszernek azért nem nevezném,de egy kis pihenés alkalmával fel lehet kenni és kellemes a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

freja94

2018. augusztus 15.

a két csillag csak azért jár, mert úgy vettem észre, hogy lehúzás után tényleg üdébb a bőröm és mintha a pattanások is icipicit kevésbé lennének gyulladtak. ha ennyit tudna, megérné az árát, viszont sajnos ezen kívül többet ártott, mint használt. úgy láttam, hogy van/volt ennek egy agyag alapú tesója, amit szívesen használnék, viszont a lehúzhatóság miatt beletett anyagok nekem iszonyúan eltömítették a pórusaim. lehúztam, lemostam bárminemű maradványt, de másnap kipattogtam és tele lett az orrom pici mitesszerekkel. én speciel nem a mitesszerek "kiszedése" hanem megelőzés, gyulladáscsökkentés és enyhe hámlasztás céljából vettem, így igazán zokon esett, higy a bőrömet így hazavágta. TO nia+cink és valamilyen szalicilsav, plusz akár sima baleás kaolinos maszk - ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Kriszti1107

2018. július 5.

Kellemes tapintású lett utána az arcom de nem szedi ki a miteszert
200ft ért ne is várjuk el szerintem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Kellemes tapintású lett utána az arcom de nem szedi ki a miteszert
200ft ért ne is várjuk el szerintem :)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Pantolactone, Zinc PCA