Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szalicilsavat és cinket tartalmazó arcmaszk felvitel közben fejti ki melegítő hatását. A tisztító formula azonnal eltávolítja a pórusokból a faggyút, ezáltal hatékony a pattanások ellen. Felszívja a felesleges bőrzsírt, mattítja a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná azt. A pórusok kitisztulnak - a tiszta és szép arcbőrért.

JErzsi

2019. február 4.

Rájöttem, hogy csak akkor van különösen meleg érzet, ha belemasszírozom a bőrömbe, ami nagyon érdekes és kellemes élményt ad (főleg ezekben a hideg időkben).
20 perc után végeredmény sima, mattabb arcbőr, ezen kívül semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

20 perc után végeredmény sima, mattabb arcbőr, ezen kívül semmi különös.

SimonO

2018. november 22.

A Balea arctiszttó maszk hatásait hozta, nagyon krémes állagú, felvitel után egyből éreztem a kellemesen meleg krémet, a megszokott hűs érzet helyett.
Használata után tiszta arcbőr érzetét kaptam, egyszer érdemes kipróbálni, már csak az élmény miatt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Viia

2018. szeptember 9.

Valóban felvételkor melegít. Az illata jó,viszont semmit sem vettem észre a bőrömön többszöri használat után sem,kivéve azt,hogy puha. De azt meg kell mondani,hogy bőven van benne termék. Nem bántam meg hogy megvettem,ennyi pénzért megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

tátombák

2018. július 1.

Nyúlós trutyi állaga van, szinte folyik. Szeretem az arcpakolásokat száradásig hagyni, de ez sosen szárad, 15 perc után sem változik meg az állaga.
A melegítő hatást csak felkenéskor érzem, akkor sem vészes. Váltogatva használok többféle maszkot, úgyhogy nem merem kijelenteni, hogy ennek köszönhető a javulás,de egyértelműen javult az bőröm állapota.
Többször újravettem, ezt akkor használom ha nincs sok időm fenthagyni egy pakolást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Kittyki

2018. június 8.

Érdekes volt, ahogy éreztem hogy melegíti az arcom. Tetszett, kissé puhább is lett a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Eszter4

2018. május 27.

Ajándékba kaptam még barátnőmtől. Nem igazán csinált az én arcommal semmit. Nekem nagyon nem jött be az állaga, olyan volt mint a fogkrém, ez a meleg érzet nekem nem nagyon jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

zdoreebaba

2018. március 29.

Most kezdek mélyebben megismerkedni a Balea arcmaszkjaival. Ezt próbáltam ki először. Nem okozott csalódást Eddig csak az egyik tasakot használtam fel és az is két használatot simán kibírt. Kellemes érzést hagy a bőrön, puha, selymes és tiszta lesz a használata után. Megtisztított bőrre kell felvinni. Kimondottan tetszik, hogy felvitelkor nagyon jól melegít és nem kell hozzáadott víz. Utána 5-10 percig fent hagyom, lemosom és voilá! A pattanásokat jól tisztítja. A faggyúval és a felesleges hámsejtekkel is felveszi a harcot! Szerintem téli időben visszatérek hozzá. Az illatától odáig vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Banana

2018. február 7.

Csodát nem kell várni tőle, de nekem nagyon szép puhává és simává varázsolja az arcomat. Én mindig újraveszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

sziluetta

2018. január 23.

Nézegettem a maszkokat és akkor jöttem rá, hogy ezt még nem is próbáltam, pedig pattanásokra és mitesszerekre ajánlják. Hát szerintem semmit sem csinált a bőrömmel, próbáltam hinni benne, próbálgattam még, de sajnos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

llidia

2018. január 14.

IMÁDOM!!
Nagyon elégedett vagyok vele. Egyébként nem kell olyan nagyon meleg hatásra várni,éppen csak kellemesen langyos. De a hatása nagyon jó és elég kényelmes viselet. Végre az első balea maszk, amiből az egy adagot fel tudom kenni az arcomra, így nem kerül kukába a fele.
Nem irritál, arcomnak nagyon jól tud jönni ez a kis pakolás.
Újra fogom még venni, remélem nem limitált termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

IMÁDOM!!
Nem irritál, arcomnak nagyon jól tud jönni ez a kis pakolás.
Újra fogom még venni, remélem nem limitált termék.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.