Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 24.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Tisztítja az arcbőrt.
  • Rendszeres használata megakadályozza a pattanások és mitteszerek kialakulását.
  • A bőr rugalmassá és tisztává válik.
  • Szalicilsavat tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nikiii.*

2021. február 13.

Általában mindig megnézem, mit veszek, és utánaolvasok a véleményeknek, mert utálok termékekben csalódni. De van, hogy elcsábulok a maszkok láttán és csak leveszek egyet a DM-es polcról, mert a "lelkemnek jó lesz", aztán itthon veszem észre, hogy a második összetevő az alkohol, amit az INCI első néhány helyén ritkán tolerál a bőröm. Emlékszem, hogy egyszer már használtam ezt a csodát (nekem egy ilyen csomagolás négy alkalomra elég szokott lenni a Baleás maszkokból), és rémlett, hogy akkor is kiborultam rajta, de nem annyira, mint most. Fürdőszobatakarítás és "úgyis van pár mitesszer az államon" címszóval felkentem ezt a csodát az orromra és az államra, megvártam, míg megszárad, majd letéptem az arcomról. Ugyanis ez a cucc annyira ragad, hogy csak nagyon fájdalmasan lehet leszedni, de ez még mindig semmi, mert azon kívül, hogy semmit nem csinált, csak szétszárította az arcom (mondjuk ezt vártam is, csak utálok bármit is kidobni), és ráadásul három nagy foltban belobbantam, ég a bőröm, és már csak imádkozni tudok, hogy lassan enyhül ez a csoda fájdalom. Száz szónak is egy a vége, kidobtam. Ez az egyik legrosszabb termék, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Saku28

2021. február 2.

Nem igazán tudom hányadán állok ezzel a maszkkal; egyszerre vettem a konkurenciás Isana lehúzható fekete maszkkal, hogy összehasonlitsam: a másik mérföldekkel nyert. Az állaga nevetségesen rossz, folyik, nyálkás és ragad, az egyetlen lehetséges felvitel az a maszk spatulára való kinyomás és azzal az arcra kenés másként az atya úristen is maszkos lesz. Mivel undorítóan nyúlik és folyik, a csapba így is biztos, hogy csöpög, de legalább nem a fél fürdőt kell feltakarítani (főleg, hogy amúgy vízzel nem jön fel, vakarni kell). A legrosszabb, hogy az arcon is folyik amint fel van kenve, gyűlik a redőkbe és ott természetesen alig szárad. A mitesszereket csak a nagyon tag pórusokból szedte ki. Kifejezetten nagyon fáj leszedni.
Az egyetlen pozitívuma, hogy egy kicsivel puhább maradt tőle a bőröm, mint az Isanastól; ez valószínüleg az átlátszó trutyiba tett összetevő lehet, de nem éri meg a fáradtságot vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Dorotii66

2020. szeptember 26.

Ennyi pénzért nem sokat vár az ember, nem is hozott sokat. Kezdjük ott, hogy már csak az applikálás is gondot okozott a szörnyű állaga miatt, de sikerült. A mosdókagylóra is ráment, ahonnan csak sikálással sikerült leszedni. A mitesszereken semmit sem segít, a leszedése kellemetlen és piros marad utána a bőr, viszont kellően szárít (ami számomra pozitívum). Egy szóval borzalom, de a két csillagot megérdemli amiatt, hogy szárít és csak enyhén irritál (ami ennyiért nem rossz teljesítmény).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Queen16

2020. június 3.

Nem ajánlom senkinek, a maradékot ami réggebröl maradt oda adtam masnak, a mitesszereket abszolut nem szedi ki, csak fáj amikor leszeded és piros lesz a böröd utánna max a pihéket szedi le de azt se szedi ki teljesen csak huzza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Tiziana

2020. január 25.

Nem értem,mi ez a hiszti a FEKETE maszkokkal? Tényleg annyira jó,és csakis feketében tud csodát tenni?
Nekem ez az első próbám,szerintem semmivel többet nem tud mint a Balea világoskék lehúzhatója.
Ugyanúgy elájulok attól a spiritusz-szerű alkohol megadózistól. És muszáj ez a fekete??
Kézmosásnál a szappantól felolvadva csorgott a fehér mosdóba, ahová szépen rá is ragadt,
úgy kellett lesikálnom.Szárít, de nem gyógyít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

úgy kellett lesikálnom.Szárít, de nem gyógyít.

KHVivienne

2019. május 30.

Szép sima lett a bőröm tőle,de a mitesszereket nem szedte ki. Nehéz felvinni a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

rottya

2019. január 23.

Szépen kitisztította a bőrömet,kiszedte a mitesszereket,de nagyon folyós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

Szépen kitisztította a bőrömet,kiszedte a mitesszereket,de nagyon folyós volt.

M3la

2018. december 4.

Nem tudom mit vártam ennyiért, igazából semmire sem jó. Reméltem hogy csinál valami szépet a bőrömmel, de nem. Ugyan olyan, mintha az arckefémet használtam volna. A 3 csillagot a kezdeti örömért kapja🤷‍♀️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Nykol28

2018. november 24.

Felkenni nem a legegyszerűbb mivel ragad.Azt hittem gyenge lesz mint általában a drogériás lehúzható maszkok de ez majdnem leszedte az arcom.Miteszerek maradtak a helyükön és másnapra egy,kettő be is gyulladt.
Lehúzás után az arcom puha lett de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Lehúzás után az arcom puha lett de ennyi.

SimonO

2018. november 22.

A termékben levő szén és a zselés anyag nem vegyül el, így inkább csak egy szénnel dúsított peel-off maszk. Ezt látva nem vártam el tőle sokat.
Használat után matt arcbőr, és a felső, felesleges hámréteget letisztította, ezzel megtisztítva a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Pantolactone, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.